[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
» Forum Gezgini ... Üye Ol / Giris Yap
FORUM.PATICIK.COM
[ FORUM ANASAYFA ]  

[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
bagli degilsiniz: | Giris Yap | Üye Ol |
|+ Paticik.com Forumları
|-- |+ / Rift: Planes of Telara
|-- |-- |+ Enmity HK arşivi....
Yazar RSS Konu: Enmity HK arşivi. {3291}
Syf: ««/ 2 »»   [ A ]
Üye
ID § 01 Dec 2012, 19:08    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
W8'e geçmeden upload ediyim dedim. Kaç kişinin emeği var silinmesine içim razı olmadı. Resimleri EHD'ye attım bi arada onları atarım.
[youtu.be]
[youtu.be]
[www.youtube.com]

4 defa güncellendi. Son güncelleme 01/12/2012 19:17 tarihinde Rhaim tarafindan yapilmistir.
Üye
ID § 02 Dec 2012, 17:04    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Selam,
İyi yapmışsın İbrahim, özlüyon mu yoksa oyunu smiling smiley. Onca uğraştan sonra kolay unutulacak şeyler değil zaten. Şöyle bir baktımta etrafa Enmity'den sonra adam akıllı türklerin gidebileceği bir yerde kalmamış. Zaten az olan türk nufusuda iyice azalmış sanırım.
Bu arada lol mu oynuyon hala, bizim Nanduları görüyor musun ?

1 defa güncellendi. Son güncelleme 02/12/2012 17:05 tarihinde Luun tarafindan yapilmistir.
Üye
ID § 03 Dec 2012, 02:32    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Alinti
Luun
Selam,
İyi yapmışsın İbrahim, özlüyon mu yoksa oyunu smiling smiley. Onca uğraştan sonra kolay unutulacak şeyler değil zaten. Şöyle bir baktımta etrafa Enmity'den sonra adam akıllı türklerin gidebileceği bir yerde kalmamış. Zaten az olan türk nufusuda iyice azalmış sanırım.
Bu arada lol mu oynuyon hala, bizim Nanduları görüyor musun ?
1.5 Sene cleric fixleri için bekleyip exp'de çıkması kaşıntı yaptı birazda özlüyo sayılmam be Murat. Ortam konusuna gelince Tolga 2 ay önce sanırım "Cem abi guild kurucak." demişti. Ki kurulamıyosa saten 20 kişiyi toplamak imkansız haldedir. Oyunu ortam yokluğundan seve seve bırakan herkez için üzgünüm. Enmity devrinde olsun olmasın. Bırakan herkez için dileğim gelicekte Rift'in tadını verebilcek bir oyunun çıkıp orda işlerin daha iyi olmasını ummak herkez için.
LoL konusuna gelince malesef. Vakit bulabilirsem 2 kişilik Co-op portal 2 gibi Co-op destekli puzzle v.b oyunlarına giriyorum. Arada Bnet den seni görürsemde Deniz'ler hakkında iletişim bilgisi veririm. Saten telim sende var. Tüm Enmity kadrosuna tekrar selamlar.
Üye
ID § 05 Dec 2012, 17:47    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Cem abi kurabilir demiştim smiling smiley Onlar yabancı guildde takılıyorlar ben kurayım dedim ama bi baktım kimseler kalmamış kalanlarda yitip gitmiş smiling smiley
Üye
ID § 06 Dec 2012, 02:29    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Selamlar,Vidyoların 2sinide izledim böyle içimden oynayasım geldi vallahi güzel günlerdi.Ellerine sağlık ibrahim smiling smiley

Murat ben çalışmaya başladım pek nete giremiyorum bi ara arayım senide muhabbet edelim azcık grinning smiley
Üye
ID § 11 Dec 2012, 06:57    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
officer dedik müdür geldi xD
off off off içim yandı şu hk'yı birlikte yapamadık..Ama yinede hem gururlandım hemde hüzünlendim,bir yandanda o kadroda olamadığım üzüldüm..benimde içinde olduğum video ss varsa atıver be ibrahim sana zahmet be kardeşim bende arşivliyim.
birde aklımda kalmıştı onuda soruyum ben gittikden sonra karakoyun ranki kalktımı? xD

