[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
» Forum Gezgini ... Üye Ol / Giris Yap
FORUM.PATICIK.COM
[ FORUM ANASAYFA ]  

[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
bagli degilsiniz: | Giris Yap | Üye Ol |
|+ Paticik.com Forumları
|-- |+ / Rift: Planes of Telara
|-- |-- |+ Rift Oynayan Arkadaşlar. (2016)...
Yazar RSS Konu: Rift Oynayan Arkadaşlar. (2016) {351}
  [ A ]
Üye
ID § 12 Dec 2016, 13:53    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Hala oynayan varsa nickini ve serverını yazarsa sevinirim. Tanışmış oluruz.

[email protected] PM atabilirsiniz. Akşamları oyundayım genellikle. Last Dawn guildindeyim aktif bir guild.

Saygılar.

Wonderful Life...
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 12 Dec 2016, 14:08    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
nickinin hakkını vermişsin helal.

blood on her skin, dripping with sin, do it again living dead girl
Üye
ID § 12 Dec 2016, 14:13    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Her zaman her yerde Darkageman Forever.

Wonderful Life...
Üye
ID § 26 Dec 2016, 13:42    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
2 haftaya yakındır oynuyorum. Mining ve fishing yapıyorum. İyi para kasabiliyorsunuz artık craftlardan ve oldukça zevkli. Oyunu oynayan baya insan var şu Fae Yule eventi geldi geleli bir artış oldu oynayan sayısında. Grind yapmak gerekiyor Planar Fragments olayı gelmiş 1 tanesini fullemek 1.5 2k plat istiyor. Multicore desteği oyunu pek rahatlatmamış. FPS drop kanser edebiliyor. Ama oyun eski haline dönmüş artık öyle her iteme vs kolay erişemiyorsunuz. Şahsen benim açımdan zevkli level 69 oldum bu süre zarfında pek kasmıyorum genellikle craft yapıyorum. Gideri var bu yoklukta. smiling smiley

Wonderful Life...
Üye
ID § 14 Mar 2017, 12:04    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Primalist soullarını güncelleyeceklermiş. Raider guild kalmadı Teşekkürler Trino. 4 aydır raid gelecek millet dimension köpeği olmuş arkadaş. Oyunun azına ettiler iyice.

Wonderful Life...
Üye
medal 1k medal 5k medal 10k
ID § 14 Mar 2017, 12:09    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
hey gidi. ilk release'de headstart ile başlamıştık, 3-4 ay oynayıp bırakmıştık. seneler sonra f2p iken tekrar başlamıştım. lvl 63'lerde bi priestim var. yeni content'e kendimi adapte edemedim ve yine bıraktım gdfs

ilk başladığım zaman nası muazzam geliyordu ya. o Riftler açılıyor falan, dünya kaos içinde abov.
her mmo gibi sonra onlar da farm lokasyonları mantığına geçince tadı tuzu kaçıyor tabi.

paraçokomel eğrisi
ED:
Cmdr Xynocide
Üye
ID § 14 Mar 2017, 13:53    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Ben ara sıra giriyorum expansion aldım. Gear maxladım sayabilirsin. Ya sürü guild vardı hepsi gitti azına ettiler ya. Bir de herkezi tek servera atma olayı var artık. Diğer serverlar bomboş tek server full. Guild de online sayısı 10'u geçmiyor. English guilddeyim sözde. Türk desen 1 tane var o da benim ark işte ara sıra bakınıyor benim gibi. Pazar craft vs yapıyor. İçeriği öldürdü adamlar. Conquest kapatıldı. Rift olayını bozdular. Craft rift bozuldu. World event bozuldu. Zaten kadroyu değiştirdiler bildiğin. Community manager desen kadının kendine hayrı yok. Hala oyun yaşamaya çalışıyor. Durumu zor valla bunlar g.tü zor kurtarır. Raid mantığı tamamen öldürüldü...

Wonderful Life...

1 defa güncellendi. Son güncelleme 14/03/2017 13:54 tarihinde darkageman tarafindan yapilmistir.
  [ Y ]
[ Forum ] / [ Konu ]
=o=
[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
*Bu sayfadaki içerik, yazanların kiŞisel görüŞlerini belirtmektedir. KiŞiler, üye anlaŞmasında var olan Şartların bilincinde olmak yükümlülüğündedir. Üye anlaŞmasına göre, gönderilen her türlü içerik, içeriği göndermiŞ olarak görünen üye rumuz ismi ve üyenin kendisine aittir. Paticik.com ve yetkilileri, üyelerimizin göndermiŞ olduğu iŞ bu sayfada yazılı olarak bulunan içerik hakkında hiçbir yasal sorumluluk kabul etmemektedir. Yükümlülük altında olmasa dahi, var olan site içeriğinin bütünü veya bir kısmının site kurallarına uygunsuzluğu durumunda, iletiŞim sayfamızdan bize eriŞebilir, gereken düzenlemeleri yapmamızı sağlayabilirsiniz.
[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
Iletisim : info [at] paticik.com
Secereli Dobermann | Londra Rehberi Copyright 2001-2015 @ Paticik.com
This forum is powered by Phorum