[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
» Forum Gezgini ... Üye Ol / Giris Yap
FORUM.PATICIK.COM
[ FORUM ANASAYFA ]  

[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
bagli degilsiniz: | Giris Yap | Üye Ol |
|+ Paticik.com Forumları
|-- |+ / Guild Wars 2
|-- |-- |+ Expansion HYPE : Guild Wars 2: Heart of Thorns...
Yazar RSS Konu: Expansion HYPE : Guild Wars 2: Heart of Thorns {25271}
Syf: ««/ 18 »»   [ A ]
Üye
medal 1k
ID § 13 Jun 2016, 16:54    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
piken square serverındayım, beraber pve aktivite yapmak isteyen varsa beklerim (öm'den hesap adı - nik falan atabilirim).
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 19 Jul 2016, 22:47    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
[buy.guildwars2.com]

$24.99 / 50% off şuan

give a man a fish and you'll feed him for a day
teach a man to google and he'll stop bothering you with stupid questions all the time
Üye
ID § 08 Aug 2016, 16:53    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Oyunu aktif bir şekilde oynayan var mı? Oyuna tekrar baslamak istiyorum ama guild veya oynayacak birilerini bulamıyorum. öm atarsanız sevinirim.
Üye
medal 1k
ID § 14 Sep 2016, 17:22    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Living story 3 - episode 1 i free alabilmek için yaklaşık bir hafta kaldı, ilgilenenlere duyrulur. Beraberinde yeni bölge açılıyor.

episode 2 nin de traileri çıkmış ^^

1 defa güncellendi. Son güncelleme 14/09/2016 17:22 tarihinde Boneslark tarafindan yapilmistir.
Üye
ID § 23 Sep 2016, 00:04    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
LS3 efsane gidiyor ya

We make expand and then defense it.
Üye
medal 1k
ID § 11 Oct 2016, 15:27    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
xeşke indirimi kaçırmasaydım gittim 120 tele verdim hot'a. revenantı açacağım sonunda çok pis hypelıyım.
Üye
medal 1k
ID § 14 Mar 2017, 22:57    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
bu aralar oyuna yeni baslayan baya var galiba.
normalden fazla hareketli düsük lvl haritalar.
herkes revenanta hypelenip sonra maine dönüyor merak etme smiling smiley
Üye
medal 1k
ID § 14 Mar 2017, 23:00    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
ben de öyle döndüm de baya olmuş abi post geç reply olmuş galiba grinning smiley ama gw2 bir türlü sarmadı beni ya. spvp ve pvenin ayrı olması falan bir garip hissiyatı. haritalar küçük, çok loading screen var böyle bir mmo havasına giremedim. pvp dengesiz hala.
Üye
medal 1k
ID § 14 Mar 2017, 23:07    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
o konuda ben de kırgınım. bir iki ay girmediğim oluyor
Üye
ID § 21 Mar 2017, 14:53    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
cidden çok garip oyun ya. insanı oyunda tutacak şey yok gibi. taa çıkış döneminde almıştım oyunu, 80 olup bırakmıştım. geçenlerde yine başladım. kendime amaç koydum ascended set yapcam diye. 2 hafta boyunca hayvan gibi sardı ama ascended seti yapınca yine oyuna giresim falan kalmadı.

oyunda rekabet ortamı olmayınca bağlayan şey de azalıyor. WvW = zerg, sPvP = kanser moba.

ffs
Üye
medal 1k
ID § 22 Mar 2017, 22:51    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
ben hot hiç oynamamıştım, acayip sardı şu han haritalar dol dopu, story eşek gibi tüm mapi kaplayan eventler falan acayip güzelmiş lan hot.

wvw'de de zerglerle değil de küçük squadlarla takılma falan iyi ya. uzun süre idare eder gibi beni gw2.

1 defa güncellendi. Son güncelleme 22/03/2017 22:53 tarihinde paradoksalkedi tarafindan yapilmistir.
Üye
ID § 23 Mar 2017, 23:24    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
steam controller'da ayar yaptım baya güzel oldu. yayıla yayıla silverwastes farmı yapıyorum

ffs
Üye
medal 1k medal 5k medal 10k
ID § 24 Mar 2017, 08:29    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Living story nasıl? Base hikayeyi oynamıştım zaten hots contentine ve ls e bakayım diyorum seksi mesmerimle.

.o][__n_n_|SA[.._༼ つ ◕_◕ ༽つ__
>(________|__|_[hype_aboard]
_/oo OOOOO oo` ooo ooo '
Üye
medal 1k
ID § 24 Mar 2017, 11:43    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Living story baya iyi ilerliyor şuan (Braham dallamasını saymazsak). Eskisi gibi düzenli aralıklarla sık sık gelmiyor living story daha uzun aralarla geliyor. Ancak daha fazla content geliyor. Mesela her yeni living story ile yeni harita geliyor artık. Bide son üç updatein her birinde birer yeni legendary ekeldiler oyuna. Gelen son update ile 1 yeni harita, yeni rifle legendary, living story ve yeni raid geldi. Çıkalıda oldu baya yeni patchi duyururlar yakında.

