[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
» Forum Gezgini ... Üye Ol / Giris Yap
FORUM.PATICIK.COM
[ FORUM ANASAYFA ]  
Sikayet

Bu mesaji sikayet etmek istediginizden emin misiniz?

Bu mesaji neden rapor ettiginizle ilgili bir açiklama girebilirsiniz. Bu islem yöneticilerin mesajin neden sikayet edildigini anlamasini yardimci olacaktir.
Yine yeniden...
Gönderen Kisi:: escape

Selam.

Sonuçlar açıklandı ve İstanbul'dan Balıkesir'e acele bilet aldım ve geldim. Allah'ın unuttuğu yere binbir zorlukla gittim. 10 saat mülakat için bekledim. Spor mülakatı için 1 hafta parkur kursuna gittim. Bir sürü para harcadım. Kan değerlerim, vitaminlerim vs her şey normal düzeye geldi.


Aylardır hazırlanıyordum. 3 ayda 20'ye yakın kilo verdim. Kondisyon ve kas geliştirdim. KPSS kastım, başvurdum, hayaller kurdum ve ön sağlık kontrolünde 10 saatlik bekleyişin ardından RENK KÖRÜ olduğum için elendim. Her şey bir anda oldu ve bitti hiçbir şey olmamış gibi yaşamaya çalışıyorum. İnsanlar "sağlık olsun üzülme" diyor. Sağlık yok işte sorun orada. Özellikle tekrar test yaptım, normal insanlarla karşılaştırdım ve evet galiba renk körüyüm. İleri düzey değil ama az da olsa var. O bile kabul edilmiyormuş işte falan filan...

Hayatım boyunca bunu farketmedim, böyle bir hastalığım olduğunun farkına varamadım, bilemedim. Artık ne asker olabilirim ne de polis. Her şeyin bir anda bu kadar hızlı yıkılması çok dokundu ya. Sudan çıkmış balık gibiyim. Hayatım boyunca şanssızlık hiç peşimi bırakmadı, artık kırdım diye düşünüyorken hiç hesaba katmadığım bir şey yüzünden her şey bitti.

Ne tedavisi var ne de başka bir şeyi. Hiçbir şey düşünemiyorum artık.

[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
Iletisim : info [at] paticik.com
Secereli Dobermann | Londra Rehberi Copyright 2001-2015 @ Paticik.com
This forum is powered by Phorum