[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
» Forum Gezgini ... Üye Ol / Giris Yap
FORUM.PATICIK.COM
[ FORUM ANASAYFA ]  

[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
bagli degilsiniz: | Giris Yap | Üye Ol |
|+ Paticik.com Forumları
|-- |+ / Guild Wars 2
|-- |-- |+ UYARI: Arena.net'ten Gelen Password Reset E-maillerine Dikkat!...
Yazar RSS Konu: UYARI: Arena.net'ten Gelen Password Reset E-maillerine Dikkat! {3178}
Syf: ««/ 3 »»   [ A ]
Üye
medal 1k medal 5k medal 10k
ID § 03 Sep 2012, 18:27    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
başka bi oyundan, mesela d3 wow swtor etc, hacklenen bilgileri acaba tutar mı diye diğer mmolarda da deniyorlar işte, zaten hepsi public olarak bulunuyor bu bilgiler zor değil.

username password falan aynı ise gg

[>◕_◕]>_hype for the hype God_<[◕_◕<]
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 03 Sep 2012, 22:56    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Alinti
oktayca
abi bu ne ya çinin bütün kentlerinden acc me giriyorlar normalmi bu? hacklendimmi 250 nin üzerinde mail var halada geliyor....

şifre değiştir devam ederse başka bi mail adresine geçir hesabı. o mailler anetin authentication koruması adamlar bunu yapmasa hesap gitmişti.
Üye
ID § 04 Sep 2012, 09:07    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Alinti
Xenus
Alinti
oktayca
abi bu ne ya çinin bütün kentlerinden acc me giriyorlar normalmi bu? hacklendimmi 250 nin üzerinde mail var halada geliyor....

şifre değiştir devam ederse başka bi mail adresine geçir hesabı. o mailler anetin authentication koruması adamlar bunu yapmasa hesap gitmişti.
Aynen de şifre değiştirmeyi kapatmışlar o yüzden giremedim ama eski şifremlede girmedi nedenini anlamadım sanırım blockladı gw2, firefox a kaydetmiştim şifreyi onunla girdim nasıl oldu hala anlamadım ama acc managemanta girdim ve başka bi mail adresi verdim şu anda mail felan gelmiyor ama bende giremiyorum oyuna ticket açtım password reset istiyorum bakalım ne zaman dönecekler.
Üye
ID § 04 Sep 2012, 17:20    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
ACC yi aldım hiçbirşey olmamış zaten 28 gümüşüm vardı itemler para herşey yerinde, muhtemelen login olamadılar .
Üye
medal 1k
ID § 15 Nov 2013, 01:17    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
benimde sifre degismis sanirim.siteden sifre degistiremiorum sad smiley

supporta mail atsak cozerler herhalde
Syf: ««/ 3 »»   [ Y ]
[ Forum ] / [ Konu ]
=o=
[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
*Bu sayfadaki içerik, yazanların kiŞisel görüŞlerini belirtmektedir. KiŞiler, üye anlaŞmasında var olan Şartların bilincinde olmak yükümlülüğündedir. Üye anlaŞmasına göre, gönderilen her türlü içerik, içeriği göndermiŞ olarak görünen üye rumuz ismi ve üyenin kendisine aittir. Paticik.com ve yetkilileri, üyelerimizin göndermiŞ olduğu iŞ bu sayfada yazılı olarak bulunan içerik hakkında hiçbir yasal sorumluluk kabul etmemektedir. Yükümlülük altında olmasa dahi, var olan site içeriğinin bütünü veya bir kısmının site kurallarına uygunsuzluğu durumunda, iletiŞim sayfamızdan bize eriŞebilir, gereken düzenlemeleri yapmamızı sağlayabilirsiniz.
[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
Iletisim : info [at] paticik.com
Secereli Dobermann | Londra Rehberi Copyright 2001-2015 @ Paticik.com
This forum is powered by Phorum