[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
» Forum Gezgini ... Üye Ol / Giris Yap
FORUM.PATICIK.COM
[ FORUM ANASAYFA ]  

[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
bagli degilsiniz: | Giris Yap | Üye Ol |
|+ Paticik.com Forumları
|-- |+ / Rift: Planes of Telara
|-- |-- |+ RIFT Storm of Legion BETA...
Yazar RSS Konu: RIFT Storm of Legion BETA {3551}
Syf: ««/ 4 »»   [ A ]
Alan Yetkilisi
medal 1k medal 5k medal 10k

ID § 19 Jan 2013, 20:37    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Zaten swtor un artık yılan yılmaz savunucusu kendisi, laf anlatmana gerek yok.
Üye
medal 1k
ID § 19 Jan 2013, 23:30    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
oyunda epey oyuncu var mı? ben bıraktığımda oldukça boştu bu yüzden çok sıkılıyordum. gw2, diablo3, bf3 üçlüsüyle takılıyorum aslında almaya niyetliydim expansion'ı ama değer mi bilemedim.
gw2 ve d3'ün baydığı şu günlerde gideri var mı? grinning smiley
Üye
medal 1k
ID § 20 Jan 2013, 00:17    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
trial oynadığım dönem de oyuncular la karşılaşıyorsun baya baya, yada onlarda benim gibi sınırlı lvl atlamıyolarsa eğer smiling smiley oynayan var gibi duruyor yani, oyun yok işte wow a dönmektense başlasammı bi gaz alsam dalıp gidicem rift dünyasına. smiling bouncing smiley
Üye
medal 1k
ID § 20 Jan 2013, 00:42    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
ya low level yerlerde pek adam bulunmuyor quest vs falan yaparken ama warfront ve instancelara + open world raide falan her daim adam bulunuyor her lvlda.
Icewatch serverında da populasyon iyiydi gayet geçen ay.

Çıktığından beri hakkı yendi bu oyunun halbuki gayet iyi durumda. Geçen biri demiş Eve gibi kendi sadık tayfasını oluşturdu diye. Hakkaten öyle ne gelen var ne giden. Hep stabil, sabitsmiling smiley

Edit: Bi openworld pvp'si eksik işte, o da pvp serverında adam yokluğundan. Anlamış değilim :/

Edit2: Ne kadar çok adam demişim

2 defa güncellendi. Son güncelleme 20/01/2013 00:48 tarihinde sadman tarafindan yapilmistir.
Üye
medal 1k
ID § 20 Jan 2013, 00:59    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Eskiden, Instant Adventure olayının oyuna geldiği dönemler ki benim başladığım zamana denk geliyor, Blodrion serverinde ne pvp dönerdi. 2 full raid rift kavgası yapardı zerg üstüne zerg şehirlere baskınlar falan tey tey...

Ondan sonra WoW da WoW... Wow kadar taş düşsün başınıza. Yazık ettiniz güzelim oyuna.
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 20 Jan 2013, 02:42    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
High-Level bölgeler adam dolu genelde. Birde Conquest saatlerinde tenha oluyor ama beklerken herkes dışarıda birbirini yemeye devam ediyor.

Elan Realms - A Tale That Goes On
A.k.a Neme, Tysre Freewave
TW
ID § 20 Jan 2013, 12:59    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
F2P ne zaman

ಥ_ಥ Сука Блять ಥ_ಥ
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 20 Jan 2013, 19:00    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
en az 1 sene daha gelmez

Elan Realms - A Tale That Goes On
A.k.a Neme, Tysre Freewave
Üye
ID § 21 Jan 2013, 17:09    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
adamlar hala çok iyi ya, geçen gün mail attım ben hesabımı komple kapamak istiyorum herşeyi silin pls diye, çat diye sildiler 1 günde, diğer şirketler 40 takla atıyor bunun için.

[>◕_◕]>_hype for the hype God_<[◕_◕<]
Syf: ««/ 4 »»   [ Y ]
[ Forum ] / [ Konu ]
=o=
[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
*Bu sayfadaki içerik, yazanların kiŞisel görüŞlerini belirtmektedir. KiŞiler, üye anlaŞmasında var olan Şartların bilincinde olmak yükümlülüğündedir. Üye anlaŞmasına göre, gönderilen her türlü içerik, içeriği göndermiŞ olarak görünen üye rumuz ismi ve üyenin kendisine aittir. Paticik.com ve yetkilileri, üyelerimizin göndermiŞ olduğu iŞ bu sayfada yazılı olarak bulunan içerik hakkında hiçbir yasal sorumluluk kabul etmemektedir. Yükümlülük altında olmasa dahi, var olan site içeriğinin bütünü veya bir kısmının site kurallarına uygunsuzluğu durumunda, iletiŞim sayfamızdan bize eriŞebilir, gereken düzenlemeleri yapmamızı sağlayabilirsiniz.
[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
Iletisim : info [at] paticik.com
Secereli Dobermann | Londra Rehberi Copyright 2001-2015 @ Paticik.com
This forum is powered by Phorum