[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
» Forum Gezgini ... Üye Ol / Giris Yap
FORUM.PATICIK.COM
[ FORUM ANASAYFA ]  

[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
bagli degilsiniz: | Giris Yap | Üye Ol |
|+ Paticik.com Forumları
|-- |+ / Star Wars: The Old Republic
|-- |-- |+ SWTOR son durum... positive....
Yazar RSS Konu: SWTOR son durum... positive. {36022}
Syf: ««/ 24 »»   [ A ]
Yörünge Disi
ID § 26 Jan 2017, 19:48    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
İndirdim ben bunu geçen.İlk önce çözünürlüük problemi yaşadım hadi onu guide filan hallettim forumdan.
Ama abi fps droptan oynıyamadım. Ayarları en iyi/en kötü değiştirmeme rağmen sürekli fps drop dolu oyun.Onada baktım çözüm için guide filan.
Sonra baktım uğraşamıycam filan sildim.Birde download'u 60 gb filan tutumuş o da ayrı saçma.
Üye
ID § 02 Feb 2017, 21:32    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Selamlar;

Hangi serverdesiniz ve Tarafınız nedir smiling smiley
Üye
ID § 02 Feb 2017, 21:35    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
En kalabalık eu serveri Red Eclipse.
Üye
ID § 02 Feb 2017, 21:42    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
sith yada jedi hangisi
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 21 Feb 2017, 02:04    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Alinti
ostrich
En kalabalık eu serveri Red Eclipse.
çok sevdiğim arkadaşımın yanında oynamaya başlıycam. var mı gazlanan filmlerden falan
Üye
ID § 21 Feb 2017, 11:41    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
bende başlamayı düşünüyorum wow dan sonra farklı gelebilir . Swtor un son durumu nedir oynamaya değer mi bir kaç yorum yazabilirseniz sevinirim ?
Üye
ID § 21 Feb 2017, 19:47    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Alinti
jeedi
bende başlamayı düşünüyorum wow dan sonra farklı gelebilir . Swtor un son durumu nedir oynamaya değer mi bir kaç yorum yazabilirseniz sevinirim ?

1-50 arası ücretsiz dene bi seversen sub alır 70 olursun. raid vs. felan yaparsın.
Üye
ID § 22 Feb 2017, 11:46    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Alinti
ostrich
Alinti
jeedi

1-50 arası ücretsiz dene bi seversen sub alır 70 olursun. raid vs. felan yaparsın.

Bi arkadaşım tüm lvl aralıkları ile aynı flashpoint i yapabildiğini söyledi doğrumudur .. durumu nasıl eşitliyorlar confused smiley
Üye
medal 1k medal 5k medal 10k
ID § 22 Feb 2017, 13:09    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Yeni video cikmadiysa uplamayin konuyu

I shall fight ten to one; defeat all and spare none.
Alan Yetkilisi
medal 1k medal 5k

ID § 22 Feb 2017, 14:28    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Oyunla ilgili en güzel olan şey:

"It is better to be feared than loved, if you cannot be both."
Üye
ID § 22 Feb 2017, 15:39    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Alinti
jeedi
Alinti
ostrich
Alinti
jeedi

Bi arkadaşım tüm lvl aralıkları ile aynı flashpoint i yapabildiğini söyledi doğrumudur .. durumu nasıl eşitliyorlar confused smiley

15-70 arası veteran seviye flashpoint leri yapabiliyosunuz beraber herkesi lvl 70 e eşitliyor. 50-70 arası ise master flashpointlere girebiliyor. raid ler için 70 olman gerek.
Üye
ID § 22 Feb 2017, 17:08    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
15-70 arası veteran seviye flashpoint leri yapabiliyosunuz beraber herkesi lvl 70 e eşitliyor. 50-70 arası ise master flashpointlere girebiliyor. raid ler için 70 olman gerek.[/quote]

O zaman erken lvl de yapmış olduğun item ın hiç bir değeri kalmıyor. confused smiley
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 21 Mar 2017, 13:01    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Oyun iyi, dönün diyen kimseye inanmayın oyun hala bok gibi ve hiçbir zaman iyi olmayacak.
Üye
ID § 01 May 2017, 12:33    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Oyunun tek artısı bedava olarak vanilla storyleri oynamak olur şuanda. Hikaye olarak rise of the hutt cartel de fena değil o genelde bundle olarak geliyor zaten bedava oynanabiliyor olması lazım. bir iki classın hikayesini oynamamıştım onları oynayayım diye geçen sene açtım oyunu tekrardan ve çoğu zamanlar girdiğim her zone'da tek oyuncu bendim bir allahın kuluyla konuşmadan bitirdim...

"beni bildiğin kurallarla yargılama ekmek,
ben senin bildiğin kuralların geçerliliğine inanmıyorum" - CODER
Üye
medal 1k medal 5k medal 10k
ID § 01 May 2017, 12:46    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Alinti
Kaede
Yeni video cikmadiysa uplamayin konuyu

I shall fight ten to one; defeat all and spare none.
Syf: ««/ 24 »»   [ Y ]
[ Forum ] / [ Konu ]
=o=
[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
*Bu sayfadaki içerik, yazanların kiŞisel görüŞlerini belirtmektedir. KiŞiler, üye anlaŞmasında var olan Şartların bilincinde olmak yükümlülüğündedir. Üye anlaŞmasına göre, gönderilen her türlü içerik, içeriği göndermiŞ olarak görünen üye rumuz ismi ve üyenin kendisine aittir. Paticik.com ve yetkilileri, üyelerimizin göndermiŞ olduğu iŞ bu sayfada yazılı olarak bulunan içerik hakkında hiçbir yasal sorumluluk kabul etmemektedir. Yükümlülük altında olmasa dahi, var olan site içeriğinin bütünü veya bir kısmının site kurallarına uygunsuzluğu durumunda, iletiŞim sayfamızdan bize eriŞebilir, gereken düzenlemeleri yapmamızı sağlayabilirsiniz.
[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
Iletisim : info [at] paticik.com
Secereli Dobermann | Londra Rehberi Copyright 2001-2015 @ Paticik.com
This forum is powered by Phorum