[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
» Forum Gezgini ... Üye Ol / Giris Yap
FORUM.PATICIK.COM
[ FORUM ANASAYFA ]  
Sikayet

Bu mesaji sikayet etmek istediginizden emin misiniz?

Bu mesaji neden rapor ettiginizle ilgili bir açiklama girebilirsiniz. Bu islem yöneticilerin mesajin neden sikayet edildigini anlamasini yardimci olacaktir.
Babadan iş teslim alma sürüncemesi
Gönderen Kisi:: mytheron

Şimdi şöyle oluyor

Babamla amcam ortak bir nalbur işletiyolardı,devir edecek adam arıyolardı bulamadılar.Bizde jaydi kardeşim ve ben işleteyim diye açtık konuyu.
Ocak ayından beri işletiyoruz.Sorunumuz babam.
Nalbur eski sistem işliyor,dükkan büyük,yapı market olsa çok şukela olacak.Şuanda müşteri geliyor şunu getir şunu hazırla vsvs 10krş luk bişeyde isteseler hep biz koşturuyoruz ve enerji kalmıyor çünkü dükkan büyük depolar bikaçtane dağınık halde.
Ben epey biliyorum işi,yürütüyorumda sıkıntısız.Ama istediğim olay müşteri gelsin gezsin dolaşsın,almaya geldiği ürünü alsın gezerkende gözüne takılan bişeyler olursa onu da alsın gitsin.Yani sadece atıyorum çivi istiyosa çivi verip yollamayalım,ordan çekiçde alsın gitsin.Gibi.
Ama babam yapışmış ayrılmak bilmiyor,bişey öğretmiyor,eski düşünce tipi,hatasını kabul etmiyor ayrılacak diyemidir bilmiyor sürekli tartışma halindeyiz.
Sabah oturuyor faturanın başına tektek elle hesapla yaz hesapla yaz saatlerce..Ben bunu elinden alarak başlıyayım diyorum BÜYÜK YAPI MARKET projeme.elini oradan çektirmeye başlıyayım mecbur kalsın bilgisayardan yazdırma işine.Daha sonrasında barkod sistemi filan olucak mecbur,market usulü.

Sormak istediğim nasıl uzaklastıracaz bu adamı başımızdan kırmadan dökmeden tartısmadan...
Gerçekten zor durumdayım tartışacak sabrım vs yok çünkü,taktiksel olarak bişeyler yapmamız lazım.

[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
Iletisim : info [at] paticik.com
Secereli Dobermann | Londra Rehberi Copyright 2001-2015 @ Paticik.com
This forum is powered by Phorum