[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
» Forum Gezgini ... Üye Ol / Giris Yap
FORUM.PATICIK.COM
[ FORUM ANASAYFA ]  

[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
bagli degilsiniz: | Giris Yap | Üye Ol |
|+ Paticik.com Forumları
|-- |+ / Guild Wars 2
|-- |-- |+ Server önerisi...
Yazar RSS Konu: Server önerisi {1874}
Syf: ««/ 2 »»   [ A ]
Üye
ID § 01 Dec 2014, 15:00    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Merhaba Arkadaşlar,

Çok uzun bir aradan sonra bende oyuna geri döndüm.
Şu an ki karakterlerim Seafarer's Rest serverında fakat ben küçük çaplı wvw pvp si yapabileceğim, zergden mümkün mertebe uzak, kçük grularla iş yapabileceğim daha sakin bir servera transfer yapmayı düşünüyorum

Bu tarz bir serverda oynayan arkadaşlar varsa haberleşelim.
Yoksa da en azından server tavsiylerinizi beklerim smiling smiley
Üye
medal 1k
ID § 05 Dec 2014, 12:42    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Sen yine ufak grupla takıl? zerg niye size kovalasın tongue sticking out smiley

Bu arada zerg ile gezilmeyecek bir world pvp haritası gelmişti sanırım. Bi araştır istersen. Eğer varsa böyle bir harita veya üst satırdaki söylediğim mantıklı geliyorsa, birlikte takılacağın grup bakmak daha iyi olacaktır.

Hani bilmeyen veya yeni birisi için davet gelirmi bilmiyorum. Pvp yapan bazı türklerin burunları kalkıktı ben oynarken. Yenileri pek araya katma heveslisi değillerdi. Tabi spvp için konuşuyorum tongue sticking out smiley ayrıca geçmiş zaman şuan nasıl bilmiyorum.

şurada oynayanların aktif guild sayısını sorabilrisin. : [www.guildwars2tr.com]

Bence arkadaş yapabileceğin, düzgün bir serverda oyna. Zerglere katılma problem çözülür.
Üye
medal 1k
ID § 25 Jan 2015, 08:40    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Oynayan devam eden var mı şu an? Yeni exp duyurusu ile hype trenine atladık, arkadaşa %75 indirimle oyunu aldırdım. Hangi server iyi, WvW'de durumlar nasıl biri bilgilendirirse sevinirim.
Üye
ID § 25 Jan 2015, 10:44    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Desolation serverında eski guildimiz ve hala oynayan arkadaşlarımız var. Guild resmi dönüş yapacağı kesin olmamakla beraber bizlerden bazılarımız da geri dönecektir muhtemelen. Şuan bi 15-20 kişi olması lazım. Server bayağı dolu. Zaten wvw için desolationa geçmiştik. Geçen sezon avrupa 2. si oldu. Şuradan bakabilirsiniz.
[leaderboards.guildwars2.com]

Guild ile ilgili bilgi almak isterseniz de [www.guildcoexist.com]
Üye
medal 1k
ID § 25 Jan 2015, 17:09    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
gandarada seviyeli bi guildimiz var isteyen gelebilir her hafta sonu raid ve bounty düzenliyoruz

Battletag: Oberyn#2694
Üye
ID § 25 Jan 2015, 19:57    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Desolation şuan güzel gidiyor wvw de.. bu ortamı özlemişiz

Syf: ««/ 2 »»   [ Y ]
[ Forum ] / [ Konu ]
=o=
[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
*Bu sayfadaki içerik, yazanların kiŞisel görüŞlerini belirtmektedir. KiŞiler, üye anlaŞmasında var olan Şartların bilincinde olmak yükümlülüğündedir. Üye anlaŞmasına göre, gönderilen her türlü içerik, içeriği göndermiŞ olarak görünen üye rumuz ismi ve üyenin kendisine aittir. Paticik.com ve yetkilileri, üyelerimizin göndermiŞ olduğu iŞ bu sayfada yazılı olarak bulunan içerik hakkında hiçbir yasal sorumluluk kabul etmemektedir. Yükümlülük altında olmasa dahi, var olan site içeriğinin bütünü veya bir kısmının site kurallarına uygunsuzluğu durumunda, iletiŞim sayfamızdan bize eriŞebilir, gereken düzenlemeleri yapmamızı sağlayabilirsiniz.
[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
Iletisim : info [at] paticik.com
Secereli Dobermann | Londra Rehberi Copyright 2001-2015 @ Paticik.com
This forum is powered by Phorum