[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
» Forum Gezgini ... Üye Ol / Giris Yap
FORUM.PATICIK.COM
[ FORUM ANASAYFA ]  

[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
bagli degilsiniz: | Giris Yap | Üye Ol |
|+ Paticik.com Forumları
|-- |+ / Star Wars: The Old Republic
|-- |-- |+ yeniden dönmek?...
Yazar RSS Konu: yeniden dönmek? {7957}
Syf: ««/ 7 »»   [ A ]
Üye
ID § 14 Oct 2013, 17:03    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
ilk cıktıgı zamanlar bayagi eglenerek oynamıstım taaki son lv e gelene kadar ondanda bi süre kadar pvp setlerini tamamlamıstım guildimde gayet aktifti hatta onlarla egleniyordum diyebilirim sadece. hala o eski fps dusmeleri falan yasanıyormu arena bolgesinde (ismini unuttum karlı bir bölgeydi), birde aylık ödeme yapmadıgımız zaman cokmu kısıtlanıyoruz yani bu saatten sonra para vermek cok sacma geliyor en azından vakit gecirtsin diye oynamayı dusunuyorum pandarian olmaktansa en azından ışın kılıcı sallarım daha iyi gibi düsündüm bilgilendirebilcek kimse varmı? HUN guildindeydim bu arada ordan devam eden kimse kaldımı onuda ogrenirsem cok sevinirim iyi oyunlar.
Alan Yetkilisi
medal 1k medal 5k medal 10k

ID § 18 Oct 2013, 12:45    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
benim de bi dönesim var ne olmuş ne bitmiş merak ediyorum.

97 defa güncellendi. Son güncelleme 14/02/2017 14:55 tarihinde -Deno- tarafindan yapilmistir.
Üye
ID § 18 Oct 2013, 12:49    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
sen dön bakalım biz orda mıyız
Üye
ID § 18 Oct 2013, 16:21    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Tomb of Freedon Nadd Republic tarafında Baesu var. Empireda da Eriya. In game mailden mesajlarsan kesin yardım eder sana. Bilgi de verir. Çok kral adamdır kendisi.

Oyun bence oynamaya değer =) Hoşuna gitmezse herzaman bırakabilirsin. Eksikler var mı var fakat biraz daha rayına oturmuş oyun. Space combat pvp de geliyor.

1 defa güncellendi. Son güncelleme 18/10/2013 16:22 tarihinde RononDex tarafindan yapilmistir.
Yörünge Disi
ID § 18 Oct 2013, 16:55    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Alinti
-Deno-
benim de bi dönesim var ne olmuş ne bitmiş merak ediyorum.

Köylü.

Xunn. I gladly feast on those who would subdue us.
Üye
ID § 18 Oct 2013, 16:55    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
katran lazım.

Bu olay feci canımı sıktı ya. Nasıl bir aktivizm yapabiliriz?
TW
ID § 18 Oct 2013, 19:18    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
halen çok mu kötü oyun
Üye
ID § 18 Oct 2013, 19:27    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
para sömürmeye yönelik duruyor şu an. piyasadaki çoğu kınayt onlinedan daha iyi f2p ama her şey için para lazım. title mı istiosun, legacy ismin mi gözüksün, kaskını görünmez mi yapmak istiosun, haftada 3ten fazla flashpoint yapıp item mı almak istiosun? para vir o zaman diyen bir oyun olmuş.bir kaç arkadaş girip gel kotor'un co-op'unu oynayak diyerek girebilirsin. ben öyle yaptım. hiç bi şeye para vermezsen ve kafana takmazsan rahat edersin.onun dışında kıskançlık yapacaksan ayrı tabi. ha yakın zamanda ücretsiz olarak uzay savaşına pvp gelio.
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 19 Oct 2013, 08:10    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
legacy sistemi kurulmamisti daha ben birakirken. legacy puani alinabilmeye yeni baslanmisti. baya guzel bir sistem olmus, takdir ettim. tek basina donmeye yetmez ama.

