[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
» Forum Gezgini ... Üye Ol / Giris Yap
FORUM.PATICIK.COM
[ FORUM ANASAYFA ]  
Sikayet

Bu mesaji sikayet etmek istediginizden emin misiniz?

Bu mesaji neden rapor ettiginizle ilgili bir açiklama girebilirsiniz. Bu islem yöneticilerin mesajin neden sikayet edildigini anlamasini yardimci olacaktir.
Ginaly'nin Sigara Bırakma Günlüğü
Gönderen Kisi:: ginaly

Kendime motivasyon olsun diye mithat-tier başlık açıyorum beyler.

esas hedefim devlete vergi vermemek yahut pkk'ya yardım etmemek. ikisini de içermeyen tütün ürünü arayınca null dönüyor. ben de dedim bırakayım. sağlık, koku falan da diğer avantajlar tabi.

bakalım hakkaten bırakabilecem mi.


#Prologue#
Cuma 17:00'den Cumartesi 17:00'ye kadar direndim.
'24 saati tamamlayabiliyor muyum' testi yaptım. zor da olsa oldu. Ctesi 17:00'den gece 1'e kadar 5 dal yabıştırmışsım. Asıl hedef pazartesi komple bırakmaktı. Günü 5 dalla geçirebilmek umut verdi.

Pazar günü akşam yemeğine kadar bekledim, yemek üstü 2 dal yabıştırdım. Pazar günü başka da içmedim. Aferin dedim kendime. Ayrıca Pazar günü nicorette 4mg meyveliye başladım.

#Day 1 - 15/5/17#
Ptesi kahvaltı üzerine bir tane nicorette attım ağzıma. Etkisi güzel, 3-4 saat götürüyor bir adet sakız. nikotin ihtiyacımı gün içerisinde 3 sakız çiğneyerek karşıladım. Toplam 12mg nikotin almış olduk ama geçiş için katlanılır.

#Day 2 - 16/5/17#
Sabah bi uyandım full öksürük. Ciğerim leş. Lan dedim içerken olmuyordu bu. Baktım netten, meğer sigarayı bırakınca self-cleaning gibi bir hamlesiymiş vücudun. şu an bayaa leş boğazım falan.

Sabah bi risk aldım: eskiden hep hızlıca simit çay yapıp üzerine sigara çaktığım bi pastaneye gittim. Bir de inadına bahçesine oturdum, önümde küllük, cebimde de paket var hala ha. etrafta herkes fosur fosur. lan dedim içmeyecem. simidimi çayımı hüpletim kalktım.
paketi de artık ufaktan yanımdan ayırma zamanı geldi sanırım.

bugünkü sakızımı almadım, şu an hafiften sinir stres başladı. atayım bari şimdi bir tane.

[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
Iletisim : info [at] paticik.com
Secereli Dobermann | Londra Rehberi Copyright 2001-2015 @ Paticik.com
This forum is powered by Phorum