[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
» Forum Gezgini ... Üye Ol / Giris Yap
FORUM.PATICIK.COM
[ FORUM ANASAYFA ]  
Forumlar su an sadece okumaya izinlidir. Bu geçici bir durumdur, lütfen daha sonra tekrar kontrol ediniz.
Sikayet

Bu mesaji sikayet etmek istediginizden emin misiniz?

Bu mesaji neden rapor ettiginizle ilgili bir açiklama girebilirsiniz. Bu islem yöneticilerin mesajin neden sikayet edildigini anlamasini yardimci olacaktir.
Mobile Suit Gundam: Thunderbolt
Gönderen Kisi:: Akuma_BladeU.C. 0079'un sonlarında Federasyon uzay filolarının Zeon'un uzay kalesi A Bao Quo'ya yapılacak saldırı girişimleri, bölgeye giden en kısa rota olan ama uzay kalıntılarıyla kaplı olduğu için düşmanın yeni savunma mevzisi haline gelen Thunderbolt sektöründe üstlenen bir Sniper birliği sebebiyle sekteye uğramıştır. Asteğmen Ion Flemming, 40'dan fazla MS'in pusuya düşürüldüğü bu bölgede doğal yetenekleri sayesinde hayatta kalmayı başarır ama hikayenin öteki tarafında ise önlerinde azalan zamana karşı ellerindeki tüm imkanları deneyen Zeon'un artık kolu, bacağı kopan savaş gazilerini modifiye edilmiş MS'lerle savaş alanına sürmeye başlamasıyla oluşturulan Yaşayan Ölüler birliğindeki keskin nişancı Daryl Lorentz bulunmaktadır. Aralarındaki ilk çatışmanın ardından yenişemeyen iki adam şimdilik kendi yollarına giderler ama bu, birbirine zıt iki hayat görüşünün birbirleriyle bir kez daha savaş alanında karşılaşmasına sebep olacak bir dizi çatışmanın sadece başlangıcı olacaktır.

Moonlight Mile'den tanıdığımız Yasuo Ohtagaki'nin "seinen Manga" formatında olarak Shogagukan'ın Big Comic Superior dergisinde 2012 ortalarından beri tefrika edilen, son cildi önümüzdeki günlerde yayınlanacak olan Gundam Thunderbolt Manga'sının Anime uyarlamasıyla ilgili onay dün itibariyle hazırlanan bir teaser site ile duyuruldu.

Manga için yapılan model dizaynları 2013-2014 arasında piyasaya sürülmüş ve oldukça ilgi görmüştü. Buradan Manga'daki dizaynlardan şimdiye dek modele dönüştürülenler görülebilir.Gundam külliyatına yabancı olan arkadaşlar için ayrıca belirtelim: Yapım önceki yıllarda yayınlanan 08th MS Team, MS IGLOO: Hidden One Year War & Apocalypse 0079, MS IGLOO 2: Gravity of Battlefront ve Gundam 0080: War in the Pocket'de olduğu üzere 1979'da yayınlanan 43 bölüm / 3 filmlik klasik serinin arka planına teğet geçen bir hikaye içermekte.

Yeni proje ile ilgili detaylar elime ulaştıkça paylaşmaya çalışacağım.

[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
Iletisim : info [at] paticik.com
Secereli Dobermann | Londra Rehberi Copyright 2001-2015 @ Paticik.com
This forum is powered by Phorum