[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
» Forum Gezgini ... Üye Ol / Giris Yap
FORUM.PATICIK.COM
[ FORUM ANASAYFA ]  

[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
bagli degilsiniz: | Giris Yap | Üye Ol |
|+ Paticik.com Forumları
|-- |+ / Rift: Planes of Telara
|-- |-- |+ Canlan Rift!!! Neler var neler yoK....
Yazar RSS Konu: Canlan Rift!!! Neler var neler yoK. {4093}
Syf: ««/ 3 »»   [ A ]
Üye
medal 1k
ID § 02 Apr 2014, 13:35    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Şimdi baktım da hep eski '13lü topicler falan up vb. şeyler yeni yeni bir topic altında konu arayışa göre link yönlendirmesi yapılır zaten.

Kimler nerelerde ne alemde hala tek türk modu var 3-5 takım grup oluşumları level durumları yani şöyle oynayanları öle minimalistik Cv'ler işte gibi .

aga bune?
Üye
medal 1k
ID § 02 Apr 2014, 22:17    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]

Üye
medal 1k medal 5k
ID § 02 Apr 2014, 22:23    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
K!!!
Üye
medal 1k medal 5k medal 10k
ID § 02 Apr 2014, 22:25    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
eğer rift oynuyorsan kaybedenlerdensin.

guti naber lan
Üye
medal 1k medal 5k medal 10k
ID § 02 Apr 2014, 22:25    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
korkma titre

guti naber lan
Üye
medal 1k
ID § 02 Apr 2014, 22:53    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
hiç bişey anlamadım
Üye
medal 1k
ID § 02 Apr 2014, 23:39    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Niye kaybetmeden rift oynanmıyor mu fena oyun değil DnD ile gidip geliyorum bide pvplerde baya nooblar kaynıyor grinning smiley

aga bune?
Üye
medal 1k
ID § 06 Apr 2014, 19:04    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
olm rift iyi lan. niye kimse oynamıyor? piyasadaki buy 2 win olmayan tek f2p. pvp pve herşeyi güzel. hadi oynayak.
Üye
medal 1k
ID § 08 Apr 2014, 20:01    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
ben çok oynadım rifti bir zamanlar ve riftin hakkı çok güzel yendi o ayrı konu da(klasik), artık miladı doldu sanırım, bu saatten sonra da kimse oynamaz. eso var wildstar var zilyon tane başka oyun var...
Üye
medal 1k
ID § 08 Apr 2014, 22:51    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
eso ve wildstarın riftten ayrılan noktaları için aylık subscription ödemek pek mantıklı gelmiyor bana ya. hadi b2p olsa neyse de.
Üye
ID § 20 Apr 2014, 22:05    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
pve güzel de pvpsi güzel değil kandırmayın kendinizi. dungeonları raidleri saç baş yoldurur ama.

ffs
Üye
ID § 28 Apr 2014, 12:21    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Ay suyu kötü ay pvp si kötü amma çok eleştiriyorsunuz abi smiling smiley git sen elder scrolls oyna hadi git wow oyna f2p oyuna laf atma güzel kardeşim. 2.5 senedir oynuyorum sen kaç ay oynadinki kötü diye eleştiriyorsun raid gördün mü adam akıllı content bitirdin mi pvp de full gear yaptin mi ? Bırakın bu işleri oyun güzel arkadaşlar çok iyi bir f2p oyun. Millete bakarsaniz her bok kötü
Üye
medal 1k
ID § 28 Apr 2014, 12:40    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
bir bucuk ay oynadım t1/2 tüm raidleri yaptım raidler fena deil ama item almak inanılmaz zor çok az loot dusuyor. 5 manler dungeonlar super yeni max-lvl olmus insan icin acı bir durum baya zor.

Ayrıca pvp inanılmaz bayık. oyun motoru pvpye uygun deil.

"geçen benim piç kılıcıyla neclaya bi hasar vermişim.."
Üye
ID § 28 Apr 2014, 12:54    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Her oyunun bir zorluğu var tabi kendi halinde oyun motorunun kötü olduğu konusunda bende sana hak veriyorum fps' sorunları var ama oyun genel olarak f2p olarak iyi yani oynanabilir arkadaşlar.
Üye
ID § 17 Jul 2014, 02:39    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Alinti
darkageman
Ay suyu kötü ay pvp si kötü amma çok eleştiriyorsunuz abi smiling smiley git sen elder scrolls oyna hadi git wow oyna f2p oyuna laf atma güzel kardeşim. 2.5 senedir oynuyorum sen kaç ay oynadinki kötü diye eleştiriyorsun raid gördün mü adam akıllı content bitirdin mi pvp de full gear yaptin mi ? Bırakın bu işleri oyun güzel arkadaşlar çok iyi bir f2p oyun. Millete bakarsaniz her bok kötü

şu yazını yeni gördüm de t1 raidleri biterecek kadar oynadım oyunu. pvpsi leş bir oyun.

ffs
Syf: ««/ 3 »»   [ Y ]
[ Forum ] / [ Konu ]
=o=
[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
*Bu sayfadaki içerik, yazanların kiŞisel görüŞlerini belirtmektedir. KiŞiler, üye anlaŞmasında var olan Şartların bilincinde olmak yükümlülüğündedir. Üye anlaŞmasına göre, gönderilen her türlü içerik, içeriği göndermiŞ olarak görünen üye rumuz ismi ve üyenin kendisine aittir. Paticik.com ve yetkilileri, üyelerimizin göndermiŞ olduğu iŞ bu sayfada yazılı olarak bulunan içerik hakkında hiçbir yasal sorumluluk kabul etmemektedir. Yükümlülük altında olmasa dahi, var olan site içeriğinin bütünü veya bir kısmının site kurallarına uygunsuzluğu durumunda, iletiŞim sayfamızdan bize eriŞebilir, gereken düzenlemeleri yapmamızı sağlayabilirsiniz.
[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
Iletisim : info [at] paticik.com
Secereli Dobermann | Londra Rehberi Copyright 2001-2015 @ Paticik.com
This forum is powered by Phorum