[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
» Forum Gezgini ... Üye Ol / Giris Yap
FORUM.PATICIK.COM
[ FORUM ANASAYFA ]  

[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
bagli degilsiniz: | Giris Yap | Üye Ol |
|+ Paticik.com Forumları
|-- |+ / Rift: Planes of Telara
|-- |-- |+ Rift F2P Oluyor...
Yazar RSS Konu: Rift F2P Oluyor {9886}
Syf: ««/ 21 »»   [ A ]
Üye
ID § 14 May 2013, 17:58    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Trion’s Proven MTX Engine to Power Free-to-Play RIFT

London (May 14, 2013): RIFT®, the award-winning online game from Trion Worlds, will adopt a free-to-play business model starting June 12, 2013. Players will be able to experience the entire game world; every dungeon, every zone, and every level and get full access to all current and future game updates.

“We have been listening to feedback from our players and watching the continuously developing MMO community, and are now ready to launch RIFT as a premium free-to-play experience,” said Bill Fisher, Creative Director of RIFT. “After taking our time and planning a careful transition; we are very excited to bring an enhanced game experience to everyone, without barriers.”

All players will be able to explore the entire world of Telara for free and will have access to the expanded in-game RIFT Store where a variety of services--mounts, boosts, wardrobe items, and more--will be available for purchase. An optional subscription will still be available that grants a slew of “Patron” benefits and bonuses to maximize the RIFT experience. Trion will celebrate its current and previous subscribers with loyalty and currency rewards for their time spent playing RIFT thus far.

“As a gamer’s game, a super fun and fair experience is of the utmost importance to us,” said Fisher. “Players will have the opportunity to buy customizations and boosts to heighten their play experience; however the best gear in the game will always have to be earned through playing RIFT.”

RIFT free-to-play kicks off with massive content update 2.3, Empyreal Assault, which will open up an unforgettable new zone, world event, chronicle and much more. Empyreal Assault launches on June 12th, 2013 for all Ascended of Telara.

For full details on RIFT F2P visit: www.riftgame.com

ffs
Yörünge Disi
ID § 14 May 2013, 18:00    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]

oynamasam da f2p'e başvurmadan ayakta kalabildiklerini görmek güzeldi, üzüldüm.

.o][__n_n_|SA[.._༼ つ ◕_◕ ༽つ__
>(________|__|_[hype_aboard]
_/oo OOOOO oo` ooo ooo '

Üye
medal 1k medal 5k medal 10k
ID § 14 May 2013, 18:05    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
belliydi oyunu expansionı bedava veriyorlardı zaten

give a man a fish and you'll feed him for a day
teach a man to google and he'll stop bothering you with stupid questions all the time

1 defa güncellendi. Son güncelleme 14/05/2013 18:05 tarihinde Xenus tarafindan yapilmistir.
Üye
f2p oyuncu getirir mutlaka, en eğlenceli mmolardandı ilk çıktığında. zorduda o zaman, düşük level mobların arasında bile kalınca parça pinçik ediyorlardı sdfds

olan wowun milyonlarına olur (8 milyona düşmüştü en son sadece bikaç ayda sdf)

"Did not your mother about me warn?"

1 defa güncellendi. Son güncelleme 14/05/2013 18:08 tarihinde Norak tarafindan yapilmistir.
TW
Alinti
Silphatos
ben daha once base eklemiştim 1 kere girdim sildim oyunu şimdi de expansionı ekledim. bi gün f2p olursa işe yaracak bunlar, GOLT EKANTIMIZ OLCEK
dsf

ಥ_ಥ Сука Блять ಥ_ಥ
Üye
ID § 14 May 2013, 18:07    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
abi ben üzülmekten ziyade sevindim ya. güzel oyundu gerçekten hele pve'si eğlenceliydi. pve olarak beni bağlayan tek oyundu belki de. ama her ay para vermek de işime gelmiyordu yani.

Old Class Grumpies yeniden toplansın sad smiley
[forum.paticik.com]

ffs
Üye
ID § 14 May 2013, 18:23    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
f2p modeli de gayet iyi, kısıtlama çok az.

swtor gibi demo değil :p

Yörünge Disi
ID § 14 May 2013, 18:26    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
f2p demek 10/8 community'nin 10/3'e düşmesi demek. kaçınılmaz.

.o][__n_n_|SA[.._༼ つ ◕_◕ ༽つ__
>(________|__|_[hype_aboard]
_/oo OOOOO oo` ooo ooo '
Üye
medal 1k
ID § 14 May 2013, 18:46    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Valla oyun şuan gayet iyi durumda. f2p den sonra populasyon artar daha da eğlenceli olur. 4-5 günden beri deli gibi oynuyorum oyunu.
Üye
ID § 14 May 2013, 19:14    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Raptr promosyonları zaten işaret ediyordu umarım ftp ile pvp de biraz gelişir.

Baalım ArcheAge nasıl yayınlanacak.
Üye
ID § 14 May 2013, 19:20    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Şu rapture promosyonunda nasıl 'experienced' oluyoruz bilen var mı? f2p olana kadar 1 aylık oynayayım bari

ffs
Üye
medal 1k
ID § 14 May 2013, 19:28    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
abi sinirimi bozuyordu riftte yolda yürüyememek. paso taciz ediyordu moblar.
Üye
medal 1k
ID § 14 May 2013, 19:43    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
kötü oldu bu ya negzel oynuyodum raptr promosyonuyla beleş. sub alıcaktım bi dahaki aya hatta.

f2p oyun oynanmaz.

semt bizim ev kira
Yörünge Disi
ID § 14 May 2013, 19:53    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Alinti
Norak
olan wowun milyonlarına olur (8 milyona düşmüştü en son sadece bikaç ayda sdf)
yeter ya 10 yaşında oyun nerdeyse wow. ne kadar kastırsalar da bundan sonra düşüş kaçınılmaz subs sayısında.

you shut up man peasant!
Üye
ID § 14 May 2013, 19:55    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
düşsün zaten, kotick bile "troubling" dediğine göre bu son düşüş için asd

Syf: ««/ 21 »»   [ Y ]
[ Forum ] / [ Konu ]
=o=
[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
*Bu sayfadaki içerik, yazanların kiŞisel görüŞlerini belirtmektedir. KiŞiler, üye anlaŞmasında var olan Şartların bilincinde olmak yükümlülüğündedir. Üye anlaŞmasına göre, gönderilen her türlü içerik, içeriği göndermiŞ olarak görünen üye rumuz ismi ve üyenin kendisine aittir. Paticik.com ve yetkilileri, üyelerimizin göndermiŞ olduğu iŞ bu sayfada yazılı olarak bulunan içerik hakkında hiçbir yasal sorumluluk kabul etmemektedir. Yükümlülük altında olmasa dahi, var olan site içeriğinin bütünü veya bir kısmının site kurallarına uygunsuzluğu durumunda, iletiŞim sayfamızdan bize eriŞebilir, gereken düzenlemeleri yapmamızı sağlayabilirsiniz.
[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
Iletisim : info [at] paticik.com
Secereli Dobermann | Londra Rehberi Copyright 2001-2015 @ Paticik.com
This forum is powered by Phorum