[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
» Forum Gezgini ... Üye Ol / Giris Yap
FORUM.PATICIK.COM
[ FORUM ANASAYFA ]  

[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
bagli degilsiniz: | Giris Yap | Üye Ol |
|+ Paticik.com Forumları
|-- |+ / Guild Wars 2
|-- |-- |+ F2P oluyormuş...
Yazar RSS Konu: F2P oluyormuş {3216}
Syf: ««/ 2 »»   [ A ]
Üye
medal 1k medal 5k medal 10k
ID § 27 Aug 2015, 23:34    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]

[mmos.com]

give a man a fish and you'll feed him for a day
teach a man to google and he'll stop bothering you with stupid questions all the time

Yörünge Disi
ID § 27 Aug 2015, 23:36    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Oo süper haber betasını oynayıp cok begenip sonra end game inden tirsip oynayamadigim oyun. Sirf pvp icin bile oynanir farklilik icin. Tps moba gibi heh

BattleTag: Edriel#2984
3DS FC: 1762-2794-0515 Nick: JU
Üye
medal 1k
ID § 28 Aug 2015, 04:59    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Olur veya olmaz birşey söyleyemem o konuda ancak kesin gözüyle atlamayın hemen habere. Bu IGN'in ilk vakası değil. Hot ile ilgili bir kaç böyle haberleri oldu sözde ek paket hakkında açıkladıkları ancak hepsi Colin tarafından yalanlandı daha önce. Ha gelse bile core gamein ücretsiz olacağına şahsım adına en ufak bir ihtimal dahi vermiyorum. 2014 yılında f2p ile ilgili bazı bigliler sızdırmışlardı dataminela. O tarzda WoW'un trial versiyonuna benzer birşey gelir en fazla. Hatta 2014'de sızdırılan bilgilerde burada.;

Alinti

Only two character slots
Limit of level 15
Seems like a limit on how high a "rank" you can get (specific to trial or possibly PvP related)
Only able to send mail to friends.
Can't send items or gold through mail
Can't speak in map chat
Can't access Team Arenas
Can't access main WvW maps (EB and Borderlands)
Can't sell items on TP.

From the data-mined strings, it seems pretty locked down. If it's this, it'll be interesting to see what may have changed since then.

Eğer core game ücretsiz olursa baya şaşırım ben. Ek paketin satışında ekstra bir içerik olarak bile kullandılar Hot alanlara core game ücretsiz diye. Beklemiyorum böyle birşey.

There Is Only WAR
Üye
medal 1k
ID § 28 Aug 2015, 08:05    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
DLCde aptalca bir fiyat politikası izlemeselerdi alıp devam edecektim şuna da, daha elimi sürmem.

akirafes:"Devlet, Hükümet farklı şeyler."
TW
ID § 28 Aug 2015, 09:37    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
DLC?

Professional Procrastinator.
Yörünge Disi
ID § 28 Aug 2015, 09:40    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
süresiz trial bu, f2p değil ki?

.o][__n_n_|SA[.._༼ つ ◕_◕ ༽つ__
>(________|__|_[hype_aboard]
_/oo OOOOO oo` ooo ooo '
Üye
medal 1k
ID § 28 Aug 2015, 09:43    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Alinti
Gangren
DLC?
hot işte

Yörünge Disi
ID § 28 Aug 2015, 09:45    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
exp var abi gw2 sadece, dlc yapısı yok.

_/oo OOOOO oo` ooo ooo '
Üye
medal 1k
ID § 28 Aug 2015, 09:46    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Her neyse işte.

Üye
ID § 28 Aug 2015, 12:06    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
valla sızdırılan trailer falan uğraştıklarına göre unlimited trial çıkacağını hiç sanmıyorum ama göreceğiz.

ben bunu ign'in sızdırdığına da inanmıyorum. anet gelecek tepkiyi sınıyor. şimdiden fanlar NOSUL OLOR moduna girmiş bile

teach a man to google and he'll stop bothering you with stupid questions all the time

2 defa güncellendi. Son güncelleme 28/08/2015 12:11 tarihinde Xenus tarafindan yapilmistir.
Yörünge Disi
ID § 28 Aug 2015, 12:07    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
kapsamı okudum, bildiğiniz süresiz trial, wow un yıllardır yaptığı.

