[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
» Forum Gezgini ... Üye Ol / Giris Yap
FORUM.PATICIK.COM
[ FORUM ANASAYFA ]  

[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
bagli degilsiniz: | Giris Yap | Üye Ol |
|+ Paticik.com Forumları
|-- |+ / Guild Wars 2
|-- |-- |+ Polygon Guild Wars 2 reviewını güncelledi....
Yazar RSS Konu: Polygon Guild Wars 2 reviewını güncelledi. {2497}
Syf: ««/ 2 »»   [ A ]
Üye
medal 1k
ID § 25 Apr 2014, 15:30    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
2 yıl sonra oyun hakkında yeni bir review yazıp puan yenilediler. Oyunun bu süre zarfında nereden nereye geldiğini, oyunun şuanki başarısını ele almışlar ve puanını 8.5'dan 9.0'a yükseltmişler. Güzel ayrıntılı bir review olmuş.

[www.polygon.com]

There Is Only WAR
TW
medal 1k medal 5k
ID § 25 Apr 2014, 15:42    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Teşekkürler sevgili yazuach.
Üye
medal 1k
ID § 25 Apr 2014, 15:46    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]


There Is Only WAR
Yörünge Disi
ID § 25 Apr 2014, 17:31    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
abartmasınlar.. hala doğru dürüst bir pvp modu olmayan ve oyundaki tüm dinamiklerini conquest mode üzerine kuran, pvesi kötü olan bi oyun için 9 vermek, Anetten para aldık demenin başka bir versiyonudur.
Üye
medal 1k
ID § 25 Apr 2014, 17:49    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Megaserver geldikten sonra 8.5'tan 9'a yükselttilerse NCSoft iyi para yedirmiş demektir. Oyunun şu anki hali 10 üzerinden 6 anca eder. O da patch öncesinin hatrına.
Üye
medal 1k
ID § 25 Apr 2014, 17:59    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Ncsoft'un para yedirmesine filan gerek yok. Bu reviewı yapan adam releaseden beri oynuyor Gw2'yi. Bende guildlerindeyim. Daha 2 gün önce saatlerce world boss peşinde koştuk beraber. 6yada iyi güldüm akşam akşam sağol. Megaserver'ın hala çok çok iyi birşey olduğunu savunuyorum. Ki gariptir forumdaki ağlaklar bi gün şu oyuna girip oynuyorlar mı bilemiyorum. Oyun içinde neden herhangi bir olumsuz yorumla karşılaşmıyoruz acaba...

Edit: Şimdi yanlış anlaşılacak düzelteyim. Bu ağlaklar derken sizi kastetmedim yanlış anlamayın. Bütün zamanını offical forumda geçirim 7/24 herşeyden şikayet eden minority için söyledim.

There Is Only WAR

1 defa güncellendi. Son güncelleme 25/04/2014 18:04 tarihinde yazuach tarafindan yapilmistir.
Üye
medal 1k
ID § 25 Apr 2014, 18:12    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Kafa mı buluyorsun bilmiyorum da Megaserver geldiğinden beri bir kere bile Wurm ya da Tequatl yapamadım; çünkü anasını sattığımın "statik" spawn saatleri bana uymuyor. Ve bu statik saatleri düzeltmelerini istemiyorum bile. Sadece her şeyi patch öncesi haline getirmelerini istiyorum. Bir şekilde saatleri uydurduğumda da hep alıştığım ve birlikte yaptığım insanlar dışında elin ingilizce bilmeyen almanları, fransızlarıyla muhattap olmak zorunda kalıyorum.

Megaserver geldiğinden beri inanılmaz FPS düşüşleri yaşıyorum ki bilgisayarım Stonemist'te threesome savaşlar da bile maksimum 1-2 FPS kaybı yaşar. Megaserver geldikten sonra yaptığım ilk world boss'ta(Maw) FPS bir anda 10'lara düştü. Oraya özel mi diye başka bosslarda da denedim, sonuç aynıydı. O günden beri de zaten world boss falan yapmıyorum.

Kendi serverımdan tanıdığım adamları sadece WvW'de görebiliyorum artık. Her haritada bir daha görüp görmeyeceğim belli olmayan random adamlar görmek kadar iç bayıcı bir şey yok.

Megaserver öncesi haftada maksimum 2 kez goldseller mail/whisper'ı gelirdi. Şimdi hangi haritaya geçsem 10-15 tane whisper düşüyor chat'e.

Şu oyunu -3. günden beri oynayıp herkese tavsiye ederim; ama megaserver olayıyla ağır sıçıp bıraktılar. Yeni gelen oyuncular ve alt kasan hipsterlar mutlu olsun diye server komünitlerini öldürdüler, oyunun ne kadar güzel yanı varsa törpüleyip daha berbat hale getirdiler.

