[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
» Forum Gezgini ... Üye Ol / Giris Yap
FORUM.PATICIK.COM
[ FORUM ANASAYFA ]  

[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
bagli degilsiniz: | Giris Yap | Üye Ol |
|+ Paticik.com Forumları
|-- |+ / Rift: Planes of Telara
|-- |-- |+ Mage Bilgi Paylaşım Başlığı...
Yazar RSS Konu: Mage Bilgi Paylaşım Başlığı {4806}
Syf: ««/ 3 »»   [ A ]
Üye
medal 1k medal 5k medal 10k
ID § 28 Feb 2011, 19:18    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Healer için main chloromancer alıcaz da yanına ne almak lazım? ben bi kendi başıma yaptığım dandirik hesaplarla dominator + necromancer aldım, dominatorun transform'u, mana leech yeteneği falan işime yarar didim, necro'nun da petinden faydalanırım didim. ama sonra ben main healer olaraktan bi dungeon yapalım dedik, yedik wipe'ı. mage'den main healer olur mu, olursa nasıl olur?

paraçokomel eğrisi
ED:
Cmdr Xynocide

2 defa güncellendi. Son güncelleme 01/03/2011 10:24 tarihinde dreagloth tarafindan yapilmistir.
Alan Yetkilisi

ID § 28 Feb 2011, 19:50    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Olmaz main healer, support olur, buffer olur, hexxer olur, ful cc olur ki class lardan biri baya iyi cc için.
Üye
medal 1k
ID § 28 Feb 2011, 20:28    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
necro petinden pek memnun değilim ammaa daha level 10um grinning smiley bilmiyom dediklerim saylanır mı ama
karakteri necro açtım ama direkt respec edicem soulları para biriktireyim
dominator cok iyi cc için.
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 28 Feb 2011, 23:01    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
bende stormcaller+elemantalist soullarini aldim.Hic memnun degilim tez zamanda .

Soyle bir warlock+Archon buildi gordum,pve de iş yapar gibi sanki

[rift.zam.com]
Yörünge Disi
ID § 01 Mar 2011, 00:07    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Ben necro/warlock/chloromancer gidiyorum dotlar falan çok güzelde bitane cc açılmadı daha ha güzel can çekiyom falanda 3 mob giriştimi kucağa alıyolar direkman

Kaçmakta imkansız pet zaten gidip bazen 5-6 mob birden çekiyo işin kötüsü kaçmak için denize kaçıyodum klasik mmo zekası moblar yüzemez hesabından ama yüzüyolarmışsad smiley

fear ı bekliyorum şimdide oda kurtarmassa dominator alıcam

edit: Xeno warlockta dot damage arttıran skiller war chloromancer ında heallar vurduğun dot üzerinden sanırım ona bakabilin

2 defa güncellendi. Son güncelleme 01/03/2011 00:09 tarihinde Lasombra tarafindan yapilmistir.
Yörünge Disi
ID § 01 Mar 2011, 00:24    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
chloro da vurduğun dot üzerinden değilde radiant spores olayını mobun kafasına atıyosun. Sonra %15 şansla herhangi biri moba vurduğunda vurduğu kadarını healliyo filan.Sonra heal veren cooldownu olmayan dotu var.(withering vine ).

Bu radiant spores olayında büyük ihtimal ilerde %15 ıolan şans %50 lelere çıkıyodur diye tahmin ediyorum.Lifegivin Vale buffı var zaten bide healing için.ilerde 20 second cooldownlu aoe heal filan açılıyo.Gene 10 seconds cooldownlu single target heal var.

Ama kilit nokta ilk başta natural awarness üzerinden gidin.Herhangi bi zaman heal ability kullandığınızda int.' i %20 artırıyo.
Class mekanikde ilk başlarda vurduğun kadarını heal yap olarak işlediğinden hem levellırken hemde gruba support ederken kolaylık sağlıyor. İlerde yanındaki dalgametreyi alırsınız zaten.

Bide şurayı okuyun.
[forums.riftgame.com]!!

1 defa güncellendi. Son güncelleme 01/03/2011 00:36 tarihinde interperez tarafindan yapilmistir.
Üye
ID § 01 Mar 2011, 00:29    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
@Lasombra
benimde necro/warlock şuan. necro'da direk soul draine kadar git ondan sora warlocktaki skillere devam et inan bana pişman olmazsın. 3 - 4 mob gelse bile (ki zaten öyle kasıyorum sürekli) bir sorun olmaz soul drainle.

soul draini merak edersen 100 charge in olduğunda healthini %10 dan %80 e kadar heallayabilecek bir channeling spell. (evet örn: wow / warlock / life drain). ama ayrıyetten bu spell petinide çok healliyor ve dmgida gayet fazla.

