[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
» Forum Gezgini ... Üye Ol / Giris Yap
FORUM.PATICIK.COM
[ FORUM ANASAYFA ]  

[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
bagli degilsiniz: | Giris Yap | Üye Ol |
|+ Paticik.com Forumları
|-- |+ / Guild Wars 2
|-- |-- |+ Guild Wars 2 - By Looking Back, We Divine the Future...
Yazar RSS Konu: Guild Wars 2 - By Looking Back, We Divine the Future {2978}
Syf: ««/ 2 »»   [ A ]
Üye
medal 1k
ID § 07 Jan 2014, 17:53    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
As we announced back in December , we’re down to just four releases to go in the current storyline of living world. The first of those four releases is nearly upon us, and we wanted to help take a moment and look back at the key moments that have brought us up to this point as a refresher before we dive-head first into countdown to the big finale:
At the very beginning of 2013, trouble arose from the depths as the dredge and Flame Legion charr worked together to begin production on sonic based, magically infused weapons in an underground facility. On the heels of their defeat, a new threat arose from the very heart of Lion’s Arch: ruthless sky pirates led by Mai Trin known as the Aetherblades assassinated a member of the Captain’s Council in hopes of stealing his seat to further their nefarious schemes. In the aftermath of the assassination, we discovered that the Aetherblades, using Inquest holo-technology and advanced engineering, were building a fleet of airships in the midst of Lion’s Arch itself! Though the Aetherblade’s plots were foiled, questions arose – was there someone lurking in the shadows orchestrating the chaos that plagued Tyria? Who could bend these unlikely allies to their will? At this point, we didn’t know why she was amassing sonic weapons and an air fleet, but the question was on the minds of Tyrians everywhere.
These questions were quickly answered when Scarlet Briar crashed Queen Jennah’s jubilee celebration, taking control of the queen’s very own watchknight defenders and stealing herself an army of clockwork foot soldiers. She added them to her twisted army and begin an on-going assault against the people of Tyria, testing there defenses to see how they reacted to large scale attacks. Though Divinity’s Reach was saved, Scarlet herself vanished. We heard rumors of Scarlet’s origins , how she looked deep into the eternal alchemy ignoring the warnings of the pale tree and saw something that changed her forever, warping her and turning her into what she is today.In the search to find her after her escape from Divinity’s Reach, we discovered an Aetherblade military training base nestled inside of the Twilight Arbor of the Nightmare Court, where she was stockpiling armaments and training soldiers. But for what ends? Soon after, Scarlet and her courtier allies bribed the cruel and xenophobic krait with their fabled obelisk shards to enlist their help in growing a massive, noxious plant tower in Kessex Hills, which covered the land in a sickening toxin. Though we were able to bring down the massive structure, Scarlet seemed to have gained the knowledge she was looking for from it before its destruction, what did this tower of nightmares and its powerful toxin gain her?
In the Thaumanova reactor fractal, we discovered that Scarlet and her Inquest cohorts discovered a form of ley lines, magical energy crisscrossing the world that seemed tied to the research being done in the reactor. But what do these ley lines mean?Finally, as Wintersday celebrations approached, more and more probes labeled “do not touch” began to appear around the world. Seemingly built using the technology garnered from the dredge and flame legion Molten Alliance weapon facilities, we know now what their alliance helped build – but the question remains: What are these probes meant to find?
Looking into 2014 and back on the plot of the main story of 2013, many questions remain: why did Scarlet brings these groups together? What did she see when she looked into the eternal alchemy, and how did it change her? What is she trying to accomplish? Is she just nuts, or is there something far more sinister going on? How do each of these moments through 2013 tie together?
The answer to all of these questions await in our four upcoming releases in 2014: and lead to one final moment that will change the face of Tyria forever.

There Is Only WAR
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 07 Jan 2014, 17:54    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
tl dr
özet yok mu gaza gelelim
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 07 Jan 2014, 17:55    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
olduğu gibi interneti kopi peyst yapmış adam...
Yörünge Disi
ID § 07 Jan 2014, 17:56    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
video özeti işte

ben dün girdim dolaştım biraz engineer'ımla, oyun baya iyi ya. neden oynamamışım bilmiyorum.

.o][__n_n_|SA[.._༼ つ ◕_◕ ༽つ__
>(________|__|_[hype_aboard]
_/oo OOOOO oo` ooo ooo '
Üye
medal 1k
ID § 07 Jan 2014, 18:01    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
@yekeyeke

İşim gücüm yok bide çevirseydim türkçeye... Herkez siteye girip blog yazılarını okumuyor. Görmeyen vardır diye koydum. Çok meraklıysan sen çevirebilirsin.

tl dr isteyen videoyu izlesin.

There Is Only WAR
Diablo3 Yazarı
medal 1k medal 5k medal 10k
ID § 07 Jan 2014, 18:08    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
ahaha adam atar yapmis.

twitter.com/senelian
Alan Yetkilisi
medal 1k medal 5k medal 10k


ID § 07 Jan 2014, 18:10    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Abicim madem tercüme etmeyeceksin ki etme zaten, iki kelam et c/p lediğin şeyle ilgili. Şu bölümde farklı bir paylaşımın olsun, madem öyle yazıyı da koyma link ver git.
Üye
medal 1k
ID § 07 Jan 2014, 18:22    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
@dreagloth

Laf söylemeden önce bir zahmet videoyu izle. Anladık okumaya bile üşeniyorsunuzda 2dklık videoyu izleyin bari. Çok zor olmasa gerek? Sadece videoyu koyacağıma forumdaki yazıyı iki tuşla alıntılayıp buraya yapıştırıyorum. İlgilenmediğiniz, herhangi bir update yapıp en ufak bir bilgi bile vermediğiniz bir bölümde oyunu oynayan ve blog updateini görmeyenler için konu açıyorum ve burun kıvırıyorsunuz.Bas bas bağırarak duyurdukları şeyler değil bunlar. Çoğu kişi blog yazılarını bile takip etmiyor.

