[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
» Forum Gezgini ... Üye Ol / Giris Yap
FORUM.PATICIK.COM
[ FORUM ANASAYFA ]  
Forumlar su an sadece okumaya izinlidir. Bu geçici bir durumdur, lütfen daha sonra tekrar kontrol ediniz.
Sikayet

Bu mesaji sikayet etmek istediginizden emin misiniz?

Bu mesaji neden rapor ettiginizle ilgili bir açiklama girebilirsiniz. Bu islem yöneticilerin mesajin neden sikayet edildigini anlamasini yardimci olacaktir.
Young Justice sezon 3
Gönderen Kisi:: Bone

bazı klasik çizgi filmler vardır, serinin tadını çıkarıp hikayenin sonunu görebileceğimiz kadar uzun sürmüşlerdir, Batman, X-Men, Spawn, Avatar gibi.
ancak bazı çizgi filmler de var ki, bunlar kadar iyi olsalar da, erkenden iptal edilip hikayenin tadını tam çıkarmadan kaybolan giden, Avengers Earth Mightiest Heroes, Spectacular Spider-Man, Samurai Jack, Batman Beyond (JLU bölümleri ile bi nebze telafi edildi) birer örnek.

bu tip çizgi filmlerden biri de Young Justice idi. Türkiye'de bilinen bir çizgi film olmasa da, Batman->Superman->Justice League şeklinde giden Timmverse'ün devamıymışçasına yapılması ve meşhur Teen Titans'ın biraz daha "ciddi" hali olması açısından DC fanları arasında epey ilgi çekmişti.

ancak sezon 2 sırasında ani kararla iptal etmişlerdi ve sezon 3 için hazırlanan hikaye akışını izleme fırsatını kaçırmıştık.
Cartoon Network'ün aptal yönetimine kurban gitmişti. Bu sırada Green Lantern ve Beware The Batman'i de iptal edip, yerlerine Teen Titans Go! denilen saçmalığı dayatmaya karar vermişlerdi.

Young Justice'in fanları arasında birkaç senedir, Netflix'in bu serinin haklarını alıp devam ettirme hayali vardı. bu umut sonunda geldi, WB, orjinal ekipten Brandon Vietti ve Greg Weisman'ın yeni sezonun yapımına başladığını duyurmuş.
herhalde gelecek sene biter ve izleme şansımız olur.


[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
Iletisim : info [at] paticik.com
Secereli Dobermann | Londra Rehberi Copyright 2001-2015 @ Paticik.com
This forum is powered by Phorum