[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
» Forum Gezgini ... Üye Ol / Giris Yap
FORUM.PATICIK.COM
[ FORUM ANASAYFA ]  

[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
bagli degilsiniz: | Giris Yap | Üye Ol |
|+ Paticik.com Forumları
|-- |+ / Mortal Online
|-- |-- |+ Mortal OnLİne Yaz Şenlİği...
Yazar RSS Konu: Mortal OnLİne Yaz Şenlİği {4677}
Syf: ««/ 2 »»   [ A ]
Yörünge Disi
ID § 06 Jul 2011, 15:26    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
evet arkadaşlar ,10 temmuza kadar eski accountlar açık vaziyette beyler ayrıca,digital kopya %30 indirimli olarak sunuluyor vazgeçilmez fırsat ,bekliyoruz herkesi

[www.mortalonline.com]

Mercedes ve diğerleri...

1 defa güncellendi. Son güncelleme 06/07/2011 15:28 tarihinde pinkporing tarafindan yapilmistir.
Üye
ID § 06 Jul 2011, 20:06    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
bişey soracağım konu ile alakasız olabilir ama trial aktif ettim herseyi yukledim oyun aciliyor login oluyorum fakat karakter bile secemiyorum ekran bombos acaba nerede yanlıs yapıyorum
Yörünge Disi
ID § 06 Jul 2011, 20:11    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
abi create den karakter yaratmayı denedinmi?

Mercedes ve diğerleri...
Üye
ID § 06 Jul 2011, 21:17    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
o bile çıkmıyordu
Yörünge Disi
ID § 06 Jul 2011, 21:22    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
ne yaptın hallettinmi?

Mercedes ve diğerleri...
Üye
medal 1k
ID § 04 Apr 2012, 17:13    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
amanin hemen daliyorum olaya smiling smiley bedava sirke baldan tatlidir hesabi
Üye
medal 1k medal 5k medal 10k
ID § 04 Apr 2012, 17:15    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
2011 diyor ahmet abey ^^

paraçokomel eğrisi

twitch.tv/xynocidetv
Üye
medal 1k
ID § 04 Apr 2012, 17:16    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
ahah bu ne be bi yil eski olaya bakip gaza gelmisim, peki account status normal demek aktif demek mi acaba, onu gorup gaza gelmistim satin aldiricak simdi bu olay bi aylik sure bana smiling smiley

1 defa güncellendi. Son güncelleme 04/04/2012 17:18 tarihinde narsor tarafindan yapilmistir.
Üye
ID § 10 May 2012, 11:37    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Fighter çarımı bitirdim,statları fulledim,bir kaç kitabı okuyup bitirdiğimde tam olacak,birde anatomy özelliğimi fullersem bandage olayım da bitecek.Char kasmak inanılmaz kolay olmuş,iyi mi kötü mü bilemdim.Combat durumu fazla skillbased olmuş,oyuncu yeteneği arka planda gibi.Pve seven bir adam olmasam da pve seven oyuncular gelsin ki murdererlar o spawnlara gidip adam kesebilsin,pve yapan adamda mob kessinsmiling smiley
Local auction house işin can damarı,oyunun gerçek yaşayan bir ekonomisi olmalı ki yeni exp ile buda geliyor.
Şu an fabernumda takılıyorum.En fazla griefer ve scumun olduğu şehir.Wardec guildleri genelde burada.Baya bi öldüm öldürdüm nasıl ölünmeyeceğini öğrendim,dün 2 adamı aynı anda öldürdüm olmuşum dedimsmiling smiley
Tek sıkıntım item mevzusu,kendim üretemiyorum ve guild destek veriyor veya satın alıyorum ki tam ne aldığıma da hakim değilim,item özelliklerini göremiyorum.
Oyun uo'nın 3d si olmuş,aynısı,çok da güzel olmuş.Bu oyunu ilk açtığımda bu yorumları yapabileceğimi hiç sanmazdım ama oyun olmuş ve tutar.2 yıl darkfall oynadım bunu da World of darkness gelene kadar oynarım.Sürüncemede kalan arkadaşlar deneyip bırakmışlara tavsiyem azcık başlarda dişi sıkarsanız ve mekaniği çözerseniz çok zevkli.Bu arada yeni exp'da yolda.
Üye
medal 1k
ID § 11 May 2012, 00:35    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
MO potansiyeli yuksek bir oyun, ancak malesef bir suru alanda potansiyel olarak kaldi. Evet oynanis mekanikleri olarak PvP alaninda iyi ama girip de biseyler kesfetmek, PvE olarak da insani oyalayacak bir seyler, trading toollari (vendorlarin senin itemini satmalari, bir nevi local auction house), alchemy potionlarinin vendorlarda satilmasi, npc'lerin oldukca salak olmasi ciddi bir problem.

