[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
» Forum Gezgini ... Üye Ol / Giris Yap
FORUM.PATICIK.COM
[ FORUM ANASAYFA ]  

[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
bagli degilsiniz: | Giris Yap | Üye Ol |
|+ Paticik.com Forumları
|-- |+ / Guild Wars 2
|-- |-- |+ Guild Wars 2 : Path of Fire (22 Eylül)...
Yazar RSS Konu: Guild Wars 2 : Path of Fire (22 Eylül) {2693}
Syf: ««/ 2 »»   [ A ]
Üye
medal 1k
ID § 01 Aug 2017, 19:24    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]

22 Eylül'de geliyor. Haritalar ve ostler direk Nightfall. Çok güzel duruyor ya of.

There Is Only WAR

4 defa güncellendi. Son güncelleme 01/08/2017 19:50 tarihinde yazuach tarafindan yapilmistir.
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 01 Aug 2017, 19:40    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
gw 3 çıksın oynarım. bu saatten sonra 2ye başlamak amelelik.

rsL#21506
TW
medal 1k medal 5k medal 10k
ID § 01 Aug 2017, 19:51    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Peh, Destiny 2 ile çakışıyor.

Professional Procrastinator.
Üye
ID § 01 Aug 2017, 19:57    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
abi Mesmer çok güzel bir class tasarımı ya. Çok keyif alıyordum oynarken.

/人◕ ‿‿ ◕人\
Üye
medal 1k
ID § 01 Aug 2017, 19:59    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Spellbreaker çok hoşuma gitti benim ya. Direk anti mage. Hasta oldum revealda.

There Is Only WAR
Üye
medal 1k
ID § 01 Aug 2017, 23:07    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
erken geliyormuş güzel

yolosmith ve weaver çok iyi gözüküyor
Üye
medal 1k
ID § 02 Aug 2017, 19:30    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
warrior gibi mele karaktere d/d gibi spell skiller verilmesi, mageye sword vs. karakterlere tam zıttı silahlar verilmesi hoş düşünce. baya oynanabilirlik artıyor.

thiefe rifle ilginç. yan silah olarak kullanılabilir belki. 1200 range veya daha fazlası cazip kılar herhalde cünkü canı ve armoru en az karakter. bir iki aoe skill verseler güzel olurmuş.

karakter tanıtanların bazısı ilk defa oynuyor gibi tuhaf. mesela engineer ile mesmeri gösterenler arasında ne kadar fark var. adam trinketsiz oynuyor sanki. gameplay videosunda guardian oynayan arkadas daralttı izlerken.

nightfall görünce nostalji oldum, müzikleri de güzeldi

edit: imla

Gizli milli içkimiz salatanın suyudur...

1 defa güncellendi. Son güncelleme 02/08/2017 19:31 tarihinde marksman tarafindan yapilmistir.
Üye
ID § 03 Aug 2017, 11:43    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Selam

tanıtımda yeniden ve yeni başlıyacaklar için de avantaj diyor. sanki herkes yeniden baslama aşamasına cekeceklermiş gibi. Bu dogrumu o halde alınıp oynanabilir diye düşünüyoryumda.

Hope is the denial of reality. "Raistlin Majere "
TW
ID § 03 Aug 2017, 13:09    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Yeniden başlayacaklar için expac oldukça iyi bir dönem.

Oyunu aldığında zaten max level boost ile geliyor.

Yeni haritaları oynarken zaten yeni açıklanan spec'i de açma şansını yakalıyorsun ve kullanacağın silahı da oyun zaten sana veriyor.
Görsellik dışında bir kaybın olmuyor.

Professional Procrastinator.
Üye
ID § 03 Aug 2017, 13:43    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Alinti
Gangren
Yeniden başlayacaklar için expac oldukça iyi bir dönem.

Oyunu aldığında zaten max level boost ile geliyor.

Yeni haritaları oynarken zaten yeni açıklanan spec'i de açma şansını yakalıyorsun ve kullanacağın silahı da oyun zaten sana veriyor.
Görsellik dışında bir kaybın olmuyor.

