[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
» Forum Gezgini ... Üye Ol / Giris Yap
FORUM.PATICIK.COM
[ FORUM ANASAYFA ]  

[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
bagli degilsiniz: | Giris Yap | Üye Ol |
|+ Paticik.com Forumları
|-- |+ / Rift: Planes of Telara
|-- |-- |+ Patch 1.3 - Wave of Madness...
Yazar RSS Konu: Patch 1.3 - Wave of Madness {1925}
  [ A ]
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 08 Jun 2011, 10:19    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Şu an trailer yayınlandı. Patch ile ilgili bilgiler ilerde verilecek.

Elan Realms - A Tale That Goes On
A.k.a Neme, Tysre Freewave
Üye
medal 1k
ID § 14 Jun 2011, 12:17    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Çok iyi ya grinning smiley Bir hafta tatildeydim oynayamamıştım çok iyi olmuş oyun grinning smiley
TW
medal 1k medal 5k medal 10k
ID § 14 Jun 2011, 12:21    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
akilyos iyi güzel de o dwarf fortress ın içnide başka şeyler vardır diyodum ben

Bilemiyorum altan
TW
ID § 15 Jun 2011, 10:06    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Ya ben oyun çıktığında 32 oldum bıraktım çok sarmadı, nedir son durum? Gittim WoW'a döndüm Azeroth'da kuşla gezmek falan heyecan yaratınca ama olmadı, gene baydı :p Döneyim mi buna?
TW
ID § 15 Jun 2011, 10:25    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Dönme, parana yazık

Professional Procrastinator.
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 15 Jun 2011, 10:41    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Patchlerle baya değişiklik/yenilik oldu. Daha oynanabilir bir hale geldi. Iyi bir guild de bulursan baya eğlenebilirsin.

Hiç olmadı, trial başladı bir account alıp girip ne var ne yok bakabilir ona göre de karar verebilirsin.

Paticik halkı genel olarak "memnuniyetsiz" bir hal almaya başladı. Develere hendek atlatmak burda ki önyargıları kırmaktan daha kolay. Kendi kararını kendin verirsen daha iyi olur...

Üye
ID § 16 Jun 2011, 04:54    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
yav genel olarak, wow mantığında oyundan bıkmışsan, rift de kurtarmaz gibime geliyor.

onun dışında ben eğleniyorum kendi çapımda. migration gelse asıl güzel olacak da, bekle dur -_-
Üye
medal 1k
ID § 16 Jun 2011, 09:07    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
ben yeni karakter açtım 50lvl var bir tane daha önce wow oynamadığım için baymıyor ama wow oynayan adamı bir süre sonra bayar zira ben raidlerde fln heyecanlanıyorum sarıyor böyle grinning smiley 20 kişi uğraşmak ama sen zaten görmüşsün wowun nesi sarmadı bilsek ona göre söyleriz grinning smiley
Üye
medal 1k
ID § 16 Jun 2011, 09:42    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
patiden birçok kişi oyun ilk çıktığında girdi. ve o ara hızlı lvl atlayarak end game contente varma yarışı vardı. en azından bende. böyle olunca ne lore u anladım ne de mekanları adam gibi tanıdım. end game content olarak eski oyunum daha fazla şey sunuyordu. pvp warfrontları da sarmayınca bıraktım. tahmin ediyorum ki insanlar da aynı durumdalar.

oyun çok kolay geldi. epic zırh toplamak falan. easy mode dedikleri bu oluyor herhalde dedim.

ha nedir bu aralar aoc ye yeni content gelene kadar 1 ay rift oynasam mı kalabalık bir serverda diyorum. ama görevleri okuya okuya yavaş yavaş yapıacm bunu.
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 16 Jun 2011, 10:39    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Alinti
felfecir
wow mantığında oyundan bıkmışsan, rift de kurtarmaz gibime geliyor.
WOW'dan sonra çıkan ve çıkacak olan bütün oyunlar genel olarak o mantık üzerine kurulu, kaçarı yok. MMO oynayacaksan mantık bu.

Üye
medal 1k
ID § 16 Jun 2011, 18:33    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
İlk başta farklı olduğundan herhalde, bir wow beklentisi vardı o yüzden fazla sarmamıştı. Şimdi lvl 25'i geçtim, mekanlar fln değiştikçe, olayları anlamaya başlayınca bence zevklendi oyun. En azından akşamları sıkılmadan bir kaç saat oynayabiliyorum. Yeni girdiğim Zerg Hostile guildi de maşallahı var, baya insan var her akşam. Dünya da boş değil, ciddi miktarda insan var. Devamı gelir diye düşünüyorum.
Bi de flight point gibi bişi eklense süper olacak, gate ler yetmiyor resmen.
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 17 Jun 2011, 09:30    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Gatelerin yetersiz kaldığı bölgelere uygun gateler eklediler/ekliyorlar zaten. Fazlası da tembellik olur :)

Üye
medal 1k
ID § 17 Jun 2011, 14:05    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Ben gate'i cok seviyorum. Neydi o wow'da otur yarasinin ustune binmilyonuncu kez ayni manzaraya 15 dakika bak.

O.o
Üye
medal 1k
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 29 Jun 2011, 11:19    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Alinti
Baggio
Ya ben oyun çıktığında 32 oldum bıraktım çok sarmadı, nedir son durum? Gittim WoW'a döndüm Azeroth'da kuşla gezmek falan heyecan yaratınca ama olmadı, gene baydı :p Döneyim mi buna?

dön dön güzel oyun. daoc gibi nerdeyse. bard falan var.

almanca Trübkopf serverındayım ben =)
  [ Y ]
[ Forum ] / [ Konu ]
=o=
[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
*Bu sayfadaki içerik, yazanların kiŞisel görüŞlerini belirtmektedir. KiŞiler, üye anlaŞmasında var olan Şartların bilincinde olmak yükümlülüğündedir. Üye anlaŞmasına göre, gönderilen her türlü içerik, içeriği göndermiŞ olarak görünen üye rumuz ismi ve üyenin kendisine aittir. Paticik.com ve yetkilileri, üyelerimizin göndermiŞ olduğu iŞ bu sayfada yazılı olarak bulunan içerik hakkında hiçbir yasal sorumluluk kabul etmemektedir. Yükümlülük altında olmasa dahi, var olan site içeriğinin bütünü veya bir kısmının site kurallarına uygunsuzluğu durumunda, iletiŞim sayfamızdan bize eriŞebilir, gereken düzenlemeleri yapmamızı sağlayabilirsiniz.
[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
Iletisim : info [at] paticik.com
Secereli Dobermann | Londra Rehberi Copyright 2001-2015 @ Paticik.com
This forum is powered by Phorum