[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
» Forum Gezgini ... Üye Ol / Giris Yap
FORUM.PATICIK.COM
[ FORUM ANASAYFA ]  

[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
bagli degilsiniz: | Giris Yap | Üye Ol |
|+ Paticik.com Forumları
|-- |+ / Rift: Planes of Telara
|-- |-- |+ Güncel hali ile RIFT tanıtımı (Genel & Storm Legion)...
Yazar RSS Konu: Güncel hali ile RIFT tanıtımı (Genel & Storm Legion) {4375}
Syf: ««/ 2 »»   [ A ]
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 21 Feb 2013, 13:13    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
ben dün bu başlıktan sonra indirmeye başladım.akşam da trial olarak bakıcam.
Üye
ID § 22 Feb 2013, 12:35    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Oyunları, keyif verecek içerik olduğu sürece oynamaya devam ediyoruz. RIFT şu anki hali ile gayet dolu görünüyor.

Şu anda oyuna yeni geçtiğimiz için karakter leveling ile uğraşıyoruz. Bu süreci bizimle yaşamak isteyen, raide başlamak için acelesi olmayan arkdaşları şimdiden bekleriz.

Bu arada yeni oyun araştırması aşamasında aliveingames.com ile yaptığım bir röportaj var, ortamımızı tanımak isteyen arkadaşlara yardımcı olabilir.

video: [aliveingames.com]

1 defa güncellendi. Son güncelleme 22/02/2013 13:25 tarihinde enurale tarafindan yapilmistir.
Üye
medal 1k
ID § 22 Feb 2013, 14:56    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
aoc deki content azaldığı için kardeşim tekrar rifte başlamayı düşünüyor. ama aoc de ki melee combat diğer oyunlarda olmadığından başka mmolara saramıyorum.

rift ekibi iyi çalışıyordu en son hatırladığım. sizlere iyi oyunlar winking smiley

1 defa güncellendi. Son güncelleme 22/02/2013 14:56 tarihinde KingV tarafindan yapilmistir.
Üye
ID § 22 Feb 2013, 17:22    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Gerçek anlamda Trion özellikle storm legion ile iyi iş çıkarmış, oyunda yapılacaklar bitecek gibi değil. Bu arada Trion un herşeye bir çözüm bulmak için uğraştığı, playere değer verdiği, tanıştığımız, oyunu halihazırda oynayan herkesce söyleniyor.
Üye
medal 1k
ID § 23 Feb 2013, 10:49    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
oyle ama cok aptal bug lar da var , bazi build lar bildigin oyun mekanigine karsi cikip cilgin dps yapmani sagliyordu , raid de kullaniyordum bazi boss larda yalan degil.

conquest de bir kac hafta yaptiklari buyuk hatalarla milleti 2 gunde lvl 50 pvp rank kastirttilar, sonra da da iptal etmediler.

genelde evet cok basarililar, cok ozvirili davraniyorlar, ama arada dandik hatalar da can sIkIyor.

bu arada :

RIFT’s 2.2: Carnival of the Ascended update is scheduled to hit to live servers on Wednesday, February 27th and is part of the second anniversary celebration. 2.2 will see the return of the Carnival of the Ascended event with two new games, new prizes, a dragon parade, and more. Additionally, the update will also add the new Steppes of Infinity zone event, new 2nd Tier PvP Planar Attunement, and the Tier 3 regular Planar Attunement.

As part of the anniversary celebration, Trion is inviting former subscribers to return to RIFT for free from March 21st through March 25th. Current subscribers will also receive an anniversary bonus event from March 21st through April 4th that will provide a 20% increase to gains in Guild XP, Prestige, Favor, Planarite, dungeon currency, zone event currency, and normal kill XP and Planar Attunement.
Baba Pati
medal 1k
ID § 25 Feb 2013, 20:44    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Şu oyuna çok yazık oldu. Daha fazla ilgiyi hak ediyordu ama olmadı malesef. İki ay oynadım ve bırakmak zorunda kaldım. Çünkü arkadaşlarımı bu oyun için ikna edemedim. Quesleri , dinamik eventleri ve zoneların etkileyici atmosferi aklımda kalanlar. Oyunun her anında yapacak bir şey bulunabiliyor. Ayrıca oyunun interface'i çok kullanışlı. Mutlaka denenmesi gereken bir oyun.

WoW kıyaslaması her oyun için geçerli. Sekiz sene wow oynamış biri olarak diyebilirim ki , wow alışkanlıktan başka bir şey değil. Şayet wow yeni çıkan bir oyun olsa kimse dönüp bakmaz bile. Zamanında yokluktan topladı oyuncu kitlesini. Rakibi yoktu. Birazda çevresi yönlendiriyor insanı. Aynen benim sıkılara 8 yıl wow oynamam gibi.
Üye
medal 1k
ID § 27 Feb 2013, 14:33    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
WoW ilişkilendirmesinden gidersek; yıllar içinde WoW'a adam gibi alternatif olabilen en iyi mmolardan biri Rift. Hatta başını çeker bu konuda. Kesinlikle oynamamış ve başka bir mmo arayışında olanlara tavsiyedir.

Ben 1 senedir falan oynamıyorum. Housing falan gelmiş ki canım çekti.

"Zamanlaması manidar"
BNet: Stargazer#2345
Steam: Suskun
Üye
ID § 02 Mar 2013, 10:00    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Yeni bir patch geldi oyuna.

Adı: Carnival of the Ascended

Sadece carnival de gelen yenilik bile başka bir oyunda major patch olarak lanse edilirdi.

RIFT de planar attunement denilen; RIFT türleri için karaktere yeni özellikler veren, skiller açan ve kullandığı silaha göre bonus power sağlayan ve ana statlara da yönelebileceğiniz bir talent sistemi var. Bu patch da bunun tier 3 talent ağacı getirildi.

1 aydan fazla sürecek ve çeşitli aşamalardan oluşan bir festival var şu anda. Herşey %20 bonuslu. Akşamları özellikle özel bosslar haritalara saldırıyor vs.

Bundan önce de sürekli böyle bedava içerik geliyormuş. Önümüzdeki patch da ise koca bir harita ve yeni raid getirmeye çalışıyorlar.
Syf: ««/ 2 »»   [ Y ]
[ Forum ] / [ Konu ]
=o=
[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
*Bu sayfadaki içerik, yazanların kiŞisel görüŞlerini belirtmektedir. KiŞiler, üye anlaŞmasında var olan Şartların bilincinde olmak yükümlülüğündedir. Üye anlaŞmasına göre, gönderilen her türlü içerik, içeriği göndermiŞ olarak görünen üye rumuz ismi ve üyenin kendisine aittir. Paticik.com ve yetkilileri, üyelerimizin göndermiŞ olduğu iŞ bu sayfada yazılı olarak bulunan içerik hakkında hiçbir yasal sorumluluk kabul etmemektedir. Yükümlülük altında olmasa dahi, var olan site içeriğinin bütünü veya bir kısmının site kurallarına uygunsuzluğu durumunda, iletiŞim sayfamızdan bize eriŞebilir, gereken düzenlemeleri yapmamızı sağlayabilirsiniz.
[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
Iletisim : info [at] paticik.com
Secereli Dobermann | Londra Rehberi Copyright 2001-2015 @ Paticik.com
This forum is powered by Phorum