[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
» Forum Gezgini ... Üye Ol / Giris Yap
FORUM.PATICIK.COM
[ FORUM ANASAYFA ]  

[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
bagli degilsiniz: | Giris Yap | Üye Ol |
|+ Paticik.com Forumları
|-- |+ / Rift: Planes of Telara
|-- |-- |+ Şuan RIFT başlanır mı ?...
Yazar RSS Konu: Şuan RIFT başlanır mı ? {13164}
Syf: ««/ 9 »»   [ A ]
Üye
medal 1k
ID § 26 Dec 2011, 10:50    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Arkadaşlar 19TL'na Standart Edition CDKEY alacağım 30 gün oynama süreli sizce bu zamanda RIFT başlanmalımı yoksa başka alternatifler mi aranmalı ?

Battletag: Oberyn#2694
Üye
medal 1k
ID § 26 Dec 2011, 12:17    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Hayır başlanmaz.
Üye
ID § 26 Dec 2011, 16:09    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Oyun Cok kötü durumda paran var ise git swtor al başla bence yoksa oyunda türk guildi 1 tane var dostum :s
Üye
ID § 26 Dec 2011, 21:00    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Bence hiçte değil. Oyun şu anda gayet keyifli ki şayet bir arkadaş grubun veya bir ekibin varsa. Bence seni mutsuz eden şeyi yazarsan oyundan neden soğudunu anlayabiliriz.
Oyuna başlarsan sende dostum yardımcı olurum sana.
Üye
medal 1k
ID § 01 Jan 2012, 15:36    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Alinti
wuriss
Oyun Cok kötü durumda paran var ise git swtor al başla bence yoksa oyunda türk guildi 1 tane var dostum :s

lol sanki swtor çok iyi durumda!
Üye
medal 1k
ID § 04 Jan 2012, 15:26    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
bu oyun DAoC'tan beri oynadığım en iyisiydi. ki eminim şimdi çok daha gelişmiştir.

ben 3 ay oynayıp bıraktım. sebebim başlarkan almanca client ve alman serverında oynamamdı. bir süre sonra baydım, ingilizce serverda char kasmak da zor geldi o kadar emekten sonra.

oyuncu varsa swtor yerine hiç düşünmeden buna başlayın derim.

starbaksta latte semtte madde selamin aleyke
Üye
ID § 04 Jan 2012, 16:28    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Alinti
Oski
bu oyun DAoC'tan beri oynadığım en iyisiydi. ki eminim şimdi çok daha gelişmiştir.

ben 3 ay oynayıp bıraktım. sebebim başlarkan almanca client ve alman serverında oynamamdı. bir süre sonra baydım, ingilizce serverda char kasmak da zor geldi o kadar emekten sonra.

oyuncu varsa swtor yerine hiç düşünmeden buna başlayın derim.
Şu anda oyunda ücretsiz transfer imkanı var istediğin sunucuya. Bizler Icewatch'dayız. smiling smiley
Üye
medal 1k
ID § 04 Jan 2012, 16:58    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
oha

nası peki ortamlar? server population falan? world pvp yoksa rift etraflarında pek sarmaz beni şimdi.

char transfer için acc ı açmak gerekmiyorsa yapıyım hemen şimdi. şu sıralar pek vaktim yokh ama bir dahaki ay oynayabilirim.

Üye
medal 1k
ID § 04 Jan 2012, 17:19    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
[www.riftgame.com]

wow oynayacağınıza düğüne gidin
Üye
medal 1k
ID § 04 Jan 2012, 17:50    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
baktım zaten ya

benim shard kapanmış zaten =) Blüdkopf'ta oynuyordum.

ama char transfer için acc active olması gerekiyore. oyun için client'tan yapılıyormuş transfer.

biraz daha bekliycem sanırım. gerçi bu gidişle bir dahaki aya da hevesim geçer falan.

Üye
ID § 04 Jan 2012, 18:25    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
[www.riftci.com]
Bizim guildi buradan takip edebilirsin. Ama üyelik gerekiyor heralde resimleri v.b görmek için emin değilim smiling smiley

1 defa güncellendi. Son güncelleme 04/01/2012 19:14 tarihinde dreagloth tarafindan yapilmistir.
Üye
ID § 05 Jan 2012, 08:46    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
5 gündür oynuyorum , toplasan 3 oyuncuya falan rastladım. Newbie alanlardan kurtulunca biraz fazlalaşır populasyon umarım..
Üye
ID § 05 Jan 2012, 15:19    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Hangi sunucudasın?

1 defa güncellendi. Son güncelleme 05/01/2012 15:45 tarihinde dreagloth tarafindan yapilmistir.
Üye
ID § 07 Jan 2012, 03:35    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
çok da güzel başlanır, oyun şu an çok iyi durumda. azımsanmayacak kadar insan oynuyor. tabii ki iyi bir server seçmelisin. ben icewatch server ını tercih etmeni öneririm.
Üye
ID § 07 Jan 2012, 11:15    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
İcewatch Diger serverlara göre durumu cok iyi olan bir server onu sec bence bende orada oynuyorum
Syf: ««/ 9 »»   [ Y ]
[ Forum ] / [ Konu ]
=o=
[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
*Bu sayfadaki içerik, yazanların kiŞisel görüŞlerini belirtmektedir. KiŞiler, üye anlaŞmasında var olan Şartların bilincinde olmak yükümlülüğündedir. Üye anlaŞmasına göre, gönderilen her türlü içerik, içeriği göndermiŞ olarak görünen üye rumuz ismi ve üyenin kendisine aittir. Paticik.com ve yetkilileri, üyelerimizin göndermiŞ olduğu iŞ bu sayfada yazılı olarak bulunan içerik hakkında hiçbir yasal sorumluluk kabul etmemektedir. Yükümlülük altında olmasa dahi, var olan site içeriğinin bütünü veya bir kısmının site kurallarına uygunsuzluğu durumunda, iletiŞim sayfamızdan bize eriŞebilir, gereken düzenlemeleri yapmamızı sağlayabilirsiniz.
[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
Iletisim : info [at] paticik.com
Secereli Dobermann | Londra Rehberi Copyright 2001-2015 @ Paticik.com
This forum is powered by Phorum