[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
» Forum Gezgini ... Üye Ol / Giris Yap
FORUM.PATICIK.COM
[ FORUM ANASAYFA ]  
Sikayet

Bu mesaji sikayet etmek istediginizden emin misiniz?

Bu mesaji neden rapor ettiginizle ilgili bir açiklama girebilirsiniz. Bu islem yöneticilerin mesajin neden sikayet edildigini anlamasini yardimci olacaktir.
Kanada'ya taşınma çalışmaları ve yardım
Gönderen Kisi:: eregorn

Merhaba Pati insanı ve insanları. Ben ve kız arkadaşım + iki kedimiz Kanada'ya taşınmak istiyorum.
Ben: Sinema ve Tv okumuş, setlerde çalışmış, yeri gelmiş senaryolar yazıp kısa filmler çekmiş, yeri gelmiş reklamcılık ile ilgilenmiş ve tekrar yeri gelmiş Maya 3D Modelleme ve Animasyon öğrenmiş biriyim. Kariyerime 3D ile devam etmek istiyorum kendi mi adım adım geliştiriyorum. Kanada'ya gidince bu sektör üzerinden yürümek istiyorum.

Kız arkadaşım: Hukuk fakültesini bitirmiş, Avukat olmuş, Büyük bir şirkette çalışmakta, biraz daha beklese Partner seviyesine ulaşabilecek kişi. Kanada'ya gidince yine hukukla yada işletme ile ilgili yüksek lisans yapmak istiyor. Bir yandan okuyup bir yandan çalışmak istiyor. İleride kendi restoranını açmak istiyor (Sosları çok güzel)

Kanada'da yaşayan Amcam + yengem + 2 kuzenim var. Kuzenim "merak etme sana davetye gönderirim ben" dedi.

Vancouver tarafında oturmak istiyoruz. Oralar da daha önce yaşamış biri varsa;

Kanada ayak bastı masrafı nedir? Nerelerden ev bakmalı? Ev masrafları nedir? Aylık aşağı yukarı ne kadar harcama evin demir başlarına gider?

Kanada'da yaşamış biri var ise,

Sosyal haklar nedir? İlk başlarda nelere dikkat edilmelidir? Kanada vatandaşı olmak için neler yapılmalı ve kaç yıl yapılmalı? İnsanları nasıldır?

Uzun yada kısa vadeli en azından bir kere gitmiş kişi var ise;

Vize işleminde nelere dikkat edilmelidir? Bu davetiye olayı nasıl olur (party inv attım gel gibi mi)? Ne kadar parayla girilebilir? Birikim var ise nasıl transfer edilir?

Aklıma gelen sorular bunlar. Yarım edebilecek, öneride bulunabilecek herkese şimdiden teşekkür ederim. Trolleyen insan, sende güzelsin.

[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
Iletisim : info [at] paticik.com
Secereli Dobermann | Londra Rehberi Copyright 2001-2015 @ Paticik.com
This forum is powered by Phorum