[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
» Forum Gezgini ... Üye Ol / Giris Yap
FORUM.PATICIK.COM
[ FORUM ANASAYFA ]  

[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
bagli degilsiniz: | Giris Yap | Üye Ol |
|+ Paticik.com Forumları
|-- |+ / Guild Wars 2
|-- |-- |+ Guild Wars 2 - By Looking Back, We Divine the Future...
Yazar RSS Konu: Guild Wars 2 - By Looking Back, We Divine the Future {1935}
Syf: ««/ 2 »»   [ A ]
Üye
medal 1k
ID § 07 Jan 2014, 22:32    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
adam daha "herkes" yazamıyor türkçe çeviri beklemişsiniz.

neyse...

var mı cidden ya.

ben hayatımda bu oyundaki kadar yalnız kaldığım bir ortam hatırlamıyorum. 1 ay oynadım 1 tane arkadaşım olmuştu o da quest yaparken yardım etti diye ekleyip peşinden gitmiştim konuşmadan sad smiley
Üye
medal 1k
ID § 07 Jan 2014, 22:45    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Bu kadar terbiyesizlik olmaz gerçekten. Görende siz açtınız konuyu bende girdim içine ettim sanacak. Bir daha hiçbir şekilde konu filan açmam zaten mutlu olursunuz sizde. Zaten üç beş kişi oynuyor topu topu şu forumda oyunu, iyiki haberdar edelim dedik. Sanki bir çıkarım varda spam filan yapıyorum. Ne bu be. O nefret ettiğim donanımhaberde bu kadar terbiyesizlikle karşılaşmadım şu yaşıma geldim ya...

There Is Only WAR

1 defa güncellendi. Son güncelleme 07/01/2014 22:46 tarihinde yazuach tarafindan yapilmistir.
Üye
medal 1k
ID § 07 Jan 2014, 23:03    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
@JestersTear
Abi lütfen hiç olmazsa 1-2 tane gw2 konusunu bulandırma. Yazarak bir yere varamıyorsunuz, skype vb. birşeyden konuşun, belki daha iyi gelir. Hatta kanka bile olabilirsiniz. Büyük aşklar nefretle başlar.

@dusuncelihayvan
Bu oyunda noob çekilmiyor ya. Dota gibi, lol gibi... Yanında oynadığı karakteri beceremeyen insanla gezmek cidden çok kötü oluyor. Rast gele skill basmalar, rast gele dodge atmalar... seni de zora sokuyor. Legendary alıpta oynadığı karakterden doğru düzgün haberi olmayan insan bulmak bile kolaydır.

Haliyle insanlar gruplaşıyor. Belli bir yerden sonra oluyor ama grup işleri.
tabi benim düşüncem tongue sticking out smiley. belki yanılıyorumdur.
Yörünge Disi
ID § 07 Jan 2014, 23:12    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Alinti
dusuncelihayvan
adam daha "herkes" yazamıyor türkçe çeviri beklemişsiniz.

Ortaokul mezunu gibi yazı yazan adamdan beklenir abi, yapacak bişey yok.

Yazuach git lan buradan, kimse sevmiyo seni.

1 defa güncellendi. Son güncelleme 07/01/2014 23:13 tarihinde JestersTear tarafindan yapilmistir.
Üye
medal 1k medal 5k medal 10k
ID § 07 Jan 2014, 23:13    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
ben senin başlıklarınla takip ediyorum gw2'i valla, sallama sen onları. forumda çok fazla gereksiz tip ciddiye alınmayacak. her birine kızar tepki gösterirsen yapıcı şeylere vakit ayıramaz hale gelirsin. merak ettiğim bir şey olursa c/p'lediğin ingilizce texti okuyorum, ilgimi çekmediyse* skimleyip geçiyorum. 2014 yılında ne çevirisi allahasen.

.o][__n_n_|SA[.._༼ つ ◕_◕ ༽つ__
>(________|__|_[hype_aboard]
_/oo OOOOO oo` ooo ooo '

2 defa güncellendi. Son güncelleme 07/01/2014 23:18 tarihinde bingildak tarafindan yapilmistir.
Üye
ID § 07 Jan 2014, 23:17    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
valla okudum topici, yazuacha ayıp etmişsiniz cidden.

ben link verilince girip okumayabiliyorum, fakat şimdi buraya pastlendi die az buçuk okudum videolara bakıp.

ne zararı var. kelime mi yakıyor.

/人◕ ‿‿ ◕人\
Üye
ID § 07 Jan 2014, 23:41    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
adamın niye bu kadar uzerine gidildi anlamadım. hadi JestersTear zaten forumun saklabanı, 2 haftaya kalmaz ban yer. ama digerlerinin ne gıcıgı var lan? "herkez" yazdı diye trip atan bile olmus amk.
Üye
medal 1k
ID § 08 Jan 2014, 00:00    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
alti ustu aciklama koymamis adam, neden atarlanildi bu kadar?

100 tane troll topicin arasinda 1 tane oyun contenti iceren topic gormek agir geldi herhalde.
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 08 Jan 2014, 00:06    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Adam düzgünce yazdı herkes bir anda adama patladı yazık ya...
Alan Yetkilisi

ID § 08 Jan 2014, 00:32    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Abi cevap vermeyin demedim mi şu çocuğa, ben görünce siliyorum gereksiz mesajlarını ki hepsi öyle, yarına ban lenmiş olur büyük ihtimal.
Üye
ID § 12 Jan 2014, 01:19    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Scarlet bir bitsin, babalar gibi lore var arkada, onları masaya taşıma vakti geldi.

Yıl 2014 oldu hala cheesy villain Scarlet ile uğraşmaktayız. Şu son chapter ile toparlansın konu, el sıkışıp ayrılalım arkadaşla, sonra baba lore geri gelsin kaldığı yerden.

We make expand and then defense it.
Syf: ««/ 2 »»   [ Y ]
[ Forum ] / [ Konu ]
=o=
[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
*Bu sayfadaki içerik, yazanların kiŞisel görüŞlerini belirtmektedir. KiŞiler, üye anlaŞmasında var olan Şartların bilincinde olmak yükümlülüğündedir. Üye anlaŞmasına göre, gönderilen her türlü içerik, içeriği göndermiŞ olarak görünen üye rumuz ismi ve üyenin kendisine aittir. Paticik.com ve yetkilileri, üyelerimizin göndermiŞ olduğu iŞ bu sayfada yazılı olarak bulunan içerik hakkında hiçbir yasal sorumluluk kabul etmemektedir. Yükümlülük altında olmasa dahi, var olan site içeriğinin bütünü veya bir kısmının site kurallarına uygunsuzluğu durumunda, iletiŞim sayfamızdan bize eriŞebilir, gereken düzenlemeleri yapmamızı sağlayabilirsiniz.
[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
Iletisim : info [at] paticik.com
Secereli Dobermann | Londra Rehberi Copyright 2001-2015 @ Paticik.com
This forum is powered by Phorum