Diğer oyunculardan geride kalma gibi bir durum söz konusu mu ? mesela wow da bir exp geldiğinde bütün itemler çöp olur herkes hep birlikte bütün eventlere aynı seviyeden başlar gibi başlar. GW 2 de de aynı durum vardır herhalde.

Ben ilk versiyonunu oynamıstım tekrar bu POF ile baslamak istiyorum. Noob muamelesi de görmek istemiyorum. O yüzden soruyorum var mıdır öneriniz olur götürürsün mü yoksa hocam sen GW 3 ü bekle mi ?

Hope is the denial of reality. "Raistlin Majere "
Üye
medal 1k
ID § 03 Aug 2017, 15:09    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Gw2'de öyle geride kalmak gibi bir durum yok. Diğer mmorpgler gibi her yeni expansionla yeni level cap, yeni itemlar falan gelmiyor. Herşey aynı. Gw2'ye gelen expansionlar oyuncuya oyunu daha farklı şekillerde oynama olanağı sunuyor. Yeni content, yeni specler, glider-mount gibi yeni özellikler, daha fazla mastery falan. Stat konusunda herhangi bir değişme olmaz.

WoW'da dediğin gibi mesela her yeni expansionı geçtim patchte bile bir önceki itemlar çöp oluyor. Bu oyunda hedefin ascended setini tamamlamak. Onun ötesinde bir stat artışı yok ki oda inanılmaz zamanını alacak birşey değil. Ondan sonra istersen yeni skinler için veya legendary itemlar için uğraşırsın. Legendary itemların ascended itemlardan stat konusunda farkı yok. Ancak ascended itemlar belirli bir statta gelir ve başka bir stat kombinasyonu istersen yeni bir item elde etmek zorunda kalırsın. Bu olay farklı legendaryde. Statlarını istediğin zaman, istediğin yerde değiştirebilirsin. Artık rune ve sigillerde değiştirilebilir oluyor. Oyundaki item olayı bundan ibaret.

There Is Only WAR

1 defa güncellendi. Son güncelleme 03/08/2017 15:17 tarihinde yazuach tarafindan yapilmistir.
Üye
medal 1k
ID § 09 Aug 2017, 20:45    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
22 eylülde gelecek büyük patchi kapsayan herşeyi herkes deneyebilecek.
bu hafta sonu için 2 gün ücretsiz. merak edenlere, hiç oynamayanlara tavsiye ederim.

[www.guildwars2.com]

Gizli milli içkimiz salatanın suyudur...
Üye
medal 1k
ID § 18 Aug 2017, 19:55    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
şimdiden pazara kadar tüm elite speclerleri deneyebiliyorsunuz alacak olan varsa kaçırmasın
Üye
medal 1k
ID § 19 Aug 2017, 15:02    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Bu paketin içinde Heart of Thons var mı ya ? yoksa o da ayrı mı ?

Hayatını yaşa
Üye
ID § 19 Aug 2017, 15:23    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
PoF 30 dolar. 50 dolarlık paketi alırsan PoF + HoT almış oluyorsun.
Syf: ««/ 2 »»   [ Y ]
[ Forum ] / [ Konu ]
=o=
[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
*Bu sayfadaki içerik, yazanların kiŞisel görüŞlerini belirtmektedir. KiŞiler, üye anlaŞmasında var olan Şartların bilincinde olmak yükümlülüğündedir. Üye anlaŞmasına göre, gönderilen her türlü içerik, içeriği göndermiŞ olarak görünen üye rumuz ismi ve üyenin kendisine aittir. Paticik.com ve yetkilileri, üyelerimizin göndermiŞ olduğu iŞ bu sayfada yazılı olarak bulunan içerik hakkında hiçbir yasal sorumluluk kabul etmemektedir. Yükümlülük altında olmasa dahi, var olan site içeriğinin bütünü veya bir kısmının site kurallarına uygunsuzluğu durumunda, iletiŞim sayfamızdan bize eriŞebilir, gereken düzenlemeleri yapmamızı sağlayabilirsiniz.
[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
Iletisim : info [at] paticik.com
Secereli Dobermann | Londra Rehberi Copyright 2001-2015 @ Paticik.com
This forum is powered by Phorum