1 defa güncellendi. Son güncelleme 01/03/2011 00:30 tarihinde rexr0th tarafindan yapilmistir.
Yörünge Disi
ID § 01 Mar 2011, 00:31    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
eyw rex server açılsın bakıcam şimdi warlocktada reconstruct mı ne war charge kadar healliyo seni channeling şeklinde ama mob wurunca iptal oluyo pek işime yaramadı o yüzden
Üye
ID § 01 Mar 2011, 01:11    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Choloro süphesiz en iyi Archon ile gidiyor. 1 moba dot attığında direk 4 dakikalık 5 stack topluyor zaten, 4 dakika da bir yeniden atman gerekiyor. Diğer nuke içinde ilk mobda 5 tane stackleyip, expire olmadan sadece 1 tane daha atıp yeniliyorsun. Diğer bufflar zaten geliyor. Support healerlığın yanında, çok iyi bir buffer ve özen gösterilirse dominator ile de çok iyi bir cc özelliğine de sahip olur.

.o][__n_n_|SA[.._༼ つ ◕_◕ ༽つ__
>(________|__|_[hype_aboard]
_/oo OOOOO oo` ooo ooo '
Üye
ID § 01 Mar 2011, 14:45    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Mage oynayan arkadaşlara kesinlikle pvp de dominator denesinle 20'den sonra. İnanılmaz eğlenceli. Bütün oyunun kaderini tek başınıza değiştirebiliyorsunuz.

.o][__n_n_|SA[.._༼ つ ◕_◕ ༽つ__
>(________|__|_[hype_aboard]
_/oo OOOOO oo` ooo ooo '
Üye
medal 1k
ID § 01 Mar 2011, 15:52    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
şu an 15'im lock / elem / domi
dominatorda polymorph, insta cast damage (cooldown'sız) ve knocback var. üzerine bi de slow yapınca hem pvp hem pve'de ciddi farkediyor.
üzerine lock'tan gelen fear. çok güzel CC var. bi de cc atınca bi sonraki büyüyü hızlandırma talenti var. Dominator'ı CC istiyosanız her türlü alcaksınız bence.

warlock + necro şu ana kadar benim için kötü bi kombinasyon oldu. necro peti tauntlamıyor. üzerine lock ve necronun spelleri birbirinni aynısı, hangisini levellarsanız sadece o daha fazla vuruyor, çoğu zaman action bara bir tanesini koyuyorsunuze. ilerisini bilemem ama taunt olduğu için levellerken elemtalist oldum koydum peti miss gibi tauntu var. damage aldığım için bozulan büyüleri hesaba katarsak necro petinden daha iyi dps yaptırtıyor.
son olarak lock'ta ciddi dps var sevdim. grinning smiley
necro ise daha çok deathly call diye bi debuff biriktirip rakipte oyle dps yapma üzerine. ama level yaparken debuff atıcak kadar uzun sürmüyor combat. fakat dungeonlarda ve end game'de farkedecektir.

1 defa güncellendi. Son güncelleme 01/03/2011 15:52 tarihinde mardox tarafindan yapilmistir.
Üye
ID § 01 Mar 2011, 16:25    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
pure dps ftw hot smiley

paraçokomel eğrisi
ED:
Cmdr Xynocide
Üye
medal 1k
ID § 01 Mar 2011, 18:18    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
arkadaşlar kusura bakmayın hemen yukardaki mesajımı editleyemiyorum

çok komik yukarda level 15e kadar gözlemlerimi yazdım lock / necro buildi için ama necronun hakkını çok pis yemişim çünkü;
necro kendisini level 16dan sonra göstermeye başlayan bir soul imiş.
hatta lock ve necro ikilisine hem pvp hem leveling için en iyi seçeneklerden biri diyorlar. grinning smiley necro peti aoe tanking bile yapabiliyormuş.
Üye
medal 1k
ID § 01 Mar 2011, 19:43    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
bende mage açıcam da çok mu mage var yauw guild'de? Healer fln mı oynasam

@braveheart
Üye
medal 1k
ID § 01 Mar 2011, 19:52    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
hangisinden zevk alırsan onu aç winking smiley iyi olursan spot bulursun
Syf: ««/ 3 »»   [ Y ]
[ Forum ] / [ Konu ]
=o=
[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
*Bu sayfadaki içerik, yazanların kiŞisel görüŞlerini belirtmektedir. KiŞiler, üye anlaŞmasında var olan Şartların bilincinde olmak yükümlülüğündedir. Üye anlaŞmasına göre, gönderilen her türlü içerik, içeriği göndermiŞ olarak görünen üye rumuz ismi ve üyenin kendisine aittir. Paticik.com ve yetkilileri, üyelerimizin göndermiŞ olduğu iŞ bu sayfada yazılı olarak bulunan içerik hakkında hiçbir yasal sorumluluk kabul etmemektedir. Yükümlülük altında olmasa dahi, var olan site içeriğinin bütünü veya bir kısmının site kurallarına uygunsuzluğu durumunda, iletiŞim sayfamızdan bize eriŞebilir, gereken düzenlemeleri yapmamızı sağlayabilirsiniz.
[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
Iletisim : info [at] paticik.com
Secereli Dobermann | Londra Rehberi Copyright 2001-2015 @ Paticik.com
This forum is powered by Phorum