[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
» Forum Gezgini ... Üye Ol / Giris Yap
FORUM.PATICIK.COM
[ FORUM ANASAYFA ]  

[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
bagli degilsiniz: | Giris Yap | Üye Ol |
|+ Paticik.com Forumları
|-- |+ / Star Wars: The Old Republic
|-- |-- |+ Swtor Güncel Infographic...
Yazar RSS Konu: Swtor Güncel Infographic {2455}
Syf: ««/ 2 »»   [ A ]
Üye
medal 1k
ID § 27 Nov 2014, 18:17    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]

Oyunun bu kadar iyi bir durumda olması gerçekten çok güzel. Şuan aktif oynadığım bir oyun olmasa tekrar dönmeyi düşünebilirdim. Vanilla zamanından beri inanılmaz yol kat etti.

There Is Only WAR

1 defa güncellendi. Son güncelleme 27/11/2014 18:18 tarihinde yazuach tarafindan yapilmistir.
Üye
medal 1k
ID § 28 Nov 2014, 09:40    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
launchdan beri oynuyorum, bence şu anda piyasada ki en iyi mmo diyebilirim rahatlıkla... katettiği yol inanılmaz oldu gerçekten.. zaten sw fanı olarak bana hayalimdeki ortamı fazlasıyla veriyor, uzay pvpsi + normal pvp bile tek başına yeter benim için..

Volkann Lionheart
Powertech
"The HUN Empire"
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 06 Dec 2014, 18:23    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
normal pvp ve UZAY PVPSİİİİİ

62 defa güncellendi. Son güncelleme dün 20:56 tarihinde quixef tarafindan yapilmistir.
Üye
medal 1k
ID § 06 Dec 2014, 19:18    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
lel
Üye
medal 1k medal 5k medal 10k
ID § 06 Dec 2014, 19:20    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
hiç bir şeye değil de şu devlere çok üzülüyorum ben ya ahah

I shall fight ten to one; defeat all and spare none.
Üye
medal 1k
ID § 07 Dec 2014, 00:13    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
sen üzülmeye devam et smiling smiley

Volkann Lionheart
Powertech
"The HUN Empire"
Üye
medal 1k
ID § 07 Dec 2014, 00:22    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Alinti
quixef
normal pvp ve UZAY PVPSİİİİİ

sen bence başka şeylerle dalga geç dostum bu şekilde bir yere varamazsın.. ne demek istediğimi anlamadıysan o senin ayıbın smiling smiley

Volkann Lionheart
Powertech
"The HUN Empire"
Üye
medal 1k
ID § 10 Jan 2015, 00:13    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Şu forumun hali cidden içler acısı. Oynamadığınız her oyun kötü oluyor ve patlatıyorsunuz ya. İşte o sadece sizin hayal dünyanızda gerçek olan bir durum. Burda dalga geçmeye çalıştığınız, küçümsediğiniz oyun geçen yılın verilerine göre dünyanın en çok oynanan 3. p2p mmosu. Siz burda mmo yok ya diye ağlanmaya devam edebilirsiniz istediğiniz kadar. O dalga geçmeye çalıştığınız devlerinde hiç ama hiç acınacak halleri yok paraya para demiyorlar. Gayette mutlu olduklarına eminim. Release olduğunda bu kadar sorunlu ve eksik olan bir mmoyu bugünkü haline getirebilmek kolay değil. Adamlar ölüyü dirilttiler. Siz istediğiniz kadar ego tatmini yapabilirsiniz böyle forum köşelerinde onla bunla taşak geçerek, gerçekler ortada...

There Is Only WAR
Survivor
medal 1k medal 5k
ID § 10 Jan 2015, 00:20    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
üstteki yazıya he kanka he diyorum

oynanır mı cidden oyun wow'un aynısı falan gibi bişey demişti birileri bi zaman ben mi yanlış hatırlıyorum. wow gibi bi subs olayı söz konusumu?

kirikkalpuzuntire67 @ hotmail.com BİLETLER BİLETİXTE.
TW
medal 1k medal 5k medal 10k
ID § 10 Jan 2015, 00:52    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
f2p ama f2p'i zulüm.

marketten bir şeyler alarak ya da bir kere sub alarak pref status'e geçiyorsun. O zaman oyun sorunsuzca ve güzelce oynanabiliyor. Sub'ı da wow'la aynı fiyat işte xp bonus vs. geliyor bir de raidlere, warzone'lara sınırsız girebiliyorsunuz.

pref'te ve f2p'de sınırlar var. Gerçi oyun içi credits ile warzone haftalık giriş vs. alabiliyorsun ama para kasman gerek sürekli vs. vs..
Yörünge Disi
ID § 10 Jan 2015, 13:49    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Bugün yüklüyorum senelerin wowcusu olarak şu oyuna köyü diyebilmem için yüklüyorum.

Adam gibi fikirlerimi yazıcam sanırsam haftaya bi yüklensin hele.

