[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
» Forum Gezgini ... Üye Ol / Giris Yap
FORUM.PATICIK.COM
[ FORUM ANASAYFA ]  
Forumlar su an sadece okumaya izinlidir. Bu geçici bir durumdur, lütfen daha sonra tekrar kontrol ediniz.
Sikayet

Bu mesaji sikayet etmek istediginizden emin misiniz?

Bu mesaji neden rapor ettiginizle ilgili bir açiklama girebilirsiniz. Bu islem yöneticilerin mesajin neden sikayet edildigini anlamasini yardimci olacaktir.
City Hunter
Gönderen Kisi:: SturmVogel

Womanizer karakterlerle aram normalde hiç de iyi değildir. İstisnası City Hunter diyebilirim çünkü Ryu Saeba afacan bir çocuk gibi, ne yapsa kızamıyorsunuz.

City Hunter'i ilk kez Jackie Chan'in oynadığı uyarlamasıyla izlemiştim. 2003/2004de Mangas TVde izledikten sonra tam da o sırada başlayanfansub/ripleri gözüme çarptı ve edinmeden edemedim. City Hunter şu anda sevdiği tarz ne olursa olsun herkese önerebileceğim seriler.

City Hunter'in öyküsü özel dedektiflik yapan Ryu'nun ortağının öldürülmesiyle başlar. Ortağı ölmeden ondan üvey kardeşi Kaori'ye göz kulak olmasını vasit eder. Fakat Kaori'nin hızlı büyümesiyle Ryu verdiği bu söze karşı kararsızlıklar yaşamaya başlayacaktır.

Sunrise adına yakışır güzellikte bir seri. En basit tabirle eski komedi-macera özel dedektif hikayelerini anımsatıyor size. Her bölümün kendi içinde bir hikayesi var ve her bölüm yeni bir kadın demek! Belki womanizer'lik oranı biraz yüksek bir seri ama City Hunter'ların sonrasında çıkan ve Ecchi level'e güvenen başka seriler ile City Hunter'lar arasındaki izlenebilirlik farkına baktığımızda bu en azından hafifletici bir neden oluyor.

Müzikleri gerçekten harika, zaten izledikten bir süre sonra tüm OSTlarını edinme ihtiyacı hissettim. Zaten Yasuo Uragami ve Sunrise işbirliğinden kötü müzikler asla beklenemez.

Sonuca gelirsek: Sizi GERÇEKTEN UZUN bir süre idare edecek, komedi macera içerikli ve can sıkıntısına birebir bir dedektiflik macerası arıyorsanız , Cowboy Bebop'dan beri bu tadı başka yerde bulamadım diyorsanız City Hunter bence yıllar sonra bile sizin için en iyi seçim.

[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
Iletisim : info [at] paticik.com
Secereli Dobermann | Londra Rehberi Copyright 2001-2015 @ Paticik.com
This forum is powered by Phorum