[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
» Forum Gezgini ... Üye Ol / Giris Yap
FORUM.PATICIK.COM
[ FORUM ANASAYFA ]  

[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
bagli degilsiniz: | Giris Yap | Üye Ol |
|+ Paticik.com Forumları
|-- |+ / Star Wars: The Old Republic
|-- |-- |+ SWTOR F2P ?...
Yazar RSS Konu: SWTOR F2P ? {21959}
Syf: ««/ 24 »»   [ A ]
Üye
ID § 15 Jun 2012, 16:23    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
EA nasıl aç bir firmaysa smiling smiley EQ2 bile 100k oyuncu ile o kadar dayandı...

[massively.joystiq.com]

1 defa güncellendi. Son güncelleme 15/06/2012 16:24 tarihinde Kevinromeo tarafindan yapilmistir.
TW
medal 1k medal 5k medal 10k
ID § 15 Jun 2012, 16:24    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
hepsi f2p olcak sonunda zaten, piyasa oraya kayiyo.

no woman, no megri.
Üye
ID § 15 Jun 2012, 16:36    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Öyle gözüküyor.Titan direkt F2P çıkarsa şaşmam.
F2P lafı hakaret etmek için kullanılıyordu ama artık bundan vazgeçilecek gibi duruyor.
Şu video şiddetle tavsiye edilir;

Alan Yetkilisi

ID § 15 Jun 2012, 16:38    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Alinti
Kevinromeo
Alinti
Exodous
Oyun çıkıp, 10 gün kadar oynadıktan sonra oyunu bırakmış ve burada "Bu oyun 6 ay içinde f2p olur" diye yazmıştım. Bunun üzerine de baya bir rage çekmiştim üstüme.

Bir laf vardır güzel Türkçemizde... "Perşembenin gelişi Çarşambadan bellidir"
Yok daha olmadı F2P, tutturamadın.6 ay daha var en az smiling smiley

Bilemiyorum altan
TW
ID § 15 Jun 2012, 16:45    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
spark sen de bir zamanlar öyleydin. spinning smiley sticking its tongue out

öte yandan, bayağı erken havlu atıyorlar gibi. neyse benim de sub 2 güne bitiyordu, artık f2p olunca bitiririm bütün hikayeleri heh.
Alan Yetkilisi

ID § 15 Jun 2012, 16:49    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
valla ben kendimi parçalayıp 60 yaptıktan 1 gün sonra patchin ardından millete günde 10 15 level atlattırdıklarından sonra fırlattım masayı dönüp de bakmadım arkama
hem kendim başladığıma hemde başkalarını gaza getirip başlattığıma pişman olduğum ilk mmo oldu bunun işinde tbr brv bioware

Bilemiyorum altan
Üye
ID § 15 Jun 2012, 16:52    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Sen fırlatabilirsin bende çok oyun fırlattım ama hala P2P o oyunlar.Eq2 daha yeni F2P oldu ki çıkışına fail olan bir oyundu.
Neyse daha 6 ay var F2P olmasına smiling smiley

1 defa güncellendi. Son güncelleme 18/06/2012 08:54 tarihinde DA2019 tarafindan yapilmistir.
Üye
ID § 15 Jun 2012, 16:55    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
f2p anca lvl 15 e kadar olan olay olur. Sanmıyorum full f2p e geçilcegine inanmıyorum da. EA aç dır o her zaman bilinen birşey ama oyunu bitirir coğu kişi için
Üye
ID § 15 Jun 2012, 17:06    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
bundan daha fazla bitemez zaten :p

dipteler şu an para kazanmıyorlar sdf ea 500k ile bile kar ederiz demişti ama 100k adam yok şu an,

f2p en azından 2 item binek bişi satarlar kazanırlar, fail olup f2p olan her oyunun nüfusu 2-3 kat arttı zaten. kapanmazlar en azından lol

bide şu

"We have to be flexible and adapt to what is going on"

ya f2p yada kovcaklar bizi hacı demiş kısaca. eada 1 tane akıllı adam varsa gw 2 çıkmadan f2p yaparlar şu oyunu, yoksa gg.

[>◕_◕]>_hype for the hype_<[◕_◕<]

2 defa güncellendi. Son güncelleme 15/06/2012 17:12 tarihinde Norak tarafindan yapilmistir.
Üye
ID § 15 Jun 2012, 17:11    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
GW2 çıkışına fail o zaman ? F2P'ye artık "at gözlüğü" bakılmaması gerektiği aşikar.Videoyu izleyip anladıysan tabi.
Bir oyunun kutusuna para xpacke para bi de her ay para ? Bu devir kapanacak gibi. GW2 yeterli bir oyun olursa bu devrin kapanmasını hızlandıracaktır. Planetside2/NW online'da F2P söylentileri varmış.
Xpacklerin paralı olması apayrı bir saçmalık geldi bana hep.
Üye
ID § 15 Jun 2012, 17:14    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
hayır aksine gw2 epik baya bi, o yüzden swtor u silecek muhtemelen f2p geçmezlerse failware smiling smiley

TW
ID § 15 Jun 2012, 17:59    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
f2p'yi şahsen küçümsemiyorum, p2w olmasın yeter. world of tanks gibi sıfırdan f2p başlayıp güzel olabilen oyun da var, apb reloaded gibi battıktan sonra f2p ile bataktan çıkan oyun da var.

herşeyi geçtim sadece single-player gibi oynansa bile bayağı aksiyon olur swtor'da f2p olursa. e üstüne wz'sidir instance'ıdır onlar da var. iş yapar yani parayla WINNING silahı filan satmazlarsa.
TW
medal 1k medal 5k
ID § 15 Jun 2012, 18:45    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
warhammer online'i f2p yapmadi EA, swtor'un harbi f2p olmasi icin ohoooooo

"Warum liegt hier überhaupt Stroh rum?"
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 15 Jun 2012, 20:17    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Makale neden çekilmiş siteden peki? EA elindeyken SWTOR f2p olmaz. SWG bile f2p olmadı be. Oyunda hikaye çok önemli beleşe vermezler öyle oyunu. eye rolling smiley

1 defa güncellendi. Son güncelleme 15/06/2012 20:17 tarihinde Xenus tarafindan yapilmistir.
Üye
ID § 15 Jun 2012, 20:52    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
heryerde var haber çekselerde farketmez :p ağzından kaçırdı gibi bi ibare vardı kimse o dev. artık, ondan silmişlerdir, kovmuşlardır muhtemelen

Syf: ««/ 24 »»   [ Y ]
[ Forum ] / [ Konu ]
=o=
[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
*Bu sayfadaki içerik, yazanların kiŞisel görüŞlerini belirtmektedir. KiŞiler, üye anlaŞmasında var olan Şartların bilincinde olmak yükümlülüğündedir. Üye anlaŞmasına göre, gönderilen her türlü içerik, içeriği göndermiŞ olarak görünen üye rumuz ismi ve üyenin kendisine aittir. Paticik.com ve yetkilileri, üyelerimizin göndermiŞ olduğu iŞ bu sayfada yazılı olarak bulunan içerik hakkında hiçbir yasal sorumluluk kabul etmemektedir. Yükümlülük altında olmasa dahi, var olan site içeriğinin bütünü veya bir kısmının site kurallarına uygunsuzluğu durumunda, iletiŞim sayfamızdan bize eriŞebilir, gereken düzenlemeleri yapmamızı sağlayabilirsiniz.
[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
Iletisim : info [at] paticik.com
Secereli Dobermann | Londra Rehberi Copyright 2001-2015 @ Paticik.com
This forum is powered by Phorum