[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
» Forum Gezgini ... Üye Ol / Giris Yap
FORUM.PATICIK.COM
[ FORUM ANASAYFA ]  

[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
bagli degilsiniz: | Giris Yap | Üye Ol |
|+ Paticik.com Forumları
|-- |+ / Rift: Planes of Telara
|-- |-- |+ Rift Exective Producer Scott Hartsman İstifa etti...
Yazar RSS Konu: Rift Exective Producer Scott Hartsman İstifa etti {2042}
Syf: ««/ 2 »»   [ A ]
Üye
ID § 23 Jan 2013, 20:50    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Riftin Gelişmesi ve piyasada önemli rol alabilmesi icin elinden geleni yapan scott hartsman dün riftin forumundan yaptigi aciklamayla istifa etti arkadaşlar.. sad smiley
Bu durum riftte işlerin iyi gitmediginin göstergesidir bence
Bu da yazdigi yorum ;
[forums.riftgame.com]

Buna inanmam diyenler MMORPG.COM paylaştigi yorum ;
[www.mmorpg.com]
Üye
medal 1k
ID § 23 Jan 2013, 21:27    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
cok cabuk 2. oyuna zıpladılar ole bı dunya yok.
Üye
ID § 23 Jan 2013, 21:32    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
ben cok üzüldüm bu duruma sad smiley adam o kadar cabaladi ugraşti yazik oldu
Üye
ID § 31 Jan 2013, 19:19    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
"f2p confirmed" anlamında bir olay olmuş. cidden f2p yapsınlar da geri döneyim ya

ffs
TW
medal 1k medal 5k medal 10k
ID § 31 Jan 2013, 19:20    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
sadece ilerde f2p olur da veteran hesabım olur diye geçende raptr'ın verdiği kodla base+30gün account açmıştım, dl bile etmedim sonra sdf

ಥ_ಥ Сука Блять ಥ_ಥ
Üye
ID § 02 Feb 2013, 17:40    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
oyunda türk toplulugu var bayada guild kurmak gerek guild olsa millet tahminimce koşa koşa gelir.
Üye
ID § 08 Feb 2013, 23:26    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Yakında siteyi tekrar açıcam. Potansiyel varsa ben bile el atabilirim. Max 1 ay içinde halletmeye çalışırım.

1 defa güncellendi. Son güncelleme 08/02/2013 23:26 tarihinde Rhaim tarafindan yapilmistir.
Üye
medal 1k
ID § 09 Feb 2013, 00:30    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
potansiyel var da benim gibi daha önce hiç oynamamış olanlar katılım sağlıycaktır mutlaka ama sayı ne olur 5-10-15 kişi ?
Üye
ID § 10 Feb 2013, 13:23    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
ibo abi valla ac grup toplanir hemen turkler yabancilarla oynuyo mecburi bi lidere ihtiyac var senin gibi Ac bi guild hemen potansiyel buluruz abi guild yok diye oyunu birakan turkler oluyo boyle bi olusym olursa super olur
Üye
ID § 10 Feb 2013, 15:04    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
organize olmus bir pvp takiminda her turlu rolu oynayabilirim . rogue ile bard- marksman - asassin , warrior ile voidknight - beastmaster , mage ile dmgdlr . cleric karakterim yok henuz
Üye
ID § 10 Feb 2013, 15:20    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Alinti
GreenPeace77
potansiyel var da benim gibi daha önce hiç oynamamış olanlar katılım sağlıycaktır mutlaka ama sayı ne olur 5-10-15 kişi ?

valla bi guild kurulsun ben eminim her türlü 25-30 kişiyi buluruz raid tayfasi olur pvp yapan tayfa gayet eglenceli olur
Üye
ID § 15 Feb 2013, 06:24    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
ibrahim abi ben tolga guild açmayı denedim kimse yanaşmadığı için 59 levelde oyunu bırakmak zorunda kaldım guild açarsan haberim olsun elimden ne gerekiyorsa yapıp eski günlere geri dönmemizi sağlarım 1 pm uzağındayım bilesin.
Yörünge Disi
ID § 15 Feb 2013, 06:29    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
doğru karar
Üye
ID § 15 Feb 2013, 17:34    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
aynen ibrahim abi gelirse baya sey degisir
Üye
ID § 15 Feb 2013, 20:01    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
bende oyuna yenıden dönmeyı dusunuyorum ılk cıktıgı zmn 3 ay faalan oynadım sımdı gzl olmus dıyorlar ama guıld ve ortam olmadıgı ıcın boşa da actırmak ıstemıyorum acc ı ortam olursa actırırım yada f2p olmasını beklerım belkı yakında olur tera dan sonra o na geldı sıra
Syf: ««/ 2 »»   [ Y ]
[ Forum ] / [ Konu ]
=o=
[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
*Bu sayfadaki içerik, yazanların kiŞisel görüŞlerini belirtmektedir. KiŞiler, üye anlaŞmasında var olan Şartların bilincinde olmak yükümlülüğündedir. Üye anlaŞmasına göre, gönderilen her türlü içerik, içeriği göndermiŞ olarak görünen üye rumuz ismi ve üyenin kendisine aittir. Paticik.com ve yetkilileri, üyelerimizin göndermiŞ olduğu iŞ bu sayfada yazılı olarak bulunan içerik hakkında hiçbir yasal sorumluluk kabul etmemektedir. Yükümlülük altında olmasa dahi, var olan site içeriğinin bütünü veya bir kısmının site kurallarına uygunsuzluğu durumunda, iletiŞim sayfamızdan bize eriŞebilir, gereken düzenlemeleri yapmamızı sağlayabilirsiniz.
[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
Iletisim : info [at] paticik.com
Secereli Dobermann | Londra Rehberi Copyright 2001-2015 @ Paticik.com
This forum is powered by Phorum