[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
» Forum Gezgini ... Üye Ol / Giris Yap
FORUM.PATICIK.COM
[ FORUM ANASAYFA ]  

[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
bagli degilsiniz: | Giris Yap | Üye Ol |
|+ Paticik.com Forumları
|-- |+ Pati Tech / Programlama
|-- |-- |+ İşyeri için basit bir program...
Yazar RSS Konu: İşyeri için basit bir program {786}
  [ A ]
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 29 May 2017, 12:05    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Selam,

İşyerimizdeki laboratuvar için basit bir program yazdırmak istiyorum. günlük yapılan analizleri girip, müşteriye göre tanımlanan standartlara göre analizlerdeki eksik miktarları vs rapor halinde dökebilecek, geriye dönük müşteri ve analizi yapan kişi filtrelemesi yapılacabilecek, internete bağlı olmadan duruma göre 1 2 laboratuvar cihazı ile etkileşim halinde olabilecek basitçe bir program.

Şu an makrolu bir excel kullanılıyor. bu forumdan olur veya çevrenizde bu işi yapabilecek bir öğrenciye de yönlendirebilirsiniz. firma değil şahış arıyorum.

karaktersiz
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 29 May 2017, 13:30    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
SAP satalim sana gel burda su cok güzel.

“The best cure for a big ego is a little failure.”
TW
medal 1k medal 5k medal 10k
ID § 29 May 2017, 16:58    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
biz daha iyi satarız SAP'yi çekil asdfg

Vur ula itoğlu, o sopa bizim elimize geçmez mi?
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 29 May 2017, 17:34    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Bu yoğun excel kullananlarda generic davranış galiba : "Basit bir program istiyorum" diye başlayıp ebesinin nikahını tarif ediyorlar sdadad. Örneğin; He bak takvimdeki günlere göre, xxx sonuçlarını şu şu parametrelerle zzz algoritması ile tutup kaydırma işi çok kasıcaksa şunu da yapabilirsin diyip daha saçma önerilerle geliyorlar.
Üye
ID § 29 May 2017, 17:47    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
anlatilanlara gore ucret olarak tavuk durum + malbu$ dusunuluyor galiba.
Üye
medal 1k
ID § 29 May 2017, 19:26    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Yaparim olm bana soylesene
Üye
medal 1k
ID § 29 May 2017, 20:25    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
çok paranı alırım eren

Namaz takip programi istiyomus ya

1 defa güncellendi. Son güncelleme 29/05/2017 20:35 tarihinde Emre333 tarafindan yapilmistir.
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 30 May 2017, 10:32    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Alinti
Emre333
çok paranı alırım eren

Namaz takip programi istiyomus ya

ahaha olm gelip görmen lazım. oralardan olmaz

karaktersiz
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 30 May 2017, 10:33    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Alinti
reyou
anlatilanlara gore ucret olarak tavuk durum + malbu$ dusunuluyor galiba.

hayır

karaktersiz
Üye
ID § 03 Jun 2017, 00:35    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
merhaba, masaustu uygulamasi mi olacak? ben yapabilirim de aklinizdan gecen butce nedir? ( ogrenci dediginize gore cok yuksek degil ama yine de tahmini rakam verirseniz, uygun bulursam yapabilirim)

ozel mesajla da iletisim kurabilirsiniz.

Alinti
Aiko
Selam,

İşyerimizdeki laboratuvar için basit bir program yazdırmak istiyorum. günlük yapılan analizleri girip, müşteriye göre tanımlanan standartlara göre analizlerdeki eksik miktarları vs rapor halinde dökebilecek, geriye dönük müşteri ve analizi yapan kişi filtrelemesi yapılacabilecek, internete bağlı olmadan duruma göre 1 2 laboratuvar cihazı ile etkileşim halinde olabilecek basitçe bir program.

Şu an makrolu bir excel kullanılıyor. bu forumdan olur veya çevrenizde bu işi yapabilecek bir öğrenciye de yönlendirebilirsiniz. firma değil şahış arıyorum.

1 defa güncellendi. Son güncelleme 03/06/2017 00:37 tarihinde Aduket tarafindan yapilmistir.
Üye
ID § 03 Jun 2017, 21:48    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
tarafima bir donus yapilmamistir; bu isin baska birisine verildigi sonucu cikiyor. herkese kolay gelsin.
Üye
ID § 03 Jun 2017, 22:31    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
girmemiştir belki foruma yahu. bu kadar mütevazi programla işi halletmek istediğine göre adamların o kadar da acelesi yok demek kismiling smiley

bir de bunu paket programlaştırırsan bir kere yaptıktan sonra minor değişikliklerle lab lab gezip satarsın belki kim bilir?
Üye
ID § 04 Jun 2017, 02:39    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
@goldbaren, bu cok klise bir cumledir ya, "bak biz yaptiriyoruz ama baskalari da isteyebilir, vuradan yurur gidersin, sen ona gore fiyat ver bize"

paticik de bir kisinin forum a girip girmedigini (forum da en son gondsrdigi post lari), hatta ozel mesaji okuyup okumadigini anlayabiliyoruz.
Üye
ID § 04 Jun 2017, 02:41    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
adamın avukatlığını boşuna yapmışım o zaman.

lanet olsun benim gibi adama !!!
Köylü
ID § 04 Jun 2017, 11:19    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
pis şişko

Old enough to bleed, old enough to breed!
ISLAM FUCK YEAH
  [ Y ]
[ Forum ] / [ Konu ]
=o=
[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
*Bu sayfadaki içerik, yazanların kiŞisel görüŞlerini belirtmektedir. KiŞiler, üye anlaŞmasında var olan Şartların bilincinde olmak yükümlülüğündedir. Üye anlaŞmasına göre, gönderilen her türlü içerik, içeriği göndermiŞ olarak görünen üye rumuz ismi ve üyenin kendisine aittir. Paticik.com ve yetkilileri, üyelerimizin göndermiŞ olduğu iŞ bu sayfada yazılı olarak bulunan içerik hakkında hiçbir yasal sorumluluk kabul etmemektedir. Yükümlülük altında olmasa dahi, var olan site içeriğinin bütünü veya bir kısmının site kurallarına uygunsuzluğu durumunda, iletiŞim sayfamızdan bize eriŞebilir, gereken düzenlemeleri yapmamızı sağlayabilirsiniz.
[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
Iletisim : info [at] paticik.com
Secereli Dobermann | Londra Rehberi Copyright 2001-2015 @ Paticik.com
This forum is powered by Phorum