[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
» Forum Gezgini ... Üye Ol / Giris Yap
FORUM.PATICIK.COM
[ FORUM ANASAYFA ]  

[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
bagli degilsiniz: | Giris Yap | Üye Ol |
|+ Paticik.com Forumları
|-- |+ Pati Tech / Programlama
|-- |-- |+ Facebook ve IOS Oyun yapabilecek developer aranıyor...
Yazar RSS Konu: Facebook ve IOS Oyun yapabilecek developer aranıyor {1927}
Syf: ««/ 2 »»   [ A ]
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 25 Jul 2017, 12:49    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
"Bir arkadaşım için soruyorum" diyeceğim ama harbiden arkadaşım rica etti bu işlere en yakın sen varsın bir araştırır mısın ne kadar tutar ne yapmamız lazım diye, bende sorarım çevremde bu işten anlayan varsa dedim. O yüzden yazıyorum.

Bu okey oyunları falan var çanak vs hem facebookta oyun hemde telefondan oynayabiliyorsun.

Bu mantıkla bir batak oyunu yaptırmak istiyor, kuralları "kahve" kuralları falan olacakmış aklında öyle şeyler varmış. Ben batak oynamayı da bilmiyorum kahve kurallarınıda bataktan da anlamıyorum, e facebook oyunu yapmaktan da anlamıyorum ve tabii ki ios oyunu yapmaktan da anlamıyorum.

Bunların hepsi birleşince patiye bir soriim anlayan yapabilecek olan varsa arkadaşıma yönlendireyim sizi fiyat miyat konuşursunuz dedim.
Yörünge Disi
ID § 25 Jul 2017, 12:51    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Cebinde 100.000 lirası var mı arkadaşının?

'Never argue with stupid people,
they will drag you down to their level and then beat you with experience.'
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 25 Jul 2017, 12:52    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Ben ne bileyim, kaç paran var diye sormadım. Ben yapacak adam bulursam sana yönlendiririm dedim sadece.
Yörünge Disi
ID § 25 Jul 2017, 12:52    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Benim ev arkadaşım yaptı çünkü de, en az 50k alır junior bile bence, almalı. sağlam adam çalışıyorsa 100k falan almalı.

o kendisine yapmıştı tabi.

1 defa güncellendi. Son güncelleme 25/07/2017 12:52 tarihinde calimero tarafindan yapilmistir.
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 25 Jul 2017, 12:53    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Senin arkadaşın benim arkadaşımla iletişime geçsin bence. Bizlik değil sanki konu. Zira ben ne paraya ne oyuna karışmıyorum, konu tamamen benden bağımsız, ben sadece yazılımcı bulursam haberdar etmekten sorumluyum.
Yörünge Disi
ID § 25 Jul 2017, 12:56    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Anladım abi olabilir, de çok farklı işler içinde şu anda arkadaşım ya. evleniyo falan hatta, sdf.

hani ben gördüğümden pay biçerek söyledim, belki kabaca yardımcı olur diye.

bir de hani ne istediğini belirtsin bence arkadaşın. mesela sadece kodlama mı istiyor, yoksa grafik falan da istiyor mu. online olacak mı, facebook, ios, android, hangileri olacak vs vs.

hepsi ayrı bir uğraş çünkü, mesela işin içine online girince baya bir uzuyor. ona göre de fiyat artar.

Üye
medal 1k medal 5k
ID § 25 Jul 2017, 13:00    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Facebook , ios şimdilik bana dediği, online tabii abi facebook okey oyunları gibi diyorum. Bi de full paket, yani sıfırdan, al abi bitti kısmına kadar komple yapılmalı. En azından anladığım bu.

edit : zeus mutluluğunu daim etsin arkadaşının.

1 defa güncellendi. Son güncelleme 25/07/2017 13:00 tarihinde Mithat tarafindan yapilmistir.
Yörünge Disi
ID § 25 Jul 2017, 13:01    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Alinti
Mithat
Ben batak oynamayı da bilmiyorum kahve kurallarınıda bataktan da anlamıyorum, e facebook oyunu yapmaktan da anlamıyorum ve tabii ki ios oyunu yapmaktan da anlamıyorum.
Mithat ekolü, aradigimiz samimiyet. Kolay gelsin karsim

diyafram8.com
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 25 Jul 2017, 13:11    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
En azından dürüst olduğum konusunda hemfikirizdir grinning smiley
Üye
medal 1k medal 5k medal 10k
ID § 25 Jul 2017, 13:36    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
kahve kuralları konusunda danışmanlık verebilirim 10k alırım bütçeden
Üye
medal 1k
ID § 25 Jul 2017, 15:05    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
iOS uygulamasi icin freelance developer ariyorsaniz yardimci olabilirim smiling smiley
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 27 Jul 2017, 13:14    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Yok mu anlayan biri yahu? Arkadaşıma da vardır bulunur dedim kaldık böyle.
Üye
medal 1k
ID § 27 Jul 2017, 15:57    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
kim uğraşıcak, kim bilir ne kadar az bir para teklif edecekler diye yazmıyorlardır. haklılar da bence sdfdgdf
TW
medal 1k medal 5k medal 10k
ID § 27 Jul 2017, 16:21    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Abi programcının grafikçinin çileside bu lan. Fikrim var cok guzel dur 2000 TL ye birine yaptırırım 100 bin tl kazanırım kafası.
Üye
medal 1k
ID § 27 Jul 2017, 17:47    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
arkadasinin ihtiyaci olan developer degil bildigin oyun studyosu ya. ayrica batagin ne ekmegi yendi be. 3 dev arkadasimdan birinin batak oyunu var storeda. emininm bir tek kahve kuralli olani eksiktir. gerci aralarindan bir tanesi saglam para basiyor su an =)

marketing butcesi ne kadar ayirmis? her gun yayinlanan binlerce oyun arasindan nasil siyrilcak? ayrica android niye yapmiyor? hayir ben de androidciyim de eminim gun boyu batak oynayacak bos vakti olan adamlarin yuzde 90i android kullaniyordur sdfhj. bence bir de kullanici arastirmasi yaptirsin baska bir ekibe de.
Syf: ««/ 2 »»   [ Y ]
[ Forum ] / [ Konu ]
=o=
[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
*Bu sayfadaki içerik, yazanların kiŞisel görüŞlerini belirtmektedir. KiŞiler, üye anlaŞmasında var olan Şartların bilincinde olmak yükümlülüğündedir. Üye anlaŞmasına göre, gönderilen her türlü içerik, içeriği göndermiŞ olarak görünen üye rumuz ismi ve üyenin kendisine aittir. Paticik.com ve yetkilileri, üyelerimizin göndermiŞ olduğu iŞ bu sayfada yazılı olarak bulunan içerik hakkında hiçbir yasal sorumluluk kabul etmemektedir. Yükümlülük altında olmasa dahi, var olan site içeriğinin bütünü veya bir kısmının site kurallarına uygunsuzluğu durumunda, iletiŞim sayfamızdan bize eriŞebilir, gereken düzenlemeleri yapmamızı sağlayabilirsiniz.
[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
Iletisim : info [at] paticik.com
Secereli Dobermann | Londra Rehberi Copyright 2001-2015 @ Paticik.com
This forum is powered by Phorum