[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
» Forum Gezgini ... Üye Ol / Giris Yap
FORUM.PATICIK.COM
[ FORUM ANASAYFA ]  

[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
bagli degilsiniz: | Giris Yap | Üye Ol |
|+ Paticik.com Forumları
|-- |+ / Star Wars: The Old Republic
|-- |-- |+ Swtor neden patladı?...
Yazar RSS Konu: Swtor neden patladı? {11049}
Syf: ««/ 7 »»   [ A ]
TW
medal 1k medal 5k medal 10k
ID § 06 Oct 2013, 02:10    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
oyun o kadar kötüydü ki yine bırakırlardı bence asdfasd
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 19 Oct 2013, 00:19    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
single player levelingi fena degildi. story questleri falan guzeldi baya. hikayeler icin aradaki 99 kulak topla 200 droid kutusu getir gorevlerini mideniz kaldirirsa eger geri donulebilir. her classtan birtane levelladiktan sonra gg. high end i zaten wow un aynisi idi. anlamsiz token rep ve daily grind. wow kirmasi raidler vs...

degisen bir sey var mi acaba su anda high endde.

namessar.blogspot.com
Üye
ID § 28 Jan 2014, 00:33    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Genel olarak foruma girip bakmıyorum bile oynıyan adamlar zaten hala devam ediyor. Beta dan beri ara vermedim hala oynuyorum. Arada yeni content geç geldiğinden hatta ayaküstü WoW ve Secret Worlde baktım. Yeni ESO ya da ayak üstü beta weekend de denedim. Yeni çıkanlar arasındada NWN gibi oyunlara da baktım.

Oyunların çoğu artık birbirinin benzeri, sebebi de bariz tutulan şekli bu. SW fanı iseniz ve yeterli ingilizceniz var RPG seviyorsanız hala keyif veren oyunlardan biri bana göre SWTOR.

Çoğu yorum yapan arkadaşlar ilk çıktığı zaman ragequit yapıp o zamandan beri bu alanda yeni mesaj gördümü gelip laf sokup gitmeye yönelikler.

World PVP hala eksik, class dengesi bakımından diğer tüm MMO lar dan daha başarılı PVP de. Keyfi girip 2 saat oynayıp çıkabileceginiz bir oyun. Endgame content de bize yetiyor şu anda. 3 tane 8 man raid takımımız var olay beraber keyifle oynamak SW evreninde.
TW
ID § 04 Feb 2014, 15:19    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Başkasının lisansını almış oyunu oynamak çok riskli ya, Warhammer gibi, SWG gibi muhtemelen belirli bie yıldan sonra hep olacak. Adamlar mesela 5 senelik lisans anlaşması yapmışsa o zamandan sonra her sene aman patlamasın diye dua etmek gerekecek. Bayağı emek verdiğiniz karakter sizin elinizde olmadan uçup gidiyor.
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 28 May 2014, 08:45    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
bu oyun patlar...

''Benim adım leş, leş kalleş ile kafiyeli..''
Üye
medal 1k
ID § 03 Jun 2014, 17:36    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
aksine... baya bir ilerleme kaydetti ve çok güzel bir hale geldi smiling smiley

Volkann Lionheart
Powertech
"The HUN Empire"
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 11 Aug 2014, 12:36    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]

ahahaha gene gördüm şunu

give a man a fish and you'll feed him for a day
teach a man to google and he'll stop bothering you with stupid questions all the time
Yörünge Disi
ID § 11 Aug 2014, 12:49    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
2:35
afgafgasfdfasd
Üye
ID § 02 Oct 2014, 11:50    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Patladigi pek yok gayet guzel oynaniyor.
Gonul isterdiki ME kadar egilseler senaryoya ve karakter ve level design a ama olmayinca olmuyor iste. Yinede SW seveni olarak katlaniyoruz acisi ile tatlisi ile.

www.youtube.com/watch?v=iyCEEAsMZEo
Üye
medal 1k
ID § 07 Oct 2014, 14:33    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
yeni expansion geliyor

www.behrankankul.com
Üye
medal 1k
ID § 01 Dec 2014, 17:07    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
yarın launch olacak bekliyoruz merakla smiling smiley bu topiği bence swtor neden patlamadı olarak değiştirin bu arada belki diğer mmolar ders alır heheh oyun inanılmaz ilerleme kaydetti çünkü ..

Volkann Lionheart
Powertech
"The HUN Empire"
TW
ID § 01 Dec 2014, 17:08    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
sen bana hiç objektif gelmiyosun ya smiling smiley
Üye
medal 1k
ID § 01 Dec 2014, 17:11    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
sw fanıyım ondandır smiling smiley

Volkann Lionheart
Powertech
"The HUN Empire"
Syf: ««/ 7 »»   [ Y ]
[ Forum ] / [ Konu ]
=o=
[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
*Bu sayfadaki içerik, yazanların kiŞisel görüŞlerini belirtmektedir. KiŞiler, üye anlaŞmasında var olan Şartların bilincinde olmak yükümlülüğündedir. Üye anlaŞmasına göre, gönderilen her türlü içerik, içeriği göndermiŞ olarak görünen üye rumuz ismi ve üyenin kendisine aittir. Paticik.com ve yetkilileri, üyelerimizin göndermiŞ olduğu iŞ bu sayfada yazılı olarak bulunan içerik hakkında hiçbir yasal sorumluluk kabul etmemektedir. Yükümlülük altında olmasa dahi, var olan site içeriğinin bütünü veya bir kısmının site kurallarına uygunsuzluğu durumunda, iletiŞim sayfamızdan bize eriŞebilir, gereken düzenlemeleri yapmamızı sağlayabilirsiniz.
[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
Iletisim : info [at] paticik.com
Secereli Dobermann | Londra Rehberi Copyright 2001-2015 @ Paticik.com
This forum is powered by Phorum