[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
» Forum Gezgini ... Üye Ol / Giris Yap
FORUM.PATICIK.COM
[ FORUM ANASAYFA ]  
Sikayet

Bu mesaji sikayet etmek istediginizden emin misiniz?

Bu mesaji neden rapor ettiginizle ilgili bir açiklama girebilirsiniz. Bu islem yöneticilerin mesajin neden sikayet edildigini anlamasini yardimci olacaktir.
Space Battleship Yamato 2199
Gönderen Kisi:: Sam22. yüzyılın sonunda insanoğlu uzaylılarla karşılaşır. plüto açıklarında beliren gamillas filosu, dünya'dan gönderilen filoyla çatışmaya girince, insanoğlunu yokolmanın eşiğine getiren bir ölüm-kalım savaşı başlar. savaş boyunca gezegen bombası saldırılarıyla yaşanılmaz hale gelen dünya'da kalan nüfus, yeraltında inşa edilen şehirlerde saklanmaktadır. bu esnada bir diğer uzaylı medeniyet olan iscandar, insanlığa dünya'yı yeniden yaşanır hale getirebilmek için bir şans sunar: elçileriyle gönderdikleri ışıktan hızlı seyahati mümkün kılan wave motion motoruyla çalışan bir gemi, iscandar'a seyahat edip dünya'yı eski haline döndürebilecek bir aygıtı teslim alacaktır. insanoğlunun soyunun tükenmesine bir yıl kaldığı hesaplanmışken, uzay gemisi yamato ve mürettabatı yola koyulur ve gamillas'a karşı yalnız mücadelesine başlar.


eski space battleship yamato serisinin remake'i bir ova, prodüksiyon değerleri, güncellenmiş ama aslında sadık karakter tasarımları, seiyuu kadrosu, (alyen amiral wakamoto'dan u-boat kaptanı joji nakata'ya efsaneler geçidi) olayların ilerleme hızı vs hepsi şahane. 18 bölüm çıktı, 18-22 çıkmak üzere ve kalanlar da bu yaz tamamlanacak. çok olumlu eleştiriler aldı ve şahsen de herkese şiddetle tavsiye ederim, her bakımdan çok beğendim.

GÖEEEEEERRRRRRRRRÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜVVV

[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
Iletisim : info [at] paticik.com
Secereli Dobermann | Londra Rehberi Copyright 2001-2015 @ Paticik.com
This forum is powered by Phorum