1 defa güncellendi. Son güncelleme 25/04/2014 18:14 tarihinde Phoenixlin tarafindan yapilmistir.
Üye
medal 1k
ID § 25 Apr 2014, 18:51    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Diğer söylediklerine cevap vermek istemiyorum forumda birileriyle uzun uzadıya tartışmayı bıraktım artık uğraşmıyorum ancak tekrar legendary yapmaya başladığım için sadece para kasıyorum bir süredir. Haliyle yaptığım tek şey eotm, dungeon ve world boss. World bosslarda hiçbir şekilde fps düşmesi yaşamıyorum ben. Senden kaynaklanabilir sorun bir bak derim.

Bu arada eotm'nin gözünü seveyim. Daha önce neden uğraşmıyormuşum. Şuan açık ara oyundaki en iyi para kasma yöntemi. 1 hafta çok kasmadan kendimi günde 2 saatle filan 300 gold biriktirdim eotm sayesinde.

There Is Only WAR
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 25 Apr 2014, 19:01    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
eotm ?
Üye
medal 1k
ID § 25 Apr 2014, 19:07    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Edge of the mists

There Is Only WAR
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 25 Apr 2014, 19:10    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Vakit varsa yöntemi de özet geçer misin? 10g lik hesabım var. Ben de bir kez olsun zengin olayım ne var?

edik: bi yandan netden bakayım.

şunu buldum bakıyorum.
[www.guildwars2riches.com]

2 defa güncellendi. Son güncelleme 25/04/2014 19:14 tarihinde Densiz tarafindan yapilmistir.
Üye
medal 1k
ID § 25 Apr 2014, 19:18    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Hiçbir şey yapmana gerek yok. Eotm gir. Yanına bol bol salvage kit al ve commanderı takip et bu kadar. 3 saat sürüyor bi eotm maçı. 3 saat yapsan tam olarak bi maç günde o bi maçtan yığınla bag, şansın varsa birçok exotic ve sayamayacağın kadar rare geliyor. Ayriyetten her yaptığın aktivite sonucu 20 silver geliyor. 3 saatlik rundan ben düz 10-15 gold + salvege edilecek itemlar + baglerle çıkıyorum. Bunun yanında kazandığın karma ve tokenleri saymıyorum bile. Itemları salvage edip bagleride açarsam şansıma göre toplam 30-40 gold arası bir parayla ayrılabiliyorum.

There Is Only WAR

2 defa güncellendi. Son güncelleme 25/04/2014 19:23 tarihinde yazuach tarafindan yapilmistir.
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 25 Apr 2014, 20:48    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Anladım her şeyi salvage ediyoruz. Peki kar oranı olarak hangi kiti kullanmak gerek? çokmu ince hesap yaptım tongue sticking out smiley

ve teşekkürler.

1 defa güncellendi. Son güncelleme 25/04/2014 20:48 tarihinde Densiz tarafindan yapilmistir.
Üye
medal 1k
ID § 25 Apr 2014, 20:51    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Bilmiyorum bende şu gem storedan alınan bitmeyen salvage itemı var. Onla götürüyorum hepsini. Sadece rare ve exoticleri black lion veya yoksa o rare salvage kitle hallediyorum..

There Is Only WAR
Üye
medal 1k
ID § 27 Apr 2014, 00:00    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
ben mystic kit kullaniyorum. mystic stone mu ne bisey var, baska kullanim seysi bulamadim bunun icin kullaniyorum.

eotm harbi para dokuyor yalniz; eb sirasi beklerken giriyorum. cikan para sasirtiyor ki hicbisey satmam, kirar depoya yollarim. pvp felan deil tabi orasi; iki zerg utanmasa yan yana gecip gidecek. herkes isinde gucunde.

İnsanlar ikiye ayrılır, bacaklarından.
Syf: ««/ 2 »»   [ Y ]
[ Forum ] / [ Konu ]
=o=
[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
*Bu sayfadaki içerik, yazanların kiŞisel görüŞlerini belirtmektedir. KiŞiler, üye anlaŞmasında var olan Şartların bilincinde olmak yükümlülüğündedir. Üye anlaŞmasına göre, gönderilen her türlü içerik, içeriği göndermiŞ olarak görünen üye rumuz ismi ve üyenin kendisine aittir. Paticik.com ve yetkilileri, üyelerimizin göndermiŞ olduğu iŞ bu sayfada yazılı olarak bulunan içerik hakkında hiçbir yasal sorumluluk kabul etmemektedir. Yükümlülük altında olmasa dahi, var olan site içeriğinin bütünü veya bir kısmının site kurallarına uygunsuzluğu durumunda, iletiŞim sayfamızdan bize eriŞebilir, gereken düzenlemeleri yapmamızı sağlayabilirsiniz.
[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
Iletisim : info [at] paticik.com
Secereli Dobermann | Londra Rehberi Copyright 2001-2015 @ Paticik.com
This forum is powered by Phorum