[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
» Forum Gezgini ... Üye Ol / Giris Yap
FORUM.PATICIK.COM
[ FORUM ANASAYFA ]  

[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
bagli degilsiniz: | Giris Yap | Üye Ol |
|+ Paticik.com Forumları
|-- |+ / Guild Wars 2
|-- |-- |+ yeni başlayanın noob soruları...
Yazar RSS Konu: yeni başlayanın noob soruları {10095}
Syf: ««/ 10 »»   [ A ]
Üye
medal 1k
ID § 24 Jun 2014, 23:35    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]öyle. drinking smiley

There Is Only WAR
Üye
medal 1k
ID § 18 Jul 2014, 14:05    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
selam kararsızlığımdan ötürü yardıma ihtiyacım var.
Caster olmayan ranged dps oynamak istiyorum, rifle warrior ile longbow ranger arasına sıkışıp kaldım. warrioru 80 yaptım rifle/gs fena değil fakat etrafda pipini sallasan warriora denk geliyor bu biraz rahatsız etti beni. Ranger 65 deyim ranger için herkes beş para etmez diyor forumlarda. Warriorlarda armorlar görsel olarak daha hoş duruyor, rangerın longbowu rifledan daha iyi sanki. Birisine odaklanıp world explore vs yapıcam ama ciddi anlamda kararsızım yardım pls teşekkürler.
Üye
medal 1k
ID § 31 Aug 2014, 17:08    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
bende yeni başladımda şu an lvl 19 falanım ya bu banka kapasitesini artırmak için falan gerçek para ilemi yoksa altınla falan oluyormu bu işler?

birde bu waypointler haricinde ulaşım yok sanırım binek falan?birde oyundaki bazı karakterlerin movement speedi yüksek benden nasıl oluyorda oluyor?

teşekkürler..
Üye
medal 1k
ID § 31 Aug 2014, 17:15    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Altını gem'e çevirip öyle alabilirsin; ama gold/gem ratio çok abes bir şekilde yükseliyor. Her gün 10g'u gem'e çevirebilecek kadar altın farmlayabilirsem az biraz kurtarabilirsin.

Binek yok WP var. Classların kendi movement speed arttıran skilleri/traitleri var+1 saatlik +%25 speed veren gem storedan alınan ya da black lion chest'ten düşen buff var+30 dakikalık +%25 veren guild banner var(bunu eğer bir guild ortalığa koyduysa bulabilirsin; genelde Lion's Arch'ta konur)
Üye
medal 1k
ID § 31 Aug 2014, 21:53    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
teşekkürler bro..

abi birde bu ufak expansionları dlc leride kaçırdık onlara ekstradan bir ödeme yapacakmıyız aktive etmek için?
Üye
medal 1k
ID § 31 Aug 2014, 22:09    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Living Story EP2 ile beraber öyle bir şey yaptılar. Eğer LS'in aktif olduğu 2 hafta boyunca oyuna girip update'i yapmazsan; onları oynayabilmek için gemstoredan alman gerekiyor. EP1leri şu an oynayamıyorsun zaten de adamlar büyük ihtimal onları da gemstore'a getirir bir gün.
Üye
medal 1k
ID § 29 Oct 2014, 12:31    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
spvpde reward track hızını arttıran food buff vs varmı?
Üye
medal 1k
ID § 07 Mar 2015, 20:07    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
5 haftadır map completion için şu kırmızıyla işaretledigim yerdeki 2 vista yı bekliyorum. bi taktiği falan varmı önerebileceğiniz?


Üye
medal 1k
ID § 04 Apr 2015, 15:18    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
O kadar soru sorduk kimse yardımcı olmadı,elimden tutmadı, bir kişide rangerda heyecan yok boşver demedi. 700saat ranger oynadım sizin yüzünüzden. Şimdi mutluluğu thiefte buldum.
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 04 Apr 2015, 15:44    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
rangerın neyi sarmadı? twitch de maini ranger olan bir streamer var. Baya baya eğlenceli buildleri var (power ranger oynuyorsan sıkması normal).

Thief zevkli de arkadaş o da çabuk sıkıyor. initiative hataları çok bağışlıyor. Zaten stealth avantajı var. Bir süre sonra sıkıyor. Açıkcası ben thief i dagger/pistol yaptım. Fakat o kadar bayıkki... Sworda çevireceğim şimdi (dungeon yapıyordum şuan para için.. Netde gezmeyi bırakırsam 1 saate bitecek para kasması tongue sticking out smiley )

Rangerdaki güzellik her ortama adapte olabilmesi. Condi buildide baya op. Melee buildide zevkli. Survival/condi de fena değil.. Bir anda 25 stack bleeding bırakıp fearı veriyorsun ne olduğunu anlamadan ölüyorlar. Bir ara niyetlenip ranger kasıyordum ama grupta rangera çok denk geldiğinden mesmer öğrenmeye başladım. Gerçi 700 saat ile denemediğin build kalmamıştır.