_/oo OOOOO oo` ooo ooo '
Üye
ID § 28 Aug 2015, 12:12    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
[thatshaman.blogspot.com]

o datamine edilen şeyler 1 senelik hatta eski free trial eventleriyle alakalı sanırım

[help.guildwars2.com]

Alinti

Why can’t I access some aspects of the game on my Trial account?
In order to keep the Free Trial enjoyable for everyone, we’ve placed some restrictions on what characters on Trial accounts can do. For example, to minimize gold spamming, Trial characters can only whisper and send mail to people who have added them to their Friends list. Map chat, sales on the Trading Post, Gems, and WvW battlegrounds (excluding the Edge of the Mists) are also restricted.

1 defa güncellendi. Son güncelleme 28/08/2015 12:15 tarihinde Xenus tarafindan yapilmistir.
Üye
ID § 29 Aug 2015, 21:05    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Şuan free to play oldu, indirip deneyebilirsiniz
Üye
medal 1k
ID § 29 Aug 2015, 21:35    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Yazık oldu. Ek paketi almayı planlıyordum hazır Playstore'a da gelmişken yarın. Sırf şu açıklamayı bekledim. Expansion çok çok iyi çıkmadığı sürecede almayı düşünmüyorum artık. Neyse bir süre WoW'a döneyim bende madem.

There Is Only WAR

1 defa güncellendi. Son güncelleme 29/08/2015 21:35 tarihinde yazuach tarafindan yapilmistir.
Üye
ID § 30 Aug 2015, 01:36    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
gayet trial gibi olmuş, f2p ile alakası yok. oyuncuların çoğu hot haritasına da geçeceği için, yeni oyuncu çekmek için iyi olmuş

kısıtlamalar

Character Slots - 2
Bag slots - 3
Revenant Profession - No
HoT Maps and Content - No
Central Tyria (Core) Maps & Content - Starter maps only until character reaches level 10 Lion’s Arch unlocked for each character at level 35
Masteries - No
In-Game Mail - Can only send to mutual friends, Can’t send gold or items
Guild Bank Access - No
Whisper chat - Except for mutual friends, can only whisper in the same map, one new person every 30 seconds
Map chat - No
Squad chat - Unlocked for each character at level 30
Looking For Group - Unlocked for each character at level 30
PvP Chat - Team Chat always available, Chat in PvP Lobby unlocked when the account reaches PvP rank 20, Emotes, Map and Say chat unavailable during matches
WvW - Unlocked account-wide when one character reaches level 60
Daily Login Bonus - No
Gem Store - Items unusable by free accounts (such as glider skin) are unavailable
Currency Exchange - Gems to gold exchange available, gold to gems exchange unavailable.
Trading Post - Can buy and sell items from a selected list.
Forum Posting Access - No
Syf: ««/ 2 »»   [ Y ]
[ Forum ] / [ Konu ]
=o=
[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
*Bu sayfadaki içerik, yazanların kiŞisel görüŞlerini belirtmektedir. KiŞiler, üye anlaŞmasında var olan Şartların bilincinde olmak yükümlülüğündedir. Üye anlaŞmasına göre, gönderilen her türlü içerik, içeriği göndermiŞ olarak görünen üye rumuz ismi ve üyenin kendisine aittir. Paticik.com ve yetkilileri, üyelerimizin göndermiŞ olduğu iŞ bu sayfada yazılı olarak bulunan içerik hakkında hiçbir yasal sorumluluk kabul etmemektedir. Yükümlülük altında olmasa dahi, var olan site içeriğinin bütünü veya bir kısmının site kurallarına uygunsuzluğu durumunda, iletiŞim sayfamızdan bize eriŞebilir, gereken düzenlemeleri yapmamızı sağlayabilirsiniz.
[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
Iletisim : info [at] paticik.com
Secereli Dobermann | Londra Rehberi Copyright 2001-2015 @ Paticik.com
This forum is powered by Phorum