Bide sanki maaşlı elemanmışım gibi yaptığım işi beğenmiyorlar asdgdagd.

There Is Only WAR
Üye
medal 1k medal 5k medal 10k
ID § 07 Jan 2014, 18:27    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Bingildak postu yine kurtarmış bence topiğin hype giderini. yoksa 2/10
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 07 Jan 2014, 18:32    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Allah bizim belamızı versin.
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 07 Jan 2014, 18:39    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Gaz mı istiyorsunuz!spvpworld pvp
densiz bildirdi, teşekkürler.1 defa güncellendi. Son güncelleme 07/01/2014 18:40 tarihinde Densiz tarafindan yapilmistir.
Üye
medal 1k
ID § 07 Jan 2014, 21:48    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
ben de bugün bir gireyim bakayım dedim char mühendisim ile smiling smiley pvp'de yine zerg kurtarıyor diyeceğim. ama bir yerde kesin hepimizi katlettiler derken biz adamları öldürdük. tabi hemen kendimden pay biçtim. iyi ki charzokayı çekmişim dedim.

ilk zamanlarda oynayıp sonradan bırakan ben size objektif özet geçeyim.

1) eskiden mobların zorla bin rica minnetle düşürdükleri inscription yapmakta kullanılan eşyalar şimdi çok daha rahat ve sık düşer olmuş.
2) WvWvW'de 1 saat oynadım. 6 bonus veren inscriptionlu bakır rengi 2 eşya düştü. tabi ben medium giyiyordum düşenler hep light armor idi.
3) Eskiye nazaran WvWvW'de çok rahat para kasılır olmuş. 1 saatte 1 gold kazandım.
Üye
medal 1k medal 5k medal 10k
ID § 07 Jan 2014, 21:50    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
napak donek mi simdi oyuna?

s.e.n.k.o Sucuk Ekmek Ne Kadar Oldu
Yörünge Disi
ID § 07 Jan 2014, 22:14    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Alinti
yazuach
@yekeyeke

İşim gücüm yok bide çevirseydim türkçeye... Herkez siteye girip blog yazılarını okumuyor. Görmeyen vardır diye koydum. Çok meraklıysan sen çevirebilirsin.

tl dr isteyen videoyu izlesin.


Evet işin gücün yok, işsizin önde gidenisin. Günde 10 saat gw2 oynayıp, oyunla ilgili haberleri c/p yapmaktan başka birşey başarabildiğin de yok. Dreagloth bile sana iki kelime et diyorsa, halin kötü.
Ha bir de oyunu bazı insanlar sırf beğenmiyor diye oturup karşılık olarak wot yazan bi işsizsin bak onu söylemeyi unuttum.
Üye
medal 1k
ID § 07 Jan 2014, 22:25    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
@JestersTear

dreagloth vb. insanlarla tartışılabiliyor bu forumda ki cevap yazıyorum. Ancak senin gibi bir troll ile tartışacak kadar salak değilim. Çok şükür o kadar düşmedim. Daha önce seni ciddiye alıp tartışmaya çalıştığıma yanıyorum sadece ki dreagloth uyardığından beride dikkate almıyorum seni artık. Bu forumda benim nasıl biri olduğumu, ne yaptığımı ne ettiğimi çok şükür bilen biliyor. Senin gibi bir gerizekalıyada kendimi anlatmak zorunda değilim.

Edit(Yumuşattım biraz postu. Fazla sert kaçmışım.)

Haa bu arada yinede söyliyeyimde aralık başından beri bir kere bile Gw2'ye girmedim. Şu söylenen 4 living story bitip adam gibi kalıcı content gelene kadar girmeyi düşünmüyorum. Şuan sadece Eve ve Dayz oynuyorum akşamdan akşama.


Edit :Lan yeni fark ettim ha sen şu başka forumlardan beni takip edip saldıran adamsın asjkdgdslaşhgsd Bende ciddiye alıp cevap veriyorum of. Kim işsiz belli oluyor gerçekten.

[forum.paticik.com] asdjdsakghdsklajşhds

There Is Only WAR

5 defa güncellendi. Son güncelleme 07/01/2014 22:35 tarihinde yazuach tarafindan yapilmistir.
Syf: ««/ 2 »»   [ Y ]
[ Forum ] / [ Konu ]
=o=
[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
*Bu sayfadaki içerik, yazanların kiŞisel görüŞlerini belirtmektedir. KiŞiler, üye anlaŞmasında var olan Şartların bilincinde olmak yükümlülüğündedir. Üye anlaŞmasına göre, gönderilen her türlü içerik, içeriği göndermiŞ olarak görünen üye rumuz ismi ve üyenin kendisine aittir. Paticik.com ve yetkilileri, üyelerimizin göndermiŞ olduğu iŞ bu sayfada yazılı olarak bulunan içerik hakkında hiçbir yasal sorumluluk kabul etmemektedir. Yükümlülük altında olmasa dahi, var olan site içeriğinin bütünü veya bir kısmının site kurallarına uygunsuzluğu durumunda, iletiŞim sayfamızdan bize eriŞebilir, gereken düzenlemeleri yapmamızı sağlayabilirsiniz.
[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
Iletisim : info [at] paticik.com
Secereli Dobermann | Londra Rehberi Copyright 2001-2015 @ Paticik.com
This forum is powered by Phorum