[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
» Forum Gezgini ... Üye Ol / Giris Yap
FORUM.PATICIK.COM
[ FORUM ANASAYFA ]  

[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
bagli degilsiniz: | Giris Yap | Üye Ol |
|+ Paticik.com Forumları
|-- |+ / Rift: Planes of Telara
|-- |-- |+ Rift 4.0 Starfall Prophecy...
Yazar RSS Konu: Rift 4.0 Starfall Prophecy {916}
  [ A ]
Üye
ID § 12 Aug 2016, 15:40    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Yeni gelen expansion diyemiyorum çünkü bildiğimiz expansion gibi değil.
Oyun F2P modelini tamamen bıraktı. Expansion almadan yeni Zonelara gidemeyecek onun yanı sıra max level sınırına ulaşamayacaksınız. Expansion içinde Soul barındırmıyor. Eğer oyuna yeniden başlamak gibi bir niyetiniz varsa 55 TL gibi bir rakamı sadece soullar için gözden çıkarmanız gerekiyor. Bunun yanında forum tam bir drama F2P playerler ile Fanboy kapışması mevcut. Oyun 4.0 ile birlikte tamamen çöküşe sürüklenecek gibi gözüküyor.

4 Zone 2 Dungeon 70 Level sınırı ve birkaç yeni özelliği barındırıyor. Şu anlık sadece 10 man raid gelecek gibi gözüküyor.
[www.starfallprophecy.com]

Forumdaki tartışmalar,

[forums.riftgame.com]

[forums.riftgame.com]

[forums.riftgame.com]

Son olarak bu adam video da bazı şeyleri özet olarak geçmiş oynamak isteyen veya düşünen varsa önce bu adamı dinlesin,

Wonderful Life...

2 defa güncellendi. Son güncelleme 12/08/2016 15:41 tarihinde darkageman tarafindan yapilmistir.
Üye
ID § 05 Sep 2016, 14:20    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Foruma bakıyorum twitch den livestream videolarını da izledim. Zonelar güzel olacak gibi ama oyuncu kitlesi bakımından sanki baya bir çöküş olacak gibi. 3 gün önce oyuna girdim zoneları dolaştım level kasan 3-5 adam gördüm gerisi boş. Dungeon girecekseniz 1 saat queque bekliyorsunuz. PVP gene iyi vaziyette 5 dk ya geliyor en geç sıra. Guild bakımından benim içinde olduğum guild bile merge oldu başka bir guildle. Bu adamlar nasıl bir oyunu bu hale getirebildiler anlam veremedim.

Wonderful Life...

1 defa güncellendi. Son güncelleme 05/09/2016 14:20 tarihinde darkageman tarafindan yapilmistir.
Üye
ID § 13 Sep 2016, 14:27    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
İyi olmuş, zamanında epey oynamış biri olarak sürekli geri dönsem mi acaba diye düşünüyordum. Kafamdan çıkmış olur böylece. smileys with beer
Üye
ID § 14 Sep 2016, 11:49    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Bende öyle düşünüyordum. Olaylar karışmış bulaşmamak gerekir.

Wonderful Life...
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 18 Nov 2016, 10:15    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]

2 yeni dungeon ekleyip 40$'a xpac satmaya çalışmak.

give a man a fish and you'll feed him for a day
teach a man to google and he'll stop bothering you with stupid questions all the time
Üye
medal 1k
ID § 18 Nov 2016, 20:15    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Peeh yıl 2011.. Ne güzel oyundu lan bu. Trionu yerlere göklere sığdıramazdık. Şimdiki haline bak bide.

Üye
ID § 19 Nov 2016, 17:51    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
2011 de oynadığımız rift geri gelse yemin ediyorum daha çok hype olur. Adamlar oyunu yerle bir edip her mekaniğin de azına ettiler. Planar bilmem ne getirmişler. Kastığın gold su gibi akıyor. Hatta Wocky var youtuber onun videosu var sizi izlemeye davet ediyorum.

Wonderful Life...
Üye
ID § 29 Nov 2016, 12:32    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Ah ah internette gezinirken şuna denk geldim. Aklımda canlanır mazi...

Wonderful Life...
Yörünge Disi
ID § 29 Nov 2016, 12:34    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
insan bir UI update geçer lan bu ne

.o][__n_n_|SA[.._༼ つ ◕_◕ ༽つ__
>(________|__|_[hype_aboard]
_/oo OOOOO oo` ooo ooo '
Üye
ID § 29 Nov 2016, 12:38    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Taaa 1.3 zamanları yani sende grinning smiley O zamanlar ne player vardı hala hatırlarım ya. Servera girmek için uğraşırdık bir an önce. Ember Isle patch'i hele hiç o unutulmaz. 100 kişi 1 boss kesmek için uğraşırdık.

Wonderful Life...
Yörünge Disi
ID § 29 Nov 2016, 12:40    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
1.3 için yazmadım, 4.0 starfall için yazdım

.o][__n_n_|SA[.._༼ つ ◕_◕ ༽つ__
>(________|__|_[hype_aboard]
_/oo OOOOO oo` ooo ooo '
Üye
ID § 29 Nov 2016, 12:52    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Çöp ettiler abi oyunu. Belirli bir F2P player vardı onu da expansion gelince bitirdiler. P2W ağır yani oyun her şey para artık Trionun gözünde. Hikaye de sapıtmış arada official forum bakıyorum gördüklerim beni gerçekten de üzüyor. O eski rift ne hallere geldi...

Wonderful Life...
Üye
ID § 06 Dec 2016, 15:10    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Sonunda forumda isyan bayraklarını çekmiş herkez. Adamlar konu açmış bütün sorunlardan çözülmesi gereken şeylerden bahsetmişler. Sadece brasse diye yetkili bazı saçma ve gereksiz şeylerden bahsetmiş. Bence tamamını okumalısınız. Zaman ayırın derim.

[forums.riftgame.com]

Wonderful Life...
Üye
ID § 09 Dec 2016, 12:02    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Oynamak isteyen varsa [email protected] Akşam 8 de giriyorum genellikle quest, craft, pvp dungeon dönüyorum.

Wonderful Life...
  [ Y ]
[ Forum ] / [ Konu ]
=o=
[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
*Bu sayfadaki içerik, yazanların kiŞisel görüŞlerini belirtmektedir. KiŞiler, üye anlaŞmasında var olan Şartların bilincinde olmak yükümlülüğündedir. Üye anlaŞmasına göre, gönderilen her türlü içerik, içeriği göndermiŞ olarak görünen üye rumuz ismi ve üyenin kendisine aittir. Paticik.com ve yetkilileri, üyelerimizin göndermiŞ olduğu iŞ bu sayfada yazılı olarak bulunan içerik hakkında hiçbir yasal sorumluluk kabul etmemektedir. Yükümlülük altında olmasa dahi, var olan site içeriğinin bütünü veya bir kısmının site kurallarına uygunsuzluğu durumunda, iletiŞim sayfamızdan bize eriŞebilir, gereken düzenlemeleri yapmamızı sağlayabilirsiniz.
[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
Iletisim : info [at] paticik.com
Secereli Dobermann | Londra Rehberi Copyright 2001-2015 @ Paticik.com
This forum is powered by Phorum