1 defa güncellendi. Son güncelleme 11/12/2012 06:57 tarihinde Red_Fhaz tarafindan yapilmistir.
Üye
medal 1k
ID § 24 Dec 2012, 14:23    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
bu videolardaki addonlar hangileri?
Üye
ID § 24 Dec 2012, 17:57    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Alinti
sadman
bu videolardaki addonlar hangileri?
Biryıldan eski addonlar bunlar illaki yenileri çıkmıştır. Ben takip ediyodum bırakmadan yeni GUI ve API için gelişmelerin yeni patch için geliceğini yazıyodu. Ama yinede ısrar ediyosan eve gidince addon klasörünün SS'ini atabilirim EHD'de duruyosa.
Üye
medal 1k
ID § 24 Dec 2012, 21:46    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
şu sağ taraftaki cooldown eklentisi çok işime yarar aslında.
biraz baktım da pek bişey bulamadım. bulduklarım yarısı bozuk yarısı da saçma sapan görsele sahip. bunun gibi sade olanını bulamadım
Üye
ID § 25 Dec 2012, 14:51    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Alinti
sadman
şu sağ taraftaki cooldown eklentisi çok işime yarar aslında.
biraz baktım da pek bişey bulamadım. bulduklarım yarısı bozuk yarısı da saçma sapan görsele sahip. bunun gibi sade olanını bulamadım
Bcast sanırım nkrcooldown da aynı işi görüyo. Resim olarak beni uyarsın dersende karuulalert. Güzel dizilim yapmak içinde sanırım align.
Üye
medal 1k
ID § 25 Dec 2012, 23:58    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
kruul güzele benziyor gerçi daha çalıştırmayı beceremedim. bir de gadgets diye bişey buldum paket halinde bikaç farklı uygulama içeriyor.
çok çeşit yok ama ya çoğu bozuk hep

bide şeyi ediyorum, bu cd'lı olmayan skilleri (bufflar mesela) tek tuşa toplayabiliyomuyuz? macro kodu falan varmı bunun için?

1 defa güncellendi. Son güncelleme 26/12/2012 00:05 tarihinde sadman tarafindan yapilmistir.
Üye
ID § 11 Sep 2013, 10:10    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Eski Enmity'nin büyük bu çoğunluğu odds'da çok iyi gidiyor herşey güzel gidiyor ve iyi işler cikaracagimiza eminim.

2 defa güncellendi. Son güncelleme 11/09/2013 10:19 tarihinde darkageman tarafindan yapilmistir.
Üye
ID § 11 Sep 2013, 12:41    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
odds a basvuru yapabilmemiz icin ilk sartınız 60 lv olmak degilmi?
Üye
ID § 12 Sep 2013, 10:24    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Rift
Üye
ID § 12 Sep 2013, 14:40    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
rift derken?
Syf: ««/ 2 »»   [ Y ]
[ Forum ] / [ Konu ]
=o=
[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
*Bu sayfadaki içerik, yazanların kiŞisel görüŞlerini belirtmektedir. KiŞiler, üye anlaŞmasında var olan Şartların bilincinde olmak yükümlülüğündedir. Üye anlaŞmasına göre, gönderilen her türlü içerik, içeriği göndermiŞ olarak görünen üye rumuz ismi ve üyenin kendisine aittir. Paticik.com ve yetkilileri, üyelerimizin göndermiŞ olduğu iŞ bu sayfada yazılı olarak bulunan içerik hakkında hiçbir yasal sorumluluk kabul etmemektedir. Yükümlülük altında olmasa dahi, var olan site içeriğinin bütünü veya bir kısmının site kurallarına uygunsuzluğu durumunda, iletiŞim sayfamızdan bize eriŞebilir, gereken düzenlemeleri yapmamızı sağlayabilirsiniz.
[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
Iletisim : info [at] paticik.com
Secereli Dobermann | Londra Rehberi Copyright 2001-2015 @ Paticik.com
This forum is powered by Phorum