1 defa güncellendi. Son güncelleme 04/04/2015 15:45 tarihinde Densiz tarafindan yapilmistir.
Üye
medal 1k
ID § 04 Apr 2015, 17:12    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Ranger benim main karakterim şuan. Eskisine göre çok çok iyi durumda. Pve'de hala ön yargıyla yaklaşıyorlar ama iyi oynayanda değil "doğru" oynayan bir ranger güzel işler yapabiliyor. En azından necro ve mesmerden daha yararlı. PvP'de şuan çok çok iyi. Git gide metaya bile girmeye başlamış. Turnuvada aktif ranger oynayan bir kaç takım var artık. Hatta offical forumda thieflerin nerf ranger longbow ağlamalarını görmekten bıkkınlık geldi diyebilirim. WvW'de solo roamda çok kullanışlı bir karakter. Özellikle trapper buildi inanılmaz iyi. Karşısında tek zorlandığım karakter hammer warrior. En kolay aldığım karakter ise thief. Zergde ise malesef aoe yetersizliği var. Kullanışsız kalıyor. Rangerın en önemli eksikliği support ve aoe. Support eksikliğinin staff ile düzeltileceğini umuyorum ek pakette ancak aoe konusunda ne yapabilirler bilemiyorum.

Yinede eski haliyle karşılaştırınca. Her önüne gelenin oynayamadığı ancak oynamayı becerenin harikalar yarattığı bir karakter halini aldı ranger artık. Ben şahsen rangerla open world pve ve WvW solo roam yapıyorum. Warriorla WvW zerg ve dungeon. PvP'de ise elementalist yada warrior kullanmayı planlıyorum bakalım.

There Is Only WAR

2 defa güncellendi. Son güncelleme 04/04/2015 17:16 tarihinde yazuach tarafindan yapilmistir.
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 04 Apr 2015, 23:03    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
roc la konuşuyorum, şunlara bi gireyim tongue sticking out smiley. Pvp guildi yok memlekette!
Üye
ID § 06 Apr 2015, 12:24    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Alinti
Buzx
5 haftadır map completion için şu kırmızıyla işaretledigim yerdeki 2 vista yı bekliyorum. bi taktiği falan varmı önerebileceğiniz?


ek pakette WvWvW haritalarını map completiondan kaldırıyorlar. illa yapıcam diyorsan o harita senin serverina geçene kadar bekle.
Üye
medal 1k
ID § 06 Apr 2015, 12:31    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Alinti
Densiz
roc la konuşuyorum, şunlara bi gireyim tongue sticking out smiley. Pvp guildi yok memlekette!

bizim guild baya iyi ya sürekli wvw raidi yapıyorlar tavsiye ederim (Y) indirim gelse bi tekrar atlıycağım ama nerde sad smiley
Üye
medal 1k
ID § 06 Apr 2015, 13:08    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Alinti
zweisamkeit
ek pakette WvWvW haritalarını map completiondan kaldırıyorlar. illa yapıcam diyorsan o harita senin serverina geçene kadar bekle.
Ek pakete bırakmadılar, direk kaldırdılar wvw maplerini bir ay oldu galiba. Sadece pve mapleri yetiyor, Saol genede smiling smiley

İhtiyaç duyan olursa alttaki dosyada explore için gereken mapleri en kısa zamanda tamamlamak için gidilmesi gereken yolun çizilmiş halleri var çok kullanışlı.

[www.dropbox.com]
Kaynakta bu:[www.reddit.com]
Syf: ««/ 10 »»   [ Y ]
[ Forum ] / [ Konu ]
=o=
[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
*Bu sayfadaki içerik, yazanların kiŞisel görüŞlerini belirtmektedir. KiŞiler, üye anlaŞmasında var olan Şartların bilincinde olmak yükümlülüğündedir. Üye anlaŞmasına göre, gönderilen her türlü içerik, içeriği göndermiŞ olarak görünen üye rumuz ismi ve üyenin kendisine aittir. Paticik.com ve yetkilileri, üyelerimizin göndermiŞ olduğu iŞ bu sayfada yazılı olarak bulunan içerik hakkında hiçbir yasal sorumluluk kabul etmemektedir. Yükümlülük altında olmasa dahi, var olan site içeriğinin bütünü veya bir kısmının site kurallarına uygunsuzluğu durumunda, iletiŞim sayfamızdan bize eriŞebilir, gereken düzenlemeleri yapmamızı sağlayabilirsiniz.
[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
Iletisim : info [at] paticik.com
Secereli Dobermann | Londra Rehberi Copyright 2001-2015 @ Paticik.com
This forum is powered by Phorum