[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
» Forum Gezgini ... Üye Ol / Giris Yap
FORUM.PATICIK.COM
[ FORUM ANASAYFA ]  

[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
bagli degilsiniz: | Giris Yap | Üye Ol |
|+ Paticik.com Forumları
|-- |+ / Rift: Planes of Telara
|-- |-- |+ Rift: Planes of Telara...
Yazar RSS Konu: Rift: Planes of Telara {90698}
Syf: ««/ 188 »»   [ A ]
Üye
medal 1k
ID § 17 Mar 2011, 16:36    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
lvl 38 oldum baydim ama kesinlikle oyundan degil oyun iyide gayet, artik bunye git lvl kas, item topla muabbetini kaldirmiyo sanirsam sad smiley

Touck of Theorycraft
Üye
medal 1k medal 5k medal 10k
ID § 17 Mar 2011, 17:27    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Coin Lock sistemi geldi az önceki patchle,

bide Reduced the minimum aggro range of monsters significantly below a character's level

"Did not your mother about me warn?"
Üye
ID § 17 Mar 2011, 17:47    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Abi acilen bir nerf, buff patchi gelmesi lazım. PvP'ye giresim kalmadı. PvE de olmasa bırakacaz valla. Millet forumlarda ağlıyor bıkkınlık geldi ölmekten diye. Gerçi daha 1.0.2'deyiz. Ben bir ay daha oynarım bu haliyle kalırsa çeker giderim arkadaş.

Daily Questler olmasa PvP'ye girmem sanırım hiç.
Üye
medal 1k
ID § 18 Mar 2011, 10:14    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
blizz bile elinin altındaki classlar ve abitiler belli hatta PvP icin tek sayılabilecek gear set yapıp balance ı onun uzerine kurup hala zaman zaman dengeyi saglayabilmis degil, yeni bir firmanın bu tarz snırsız class combinasyonu olan bir oyunda balance saglayabilecegini dusunmuyorum acıkcası oyle bir beklentimde yok, bufflar nerfler her zaman olacak ama her zaman birileri OP olur bu tarz oyunlarda o yuzden bunlara cok takılmamak lazım ve kendi OP zamanında keyif almaya calısmak lazım smiling smiley
TW
ID § 18 Mar 2011, 18:04    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
coin lock'ı amma abarttılar ya geçenlerde, paso server mesajları falan.

97 defa güncellendi. Son güncelleme 14/02/2017 14:55 tarihinde -Deno- tarafindan yapilmistir.
Üye
ID § 18 Mar 2011, 22:04    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Valla güzel sistem. Ama anlayamadım nereden ayarlayacağız bu olayı? Mailime Coin Lock kodum gelmiş ama nasıl yapılacağı yazılmamış. Oyun içi mi, account page mi?
Üye
ID § 18 Mar 2011, 22:34    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
oyuniçi, ekranda kırmızı dügme çıkıyor zaten coin lock olunca

"Did not your mother about me warn?"
Üye
medal 1k
ID § 17 Jun 2017, 04:20    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Bu oyunu batırmak için ağır gerizekalı geliştirici olmak gerekiyor galiba.
Üye
ID § 18 Jul 2017, 09:17    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Zaten batırdılar. Oyuncu kitlesi çok kıt o da sadık olan eski oyuncular diyebilirim. Para verdiğim expansion free oldu tabi trion bu ne bekliyorsun diyebilirsiniz. Güzel oyun eski günlerini hala iple çekerim. Vanilla muhabbeti forumda da dönmüyor değil ama öyle bir durum mümkün olacak gibi gözükmüyor. Scott amca oyunu yapıp içip sıçıp dolaşıyor dünya s.k.nde değil. Reddit'e bakıyorsun hüsran foruma bakıyorsun daha hüsran. Raidler eski tadı vermiyor LFR desen haftada bir bozuluyor. Melee combatta elinde range weapon kalıyor bug ama çözen yok. Class Balance desen tek yiyorsun bazen ben şaşırmıyorum artık. Fragment diye bir şey getirmişler yani oyuna hayatını adaman lazım böyle hani çalışıp günde 3-5 saat harcayan adam için Rift bence bitmiş. Adamlar Instant adventure olayına aşık olmuş bu dev kadrosu bunların. Ne bok varsa anlamıyorum yani. Gidin 20 man raid yapın da guildler adam toplasın eskisi gibi. O da yok yani uzun lafın kısası oyun bitişlere oynuyor yakında trion da fişini çekebilir.

Wonderful Life...
Üye
ID § 14 Sep 2017, 12:26    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
2011 de ilk çıktığı ve o heyecanla oynadığım 3 sene aklıma geldi güzel günlerdi ya. Keşke vanilla server çıkarsalar Wow da yaptıkları gibi korsan olsa bile oynanırdı çok iyiydi o zamanlar. Foruma bakınıyorum üzücü ya gerçekten 4 sene emek vermiştim bu oyunda ara sıra giriyordum 4-5 ay oldu girmeyeli acaba hala oynayan türk kaldı mı onu da merak ediyorum şahsen. Bir şeyler ekleyip duruyorlar ama hani yok 20 man raid vs gidince herkez bıraktı. 10 man'e ağırlık verdi herifler o da tutmaz yani.

Wonderful Life...
Syf: ««/ 188 »»   [ Y ]
[ Forum ] / [ Konu ]
=o=
[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
*Bu sayfadaki içerik, yazanların kiŞisel görüŞlerini belirtmektedir. KiŞiler, üye anlaŞmasında var olan Şartların bilincinde olmak yükümlülüğündedir. Üye anlaŞmasına göre, gönderilen her türlü içerik, içeriği göndermiŞ olarak görünen üye rumuz ismi ve üyenin kendisine aittir. Paticik.com ve yetkilileri, üyelerimizin göndermiŞ olduğu iŞ bu sayfada yazılı olarak bulunan içerik hakkında hiçbir yasal sorumluluk kabul etmemektedir. Yükümlülük altında olmasa dahi, var olan site içeriğinin bütünü veya bir kısmının site kurallarına uygunsuzluğu durumunda, iletiŞim sayfamızdan bize eriŞebilir, gereken düzenlemeleri yapmamızı sağlayabilirsiniz.
[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
Iletisim : info [at] paticik.com
Secereli Dobermann | Londra Rehberi Copyright 2001-2015 @ Paticik.com
This forum is powered by Phorum