[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
» Forum Gezgini ... Üye Ol / Giris Yap
FORUM.PATICIK.COM
[ FORUM ANASAYFA ]  
Sikayet

Bu mesaji sikayet etmek istediginizden emin misiniz?

Bu mesaji neden rapor ettiginizle ilgili bir açiklama girebilirsiniz. Bu islem yöneticilerin mesajin neden sikayet edildigini anlamasini yardimci olacaktir.
Kız Arkadaşımın İntikamı
Gönderen Kisi:: Lord_Argos

Uzun zamandır yoktum biri demiş öldü, şimdide yazsınlar kral geri döndü.

Hadise bu sene başıma geldi. Kendisi kapalı bir kızdı ama kapalı olması sizi aldatmasın, alkol masasına oturur, o rakının dibine görür, oturduğu gibi de kalkardı. Onunla saatlerce her konudan konuşabilirdiniz ve onunla beraber vakit geçirirken asla sıkılmazdınız. Ancak kapalı olmasını çok sorun ediyordum ve içim içimi yiyordu.

3-4 Ay geçtikten sonra onunda tanıdığı modelist bir kızla tanıştım. Kız Fight Club'da ki Marla'nın bire bir kopyasıydı. Sadece dış görünüş değil, hareketleri de andırıyordu. Bu sıradışı kız aklımı başımdan almıştı ve işin garip tarafı birbirimize çekilmeye başlamıştık. Artık yapacak pek birşey kalmamıştı. Ondan ayrıldım.

Elbette o bunu yediremedi ama bunu hiç dile getirmedi ve arkadaş olarak devam etmek istedi. Bende peki dedim ve arkadaş olduk. Elbette o kızla beraber olduğumu biliyordu ama ben inkar ediyordum. Bir gün bana biri ile tanıştığını söyledi ve onunla sanırım çıkmaya başlayacağız dedi. Kıskançlık damarıma fena halde basılmıştı. Bizde tam o sırada Marla ile sinemadan çıkmıştık. Artık gerçeği söyleme vaktiydi. Ona beraber fotoğrafımızı gönderdim. Onun bana gönderdiği cevabı ise unutamıyorum...

[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
Iletisim : info [at] paticik.com
Secereli Dobermann | Londra Rehberi Copyright 2001-2015 @ Paticik.com
This forum is powered by Phorum