[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
» Forum Gezgini ... Üye Ol / Giris Yap
FORUM.PATICIK.COM
[ FORUM ANASAYFA ]  
Forumlar su an sadece okumaya izinlidir. Bu geçici bir durumdur, lütfen daha sonra tekrar kontrol ediniz.

[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
bagli degilsiniz: | Giris Yap | Üye Ol |
|+ Paticik.com Forumları
|-- |+ / Guild Wars 2
|-- |-- |+ 4-13 arası oyun %50 indirimde ( 25$ )...
Yazar RSS Konu: 4-13 arası oyun %50 indirimde ( 25$ ) {1560}
  [ A ]
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 04 Apr 2014, 20:16    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]


satın almak için : [buy.guildwars2.com]
Üye
ID § 04 Apr 2014, 22:10    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
1. Warhammer Rvr'si seven biri için değer mi? ( en azından Wow BG'si hı? )

2. Değerse paticik ahalisi genel olarak hangi serverda takılıyor.
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 05 Apr 2014, 00:39    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
en azından wow bg si? wow bg si ile şu oyunu karşılaştırmak ayıp tongue sticking out smiley.
Warhammer daki rvr yi bulamazsın. Hani buradaki daha kötüdür demiyorum. Fakat warhammer da 2 grup karşılaştığında, tank sayısına göre çarpışma baya uzayabiliyor, hatta kilitlenebiliyor.
Gw2 de olaylar biraz daha hızlı gelişiyordu ben oynarken.

değerse derken? yani ne aradığına bağlı. Wow gibi "şu itemı al, şunu yap, honor kas, arena da item kas" diye oyun önüne hedefler koymuyor. Bu kimisine göre sıkıcı olabilir. Oyun ilk çıktığında son seviye setleri dizmesi kolaydı. Millet ağlayınca, adamlar zor şeylerde eklediler. Toplamda %8 mi ne daha iyiydi yeni şeyler. Tam % sinden emin değilim aklımda böyle kalmış.

Oyunun savaşında/pvp sinde göründüğünden fazlası var aslında. Pvp de iyi olmak oyuncuya bakıyor. Refleks istiyor.. Nasıl diyeyim, rakibin animasyonuna göre gelecek skilli tahmin edip, ona göre davranıyorsun. Üzerindeki bufflara vs. dikkat ediyorsun. Bunu söyleme nedenim, oynadığın sınıfa göre 15-25 arası skill sayısı değişiyor. Hani skiller az gelmesin, pvp beni baymamıştı.
40-50 yetenek sahibi olunan oyunlarda bile genelde 1 tane ana skill, biraz destek, buff debuff... derken kullanılan skill sayısı baya az oluyor. Burada en azından hepsini kullanıyorsun. Cd de olmayan skilleri basarak hepsini yakmak yerine, gerekli olduğunda kullanmak işi biraz stratejik yapıyor bana göre. Böyle övdüğüme bakma ben de oynamıyorum (daha doğrusu hiç bir mmo oynamıyorum şuan). İndirimi görünce, haber vereyim istedim.

Açıkcası oyun herkese hitap etmiyor. Kocaman kocaman rakibin kullandığı yetenekleri gösteren hatta düşmanın cast barı bile takip etmeyi isteyen birisiysen tavsiye etmem. Rakibin elinden, kılıç hareketinden gelecek skilleri anlayacaksın.

Eski bir video ama şunu izlersen, kombat mekaniğinin sana göre olup olmadığnıı anlayabilirsin. Bu tür bir mekanik sana uymuyorsa, daha fazla araştırmana gerek yok. Eğer cast bar yerine bu tür şeylerde hoşuna gidecekse daha fazla araştırarak diğer konuları inceleyebilirsin.

video youtube:

1 defa güncellendi. Son güncelleme 05/04/2014 00:45 tarihinde Densiz tarafindan yapilmistir.
Üye
medal 1k
ID § 05 Apr 2014, 03:48    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Pvpsi şuyu buyu hepsini geçtim hala Guild Wars 2'den önce veya sonra çıkmış hiçbir mmoda şu oyundaki animasyon ve artstyle kalitesini göremedim. Diablo yüzünden giremiyorum bayadır oyuna ama önümüzdeki ay tekrar başlamayı düşünüyorum hafiften yeni gelen yeniliklerle birlikte bende. Özledim ya.

There Is Only WAR

1 defa güncellendi. Son güncelleme 05/04/2014 03:49 tarihinde yazuach tarafindan yapilmistir.
TW
medal 1k medal 5k
ID § 26 Nov 2014, 21:18    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
[buy.guildwars2.com]

GuildWars 2 yine %50 indirim ile 25dolar...
  [ Y ]
[ Forum ] / [ Konu ]
=o=
[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
*Bu sayfadaki içerik, yazanların kiŞisel görüŞlerini belirtmektedir. KiŞiler, üye anlaŞmasında var olan Şartların bilincinde olmak yükümlülüğündedir. Üye anlaŞmasına göre, gönderilen her türlü içerik, içeriği göndermiŞ olarak görünen üye rumuz ismi ve üyenin kendisine aittir. Paticik.com ve yetkilileri, üyelerimizin göndermiŞ olduğu iŞ bu sayfada yazılı olarak bulunan içerik hakkında hiçbir yasal sorumluluk kabul etmemektedir. Yükümlülük altında olmasa dahi, var olan site içeriğinin bütünü veya bir kısmının site kurallarına uygunsuzluğu durumunda, iletiŞim sayfamızdan bize eriŞebilir, gereken düzenlemeleri yapmamızı sağlayabilirsiniz.
[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
Iletisim : info [at] paticik.com
Secereli Dobermann | Londra Rehberi Copyright 2001-2015 @ Paticik.com
This forum is powered by Phorum