[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
» Forum Gezgini ... Üye Ol / Giris Yap
FORUM.PATICIK.COM
[ FORUM ANASAYFA ]  
Sikayet

Bu mesaji sikayet etmek istediginizden emin misiniz?

Bu mesaji neden rapor ettiginizle ilgili bir açiklama girebilirsiniz. Bu islem yöneticilerin mesajin neden sikayet edildigini anlamasini yardimci olacaktir.
FRPNET Yenilendi!
Gönderen Kisi:: Keri

Önce bir harf, ardından kurulan bir kelime ve sonunda hayalleri anlatan cümleler. Fantastik Kurgu kitaplarıyla herkesin bir tanışma ve buluşma hikayesi var. Ya FRPNET'le olan hikayenizi hatırlıyor musunuz? 6 yıl geçti ilk tanışmamızdan beri. Her gün aynı şekilde karşıladık sizleri. İçerik her zaman değişti ve gelişti. Forumlar daha da büyüdü, röportajlar yapıldı, Fantastik Kurgu'ya dair ne varsa hep burada oldu.

Şimdi... Değişim zamanı. 6 senedir tek ikonu değişmeyen FRPNET, yepyeni yüzüyle sizlerin karşısına çıkmaya hazır. Tadı değişmeyen fakat görüntüsünü değiştiren FRPNET hayallere ışık tutan içeriğiyle yoluna devam ediyor. Türkiye'nin en önemli FRP sitesi haline gelen, binlerce üyesi, farklı konuları ve röportajlarıyla Fantastik Kurgu'yu takip edenlerin başvuru kaynağı olan FRPNET değişiyor. Eskiye dair her şey yine burada, FRPNET'te! Yenilenen yüzümüzle karşınızdayız, her zamanki gibi beraberiz ve yola devam ediyoruz. Yapacak çok işimiz var ve yolumuz uzun ama bu yolda değiştirmeyeceğimiz bir şey olacak, ailemiz. Üstelik her zaman büyüyen ve genişleyen bir aile. Her zaman destek olan, her zaman yanımızda olan bir aile. Herkesin içinde bir şeyler bulduğu, çeşitli yol arkadaşları edindiği, farklı dostluklar kurduğu bir aile.

Bu yazıları okuduktan sonra, eski tadı ve yeni görünüşüyle FRPNET yine sizlerle dolacak, yine sizlerle olacak. Lafı fazla uzatmadan, sizi yenilenen FRPNET'le başbaşa bırakıyoruz.

Türkiye'nin Fantastik Kurgu ve FRP Sitesi - FRPNET

[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
Iletisim : info [at] paticik.com
Secereli Dobermann | Londra Rehberi Copyright 2001-2015 @ Paticik.com
This forum is powered by Phorum