Battle.net: Caesar#2788
Steam: Sequoyah
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 10 Jan 2015, 16:56    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Alinti
yazuach
Şu forumun hali cidden içler acısı. Oynamadığınız her oyun kötü oluyor ve patlatıyorsunuz ya. İşte o sadece sizin hayal dünyanızda gerçek olan bir durum. Burda dalga geçmeye çalıştığınız, küçümsediğiniz oyun geçen yılın verilerine göre dünyanın en çok oynanan 3. p2p mmosu. Siz burda mmo yok ya diye ağlanmaya devam edebilirsiniz istediğiniz kadar. O dalga geçmeye çalıştığınız devlerinde hiç ama hiç acınacak halleri yok paraya para demiyorlar. Gayette mutlu olduklarına eminim. Release olduğunda bu kadar sorunlu ve eksik olan bir mmoyu bugünkü haline getirebilmek kolay değil. Adamlar ölüyü dirilttiler. Siz istediğiniz kadar ego tatmini yapabilirsiniz böyle forum köşelerinde onla bunla taşak geçerek, gerçekler ortada...
releasede oynayip once sevip sonra nefret etmistim. releasedeki sorun ve eksiklerin hangilerini duzelttiler usenmedigin kadar yazar misin? kuzenim israr ediyor gel oyna diye. vakit vermeye degmez gibi geliyor
Survivor
medal 1k medal 5k
ID § 10 Jan 2015, 18:15    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
bende eve gidince indiricem bakıcam. sırf meraktan

kirikkalpuzuntire67 @ hotmail.com BİLETLER BİLETİXTE.
Üye
medal 1k
ID § 10 Jan 2015, 18:21    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Ben oyunu güncel bir şekilde takip etsemde aktif olarak oynamıyorum uzun zamandır. Vulcan_Lionheart'a sorun sorularınızı o oynuyor bildiğim kadarıyla hala. Ayrıntılı bir şekilde cevaplar sorularınızı diye düşünüyorum. Hem pvp hem de pve olarka bi dolu yeni content eklendi oyuna. İlk release olduğunda var olan sorunların neredeyse hepsi düzeltildi. Ha sorun olarak oyunun karakteristik özelliklerinden bahsetmiyorsanız tabikide. Ben oyunun şuanki durumundan gayet memnunum. Oynadığım başka bir oyun olmasa tekrar başlamayı ilk düşüneceğim mmo olur herhalde ancak şuan hiç zamanım yok oynamaya.

Bu arada bu kadar övüyorum oyunu filan diyede beni gelip kimse fanboy ilan etmeye kalkmasın. Dediğim gibi oynamıyorum oyunu. Ki eski konulara bakarsanız ilk çıktığında oyunu en pis eleştiren ve en çok hayal kırıklığına uğrayan insanlardan biri bendim. Böyle toparlayacaklarını hiç aklımın ucundan bile geçirmemiştim. Ben sadece üzerinden yıllar geçmiş üç kuruş bilgimle burada butthurt yapıp bilmediğim şeyleri gözümü karartarak eleştirmiyorum. Hakkını veriyorum yaptıkları olumlu şeylerin o kadar.

Son olarak şunuda ekleyeyim. Oyunu ciddi bir şekilde oynamak istiyorsanız f2p oynamayı aklınızın ucundan geçirmeyin. Açın 1 aylık sub öyle oynayın. Yukarda da yazdığım gibi kim ne derse desin bu oyun hala p2p. F2p oynamak imkansız. F2p lafı sadece ufak bir pazarlama tekniği.

There Is Only WAR

3 defa güncellendi. Son güncelleme 10/01/2015 18:28 tarihinde yazuach tarafindan yapilmistir.
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 10 Jan 2015, 20:02    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
ilk çıktığında eleştirdiğin ve seni hayal kırıklığına uğratan şeyler çözüldü mü onu soruyorum
Syf: ««/ 2 »»   [ Y ]
[ Forum ] / [ Konu ]
=o=
[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
*Bu sayfadaki içerik, yazanların kiŞisel görüŞlerini belirtmektedir. KiŞiler, üye anlaŞmasında var olan Şartların bilincinde olmak yükümlülüğündedir. Üye anlaŞmasına göre, gönderilen her türlü içerik, içeriği göndermiŞ olarak görünen üye rumuz ismi ve üyenin kendisine aittir. Paticik.com ve yetkilileri, üyelerimizin göndermiŞ olduğu iŞ bu sayfada yazılı olarak bulunan içerik hakkında hiçbir yasal sorumluluk kabul etmemektedir. Yükümlülük altında olmasa dahi, var olan site içeriğinin bütünü veya bir kısmının site kurallarına uygunsuzluğu durumunda, iletiŞim sayfamızdan bize eriŞebilir, gereken düzenlemeleri yapmamızı sağlayabilirsiniz.
[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
Iletisim : info [at] paticik.com
Secereli Dobermann | Londra Rehberi Copyright 2001-2015 @ Paticik.com
This forum is powered by Phorum