[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
» Forum Gezgini ... Üye Ol / Giris Yap
FORUM.PATICIK.COM
[ FORUM ANASAYFA ]  
Forumlar su an sadece okumaya izinlidir. Bu geçici bir durumdur, lütfen daha sonra tekrar kontrol ediniz.
Sikayet

Bu mesaji sikayet etmek istediginizden emin misiniz?

Bu mesaji neden rapor ettiginizle ilgili bir açiklama girebilirsiniz. Bu islem yöneticilerin mesajin neden sikayet edildigini anlamasini yardimci olacaktir.
Kişisel Bölüm Kuralları [son guncelleme 23.09.12]
Gönderen Kisi:: dory

Selam arkadaslar =)
"Kişisel" ile alakalı şikayetler havada uçuşmasın, insanlar birbirini ve bizleri yemesinler diye, baştan anlaşıp konuşmak adına, bir kaç hatırlatma ve uyarı yapmak istedim.

1)Bölüm adı üzerinde "Kişisel" olduğu için, patiler burada hayatlarını, sıkıntılarını, sevinçlerini paylaşıyorlar ve durum ne kadar saçma/yanlış/aykırı olursa olsun, saygı bekliyorlar. Lütfen post atarken, karşımızda bir insan oldugunu unutmayalım. smiling smiley

2)Bölüm içinde nolursa olsun küfür, abartı argo kullanılmayacak.(lanli lunlu konusmalar paticik'e yakismiyor). Bu olayın önüne ancak bu şekilde geçebiliriz, öteki türlü alır başını gider, hak verirsiniz. tongue sticking out smiley

3)Tartışma ortamını kavgaya dönüştürmeden, işi hakarete dökmeden usulünce konuşalım/paylaşalım. Çok sinirli, tepesi atık olmamız burada at koşturabileceğimiz anlamına gelmesin. Birbirimizi kırmayalim.

4)Topiclerdeki dalga geçer tarzda,karsi tarafi tahrik edici postlar temizlenecek. Geyik yapılacağı zaman elbette beraber yaparız ancak karşımızdaki insanı aşağılamak geyik değildir.

5)Forum genel kurallari her daim aklımızda olmalı, olmadığı taktirde oturup 1. maddeden okumaya yeniden başlanmalı. smiling smiley

6) Bölümde, bölüm kurallarına ve paticik genel forum kurallarına aykırı davranan arkadaslar, çatır çatır banlanacaklar.

7)arkadaslar, siyasiler ile ilgili photshoplu resim, fotoğraf koymak yasaktir, bu mesajlar silinip atan kisiler uyarilacak, daha sonra bi ust maddedeki dongu isleme konacaktir.

8) Topicleri trollemek (anlamsiz postlar atmak) yasaktir.

*9) Konu içinde, başka bir kullanıcı ile samimiyetinize dayanarak yapığınız hareketler, şaka ile karışık da olsa herhangi bir argo, küfür kullanımı ya da hakaret, fark gözetilmeksizin cezaya tabi olacaktır.

**10) heheheh

[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
Iletisim : info [at] paticik.com
Secereli Dobermann | Londra Rehberi Copyright 2001-2015 @ Paticik.com
This forum is powered by Phorum