namessar.blogspot.com
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 19 Oct 2013, 08:10    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Alinti
DarKRideR
halen çok mu kötü oyun

high levelinda degisen bir sey oldugunu sanmiyorum. bildigin wow clone theme park.

namessar.blogspot.com
Üye
medal 1k
ID § 19 Oct 2013, 10:13    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Bende başladım tekrar. Sub fiyatları eğer prepaid satın alırsanız baya ucuz. Hani f2p oynamaya değmez. 60 gün prepaid alıp başladım. Güzel gidiyor şimdilik. Eski fps sorunları, skill dengesizlikleri kalmamış en azından. Legacy sistemini geliştirmişler. Group finder filan eklenmiş. Gerçi Pve yapmayı planlamıyorum end gamede. Pvp baya hoş bir hal almış. Warzonelar çeşitlenmiş ve rated warzoneları eklemişler filan. Ya açıkçası bunlar önemli değil benim için pek. Şu space battle olayı ilgimi çekti baya o yüzden döndüm şahsen. Baya büyük bir expansion geliyor kasımda. Tamamen pvp üzerine kurulu ve uzay savaşlarını ekleyecekler. Kendi geminizle pvp yapacaksınız uzayda. Hoşuma gitti.

Low levelda sadece karakter kasarken pek önemli değil sub ancak end game oynamayı düşünüyorsanız f2p oynamak imkansız haberiniz olsun. Warzone, flashpoint filan girmek bile sınırlı f2p oyuncular için. Expansionlarda paralı f2p oyunculara. End game gelene kadar sizi rahat bırakan bir endless trial gibi düşünebilirsiniz.

[www.swtor.com]

There Is Only WAR

2 defa güncellendi. Son güncelleme 19/10/2013 10:22 tarihinde yazuach tarafindan yapilmistir.
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 19 Oct 2013, 22:23    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
ben su anda bir smuggler levelliyorum. bir o kalmisti story sini gormedigim. maxlayip birakacagim. end game i cekilmez bunun.

evet, subs lazim, f2p yi unutun. cok aptal bir sistem yapmislar f2p konusunda.

namessar.blogspot.com
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 19 Oct 2013, 22:26    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
yalniz su koridor icinde koridor tipi matruska bebegi gibi maplerinden biktim bu oyunun yahu. kos, kos, kos, kos, son odadaki boss i kes, geri kos kos kos kos.

o kadar para harcadiniz, expansionda bari yeni bir dizayn yapsaydiniz.

namessar.blogspot.com
Üye
ID § 25 Oct 2013, 17:52    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Sorun oyunun subslarında. MMO oyunun boş boş labirent koşturmasını, grindfest yaptırmasını doğru bir şey olarak görüyorlar.

BulletRide: Garbage'ın bile bir duruşu var bu ne şimdi hehe
nileppezdel: Sabah ezanı okuduğum sıralarda webcam show izliyodum sanırım
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 25 Oct 2013, 17:58    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
wow ne kadar kötüyse bu da o kadar kötü. daha kötü pek bi yanı yok endgamede
Syf: ««/ 7 »»   [ Y ]
[ Forum ] / [ Konu ]
=o=
[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
*Bu sayfadaki içerik, yazanların kiŞisel görüŞlerini belirtmektedir. KiŞiler, üye anlaŞmasında var olan Şartların bilincinde olmak yükümlülüğündedir. Üye anlaŞmasına göre, gönderilen her türlü içerik, içeriği göndermiŞ olarak görünen üye rumuz ismi ve üyenin kendisine aittir. Paticik.com ve yetkilileri, üyelerimizin göndermiŞ olduğu iŞ bu sayfada yazılı olarak bulunan içerik hakkında hiçbir yasal sorumluluk kabul etmemektedir. Yükümlülük altında olmasa dahi, var olan site içeriğinin bütünü veya bir kısmının site kurallarına uygunsuzluğu durumunda, iletiŞim sayfamızdan bize eriŞebilir, gereken düzenlemeleri yapmamızı sağlayabilirsiniz.
[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
Iletisim : info [at] paticik.com
Secereli Dobermann | Londra Rehberi Copyright 2001-2015 @ Paticik.com
This forum is powered by Phorum