[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
» Forum Gezgini ... Üye Ol / Giris Yap
FORUM.PATICIK.COM
[ FORUM ANASAYFA ]  

[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
bagli degilsiniz: | Giris Yap | Üye Ol |
|+ Paticik.com Forumları
|-- |+ Pati Tech / Programlama
|-- |-- |+ Facebook ve IOS Oyun yapabilecek developer aranıyor...
Yazar RSS Konu: Facebook ve IOS Oyun yapabilecek developer aranıyor {1896}
Syf: ««/ 2 »»   [ A ]
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 27 Jul 2017, 23:45    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Lan ben ne biliim 2 bin mi verecek 100 bin mi. Ki bence 100 bin değildir ya harcı şu işin hadi diyelim 100 bin, en azından bir sorun adama.

Her zaman klişe bir "benim süper fikrim var sen yap kazancın %50si senin" geyikleri dönerdi eskiden, hadi onu geçtim artık parada beğenmiyor developerlar, lan çok fazla mı kazanıyosunuz siz napıyosunuz bari bir fiyat belirtseydiniz adama, kim bilir belki kabul edecekti?

Android demedi bana telefon dedi ben onu direk ios algıladım, android kullananları telefon kullanıyordan saymıyorum, ne o nokia 3310 kullanır gibi android mi kullanılır ya.
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 27 Jul 2017, 23:51    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Yaz upwork e bak tekliflere işte hacı.

Battle: Wessago#2769
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 27 Jul 2017, 23:56    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
BATAK mı yazayım?
di degil
medal 1k medal 5k
ID § 28 Jul 2017, 00:03    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
%90 oyun unity de yazılacak. ios, android, facebook vs hepsine export veriyor. ama platforma özel şeyler de çok olduğundan ne kadar çok yere export istersen ona göre maliyeti şişer. multi olacaksa hele de cross platform olacaksa sunucu işi de büyük. tasarım vs gibi her şeyi dahil edeceksin fln. oyun piyasasında biri olarak şöyle söyleyebilirim junior adam en az 20-30k ister nasıl iş çıkarır allaha emanet. bilen adam 60-70k ister en az. öle 10k ya yaptırırım diye düşünüyorsa şimdiden vazgeçsin =)

Life is too short to remove usb safely.
Yörünge Disi
ID § 28 Jul 2017, 00:05    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
ben tutorialdan falan yaparım 10kya deadline 1 yıl verirseniz aslında, imkansız olmasa gerek
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 28 Jul 2017, 00:05    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Yalnız 20-30k çok uygunmuş be, harbiden 20-30k ile yapacak adam bulsam 3 tane falan yaptırırım heralde grinning smiley

Ciddi ciddi bence arkadaşıma 40-50k civarı fiyat biçerseniz, itiraz edeceğini sanmam, etmemeli en azından, 50k benim tahmin ettiğim fiyattı zaten. He biraz üstü olur hem developer hemde marketing için falan harcama yaparsın totalde 100k'ya bağla işte onu.

Ama böyle gelmiyor insanlar, "yoook yeaa, ödeme yoktur, 2k falan öder ancae yae" diye uzak duruyorlar, sonra 3-5k maaşla çalış...
di degil
medal 1k medal 5k
ID § 28 Jul 2017, 00:16    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
abi fiyat istiyorsa önce full feature list hazırlayacak sonra millet ciddiye alacak. üyelik, chat, social bıdılar, gamification, push notification, vs vs dünya kadar detay var.

Life is too short to remove usb safely.
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 28 Jul 2017, 00:20    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Heh kurban olayım, constructive critism işte bu. Hemen belirtiyorum.
Üye
medal 1k medal 5k medal 10k
ID § 28 Jul 2017, 00:23    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
bide batak bilse iyi olur tabi

Praise the Sun
Üye
ID § 31 Jul 2017, 23:35    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
bir de bunun maintenance i var. yapti çalışıyor diyelim, sonra bunu kim gelistirecek? yapan adamla kar ortaklığı ya da yillik bilmem kac k bakim ücreti de konusulmali.
Üye
ID § 07 Aug 2017, 23:31    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
@Mithat : cerceve belli olduktan sonra mesaj atabilirsin ozelden.

www.zoneesports.com
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 26 Aug 2017, 10:34    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Tatildeydim bu ay, daha hala tatil devam ediyor, 4ünde falan gelicem. Mümkün mertebe arkadaşla görüşmüyorum sırf şunu soracak diye grinning smiley Bakalım belki bir gün söylerim, detaylıca isteklerini dokumante et ki insanlara anlatırken daha kolay olsun diye.
Üye
medal 1k medal 5k medal 10k
ID § 26 Aug 2017, 13:09    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
merak ettiğim bir şey var, hiç bir şeyden anlamadan neden böyle bir şey yaptırma gayreti içine girmiş arkadaşın?

"zenginliği gürültülü sözlerle övünmek için değil, bir iş başarabilmek için bir fırsat biliyoruz.
yoksul olmayı değil fakat bundan kurtulmak için uğraşmamayı ayıp sayarız.
devletle ilgilenmeyen kimseyi zararsız değil, yararsız buluruz." Perikles
Üye
ID § 01 Oct 2017, 18:28    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
hakkaten dalga geçtikleri kadar varsın ha
Syf: ««/ 2 »»   [ Y ]
[ Forum ] / [ Konu ]
=o=
[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
*Bu sayfadaki içerik, yazanların kiŞisel görüŞlerini belirtmektedir. KiŞiler, üye anlaŞmasında var olan Şartların bilincinde olmak yükümlülüğündedir. Üye anlaŞmasına göre, gönderilen her türlü içerik, içeriği göndermiŞ olarak görünen üye rumuz ismi ve üyenin kendisine aittir. Paticik.com ve yetkilileri, üyelerimizin göndermiŞ olduğu iŞ bu sayfada yazılı olarak bulunan içerik hakkında hiçbir yasal sorumluluk kabul etmemektedir. Yükümlülük altında olmasa dahi, var olan site içeriğinin bütünü veya bir kısmının site kurallarına uygunsuzluğu durumunda, iletiŞim sayfamızdan bize eriŞebilir, gereken düzenlemeleri yapmamızı sağlayabilirsiniz.
[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
Iletisim : info [at] paticik.com
Secereli Dobermann | Londra Rehberi Copyright 2001-2015 @ Paticik.com
This forum is powered by Phorum