[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
» Forum Gezgini ... Üye Ol / Giris Yap
FORUM.PATICIK.COM
[ FORUM ANASAYFA ]  

[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
bagli degilsiniz: | Giris Yap | Üye Ol |
|+ Paticik.com Forumları
|-- |+ / Guild Wars 2
|-- |-- |+ Edge of the Mists Revealed...
Yazar RSS Konu: Edge of the Mists Revealed {3340}
Syf: ««/ 3 »»   [ A ]
Üye
medal 1k
ID § 19 Oct 2013, 02:23    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Baya güzel şeyler geliyor. Ki bunlardan biri yeni bir WvW mapi. Sezona bir tutulmayacak 3 faction içeren daha çok wvw için gelecek yeniliklerin test edileceği farklı bir map. Baya güzel olacak gibi. Buyrun link..; [www.mmorpg.com]

There Is Only WAR
Üye
medal 1k
ID § 25 Oct 2013, 13:49    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Yeni gelecek WvW mapine ait üç görsel..;

There Is Only WAR

2 defa güncellendi. Son güncelleme 25/10/2013 13:54 tarihinde yazuach tarafindan yapilmistir.
Üye
medal 1k
ID § 25 Oct 2013, 17:17    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Önce skill lagı çözecek adam akıllı cpu alsınlar serverlara. Bildiğin tahtadan cpu'da oyun oynatıyolar.

1 defa güncellendi. Son güncelleme 25/10/2013 17:19 tarihinde Phoenixlin tarafindan yapilmistir.
Üye
medal 1k
ID § 26 Oct 2013, 11:24    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
abi şöyle demeyin grinning smiley cpu olayı değil oyunun yapısıyla vs alakalı. hardware çoğu zaman en önemsiz şey.

bunu söylememin amacı, 1 senedir bu sorunu çözememişlerse bundan sonra da çözemezler

1 defa güncellendi. Son güncelleme 26/10/2013 11:25 tarihinde Milamber tarafindan yapilmistir.
Üye
medal 1k
ID § 26 Oct 2013, 12:32    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Serverların hardware bakımından yetersizliği yüzünden skill lag oluyor. WvW'yle ilgilenen Anet developerları bile kabul etti bunu. En basit mantıkla haritada 300 kişi varken, ve iki ya da üç zerg birbiriyle karşılaştığında bastığın tüm skiller server'a gidiyor; ama aynı anda yüzlerce skill server'a "beni pompala pampa" dediği için tıkanıyor. Senin skill'ine sıra gelmesini beklemen de o skill lag oluyor işte.

Ha şöyle de bir şey var ligler başladığında adamlar bunu düzeltmeye çalışıyoruz diye forumdan duyurdular ve açıkçası şu sıralar skill lag biraz daha çekilebilir durumda. Gene var; ama eskisi gibi kötü değil sanki.
Üye
medal 1k
ID § 26 Oct 2013, 12:55    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Valla benim şuan WvW bakımında yakındığım tek şey şu yeni gelen achievementlar. Dün gece 2 saat sıra bekledim giremedim saat 3te açıldı ya. Çok leş bir durum gerçekten. Acayip kalabalık WvW bu aralar.

There Is Only WAR
Üye
medal 1k
ID § 27 Oct 2013, 13:26    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
onların kabul etmiş olması kolaya kaçmaları. tek sorun hardware olsa emin ol 2dk da çözerlerdi o işi. tamamen yazılımla alakalı. 300 kişi skill kullanıyor diye makine kasmaz. beceremedik akıl edemedik vs demiyorlar hardware blabla diyorlar.
Alan Yetkilisi
medal 1k medal 5k medal 10k

ID § 27 Oct 2013, 14:24    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Gerçekten bu işten milyon dolar kazanan firmanın hardware ının olabilecek en iyisi olmadığına mı inanıyorsunuz.
Üye
medal 1k
ID § 27 Oct 2013, 15:48    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Sonuçta kendi kafamdan uydurmuyorum ya da bilmeyen bir adamın sallamasını aktarmıyorum size. Buyrun ilgili linkte ilk sayfadaki developer mesajlarını okuyun:

[forum-en.guildwars2.com]
TW
medal 1k medal 5k medal 10k
ID § 27 Oct 2013, 15:50    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Yalan söylüyorlar.

Magic: The Gathering Online = GERGE
Üye
medal 1k
ID § 27 Oct 2013, 15:51    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
peki =)
Üye
medal 1k
ID § 27 Oct 2013, 19:40    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
bu da path of exile'daki skill desync muhabbeti gibi asla düzeltilemeyecek bir şey çıkarsa şaşırmam. her ne kadar oradaki kadar göze batmasa da.

EHEHEHEHEHEHEHE, sus be.
Üye
medal 1k
ID § 09 Nov 2013, 13:06    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]

There Is Only WAR
Üye
medal 1k
ID § 09 Nov 2013, 21:40    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Ne kadar kopru varsa hepsinden itanayla duserim. Sevmiyorum koprulu mekanlari.

O.o
Üye
medal 1k
ID § 29 Jan 2014, 03:39    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]

There Is Only WAR

1 defa güncellendi. Son güncelleme 29/01/2014 03:39 tarihinde yazuach tarafindan yapilmistir.
Syf: ««/ 3 »»   [ Y ]
[ Forum ] / [ Konu ]
=o=
[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
*Bu sayfadaki içerik, yazanların kiŞisel görüŞlerini belirtmektedir. KiŞiler, üye anlaŞmasında var olan Şartların bilincinde olmak yükümlülüğündedir. Üye anlaŞmasına göre, gönderilen her türlü içerik, içeriği göndermiŞ olarak görünen üye rumuz ismi ve üyenin kendisine aittir. Paticik.com ve yetkilileri, üyelerimizin göndermiŞ olduğu iŞ bu sayfada yazılı olarak bulunan içerik hakkında hiçbir yasal sorumluluk kabul etmemektedir. Yükümlülük altında olmasa dahi, var olan site içeriğinin bütünü veya bir kısmının site kurallarına uygunsuzluğu durumunda, iletiŞim sayfamızdan bize eriŞebilir, gereken düzenlemeleri yapmamızı sağlayabilirsiniz.
[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
Iletisim : info [at] paticik.com
Secereli Dobermann | Londra Rehberi Copyright 2001-2015 @ Paticik.com
This forum is powered by Phorum