[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
» Forum Gezgini ... Üye Ol / Giris Yap
FORUM.PATICIK.COM
[ FORUM ANASAYFA ]  
Sikayet

Bu mesaji sikayet etmek istediginizden emin misiniz?

Bu mesaji neden rapor ettiginizle ilgili bir açiklama girebilirsiniz. Bu islem yöneticilerin mesajin neden sikayet edildigini anlamasini yardimci olacaktir.
Patipet Evlat Edinme Servisi
Gönderen Kisi:: orc_lord

Sevgili pati kullanıcıları ve pati bağımlıları,
Alana açılan kedi/köpek ve diğer evcil hayvan arayan pati kullanıcılarının konuları ne yazık ki çoğunlukla bir sonuca ulaşamıyor. Benzeri şekilde kedi veya köpek yavrularına birer yuva bulmak isteyen diğer pati kullanıcılarınında konuları bazen başarıya ulaşamıyor. Bu sebeple Eloise bu konuda bir öneride bulundu ve bu tarz konuların tek başlık altından yürütülmesinin çok daha mantıklı ve çok daha iyi olacağı konusundaki fikir ve görüşlerini bizle paylaştı. Ona bu konudaki değerli görüşleri ve fikirlerini bizlerle paylaştığı için teşekkür ederiz smiling smiley

Bundan sonra patipet bölümüne kedi/köpek ve diğer evcil hayvan yavruları için yuva arayanlar veya kedi/köpek ve gene aynı şekilde diğer evcil hayvan evlat edinmek isteyen pati kullanıcıları gerekli bilgileri bu konuya atacaktır.

Konu başlığı içerisinde kedi/köpek veya diğer evcil hayvanlarına yavru arayan pati kullanıcıları mümkünse yavruların fotoğrafları veya videoları ile birlikte bilgilerini (ırk, yaş, secere, iletişim vb.) mesaj olarak atmaları yeterlidir.

Konu başlığı içerisinde kedi/köpek veya diğer evcil hayvanları evlat edinmek isteyen pati kullanıcılarıda aradıkları evcil hayvan ile birlikte iletişim bilgilerini yazarak mesaj olarak atmaları yeterlidir.

Bundan sonra alan içerisine açılacak olan bu tarzdaki yeni konuların içerisindeki gerekli olan mesajlar seçilerek bu konu içerisine aktarılacaktır.

Acil olarak kedi/köpek ve diğer evcil hayvanlarına yuva arayan pati kullanıcılarımız alan yetkililerinden izin alarak konu açabilirler. İzin alınarak açılan bu konular belirli bir zaman aralığı için sticky olarak kalacak, daha sonra gerekli mesajlar seçilerek bu konu içerisine aktarılacaktır.

İlginize teşekkür ederim smiling smiley

[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
Iletisim : info [at] paticik.com
Secereli Dobermann | Londra Rehberi Copyright 2001-2015 @ Paticik.com
This forum is powered by Phorum