Oyunun pvesi şuan kusursuz durumda. Gw2 için bunu söylemek garip geliyor ama piyasadaki en zevkli ve güzel tasarlanmış raidlere sahip bir kaç mmodan biri şuan. Çok kaliteli ve iyi tasarlanmış boss fightlar var. Sadece raidler de değil. Mesela son gelen fractallarda çok kaliteli tasarlanmış. Zorluk anlamında söylemiyorum bunu. Daha interractive, hareketli fightlar var ve çok tatmin ediyor. Legion'u da aylarca oynadım mesela ama açıkçası pve content bakımından Gw2 daha dolu şuan.

Pvp olarak classlar hiç olmadığı kadar dengeli ancak metanın değişmemesi ve herhangi bir yenilik gelmemesi nedeniyle de bu sezon aşırı sıkıcı. Çok az kişi oynuyor hiç hype yok malesef. Tamam anlıyorum sonunda bi class dengesi oturtmuşun niye bozasın ancak bu şekilde de aşırı monotonlaşıyor oyun. Aylardır fix aynı buildler kol geziyor heryerde. Farklılık yok. Üstüne kendi adıma konuşursam bide capture the point tarzı pvp sistemini sevmiyorum. Hiç sevemedim.

WvW ise Hot releaseine göre fersah fersah iyi durumda ancak hala çok eksikleri var. Server link sistemi düşük tier serverların baya işine geldi ancak T1-2 serverları baya zor duruma soktu. Class dengesi pvp-pve main focus yapıldığı için bu oyunda, malesef WvW'de ciddi class dengesizlikleri oluşuyor. Bunu idrak edemedi bir türlü Anet hala. Ama sonuç olarak ahala aktif WvW. Yani kötü durumda değil.

Hot öncesi WvW > Pve > Pvp olarak sıralayabilirdiniz oyunun en çok ilgi gören ve anetin daha çok odaklandığı içerikleri.

Hot başında Pvp > Pve > WvW şeklini aldı. Desert borderlandler sağolsun WvW ciddi anlamda ölme noktasına geldi. Anette bi esport fantazisi tutturdu salak salak pvp kastı boş yere.

Şuan ise Pve >>>> WvW > Pvp şeklinde. Gelecekte değişecek mi bu bilemem. Yakında yeni expansion duyuracaklar bekliyoruz biz. Living storynin gidişatı o durumda şuan. Yeni expansion ile nasıl bir yol izleyecekler merak ediyorum şahsen.

There Is Only WAR

1 defa güncellendi. Son güncelleme 24/03/2017 11:47 tarihinde yazuach tarafindan yapilmistir.
Üye
medal 1k medal 5k medal 10k
ID § 24 Mar 2017, 11:51    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Baya güzel anlatmışsın ya teşekkürler. Story artı pve iteleyim o zaman sıkılana kadar. Pvpsi çok alıp götürmüyor beni zaten yıllardır. Bir türlü giriş yapamadım niyedir bilmem. Mesmerin detaylarına baktım pve contentte millet ballandıra ballandıra bitirememiş. Baya keyifli duruyor role ve gameplay olarak hem raid hem diğer pve contentlerde.

.o][__n_n_|SA[.._༼ つ ◕_◕ ༽つ__
>(________|__|_[hype_aboard]
_/oo OOOOO oo` ooo ooo '
Syf: ««/ 18 »»   [ Y ]
[ Forum ] / [ Konu ]
=o=
[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
*Bu sayfadaki içerik, yazanların kiŞisel görüŞlerini belirtmektedir. KiŞiler, üye anlaŞmasında var olan Şartların bilincinde olmak yükümlülüğündedir. Üye anlaŞmasına göre, gönderilen her türlü içerik, içeriği göndermiŞ olarak görünen üye rumuz ismi ve üyenin kendisine aittir. Paticik.com ve yetkilileri, üyelerimizin göndermiŞ olduğu iŞ bu sayfada yazılı olarak bulunan içerik hakkında hiçbir yasal sorumluluk kabul etmemektedir. Yükümlülük altında olmasa dahi, var olan site içeriğinin bütünü veya bir kısmının site kurallarına uygunsuzluğu durumunda, iletiŞim sayfamızdan bize eriŞebilir, gereken düzenlemeleri yapmamızı sağlayabilirsiniz.
[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
Iletisim : info [at] paticik.com
Secereli Dobermann | Londra Rehberi Copyright 2001-2015 @ Paticik.com
This forum is powered by Phorum