Awakening bu problemleri cozecek gibi gorunuyor, eger dediklerinin yarisini yapabilirlerse adam gibi oyuna donerim, uzun sure de oynarim.
Üye
ID § 11 May 2012, 09:39    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Pve'de sıkıntı olduğu gerçek.Etrafa güzel loot düşüren moblar serpiştirmeleri lazım.Güzel loot'a bile gerek yok meşgal olması için bile pve şart.
Oyuna başlarken tek çekincem grind olma ihtimali ve karakterin zor kasılması idi.İşte bu olay'da yanılmışım çünkü 2-3 haftada casual şekilde oynayan biri charı maxlar.
2 yılı aşkın süre darkfall oynayan ve pür pvp yapmış,sandboxun gözüne vurmuş ve grindin kralını yapmış biri olarak Mortal ile Darkfall ikisini de kıyasladığımda;ikisi de sandbox fakat apayrı dünyaların oyunları gibiler.Ultima Online'a yakınlığı ve starter sever olması nedeniyle mortal online daha başlanır bir oyun.Darkfall'da çok keyifli zamanlar geçirdim ama pvp dışında bişeyler arayıp gerçekten sosyalleşmek isteniyorsa mortal online bir adım önde.
En azından 14 gün trial ile denenmeyi hakediyor.
Üye
medal 1k
ID § 11 May 2012, 13:06    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Karakter kasmak cok kolay, 2 haftada normal oynayan birisi hemen herseyi kasabilir, sorun da yasamaz.

PvE olayinda da benim icin olay dusen lootlar degil de yaratiklarin sana uzaktan sen daha goremeden vurabilmeleri (duzeltilmis olabilir bugunlerde, yaratik bi agaca filan takildiginda senin clientinda metrelerce uzakta gorunup sana takit takir vurabiliyordu), ve salakca hareket etmeleri idi, yani yanina gelip belli periyotlarla vurmalari, ne biliyim, uzaktan skille vuran bi mob yok oyunda, buyu atan, ok atan bi yaratik yok (sanirim uzaktan tas atan risarlar mi ne vardi bi ara), ne biliyim cesit ariyor insan, oyle cok buyuk degisiklikler degil ama ufak tefek degisikliklerle oldukca ilginc hale gelebilir PvE.

Bi de vendorlarin yerlerinde dikili durmalari kil ediyodu beni, sehirler cok statikti, tamam WoW'da filan takilmiyo insan ama MO gibi bir oyunda ariyor insan.

Neyse bakalim awakening'le ucan kuslar bile olacak, ustunden gecerken pisleyebilecekler seni gibi seyler soyluyolar, iseyen atlardan sonra buyuk bi gelisme olacak gibi (saka bi yana iyi bi gelisme ucan yaratiklar), deniz dibine eklemeler yapicaz diyolar ama sanirim yne awakening'den sonra vs vs.

Kisacasi awakening anahtar nokta, bakalim ne cikacak isin sonunda
Üye
ID § 11 May 2012, 16:25    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Oyun pürü pak değil dediğin sıkıntıların bir kısmı halen mevcut ama çok da kafaya takılacak sorunlar değil.Fixleyeceklerini sölüyorlar,görücez.Şehir içindeki vendorlar ve guardlar gezinecekler yeni gelecek exp ile,şehir içinde illegal bir durum olduğunda ,guardlar ile murdererlar baya baya kapışacaklar.Birde setleri boyama olayı geliyor yeni exp ile,bu da keyifli olacak.Ben şöle diyim yeni exp çıkmasa da ben oyuna devam ederim.Yeni exp için de çok beklemicez,gelsin bir görelim.
Üye
medal 1k
ID § 13 May 2012, 03:48    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Henrik bombalamis yine, adam her zamanki gibi agiz sulandirmaya devam ediyor smiling smiley
Üye
ID § 17 May 2012, 17:27    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Oyunda 1. ayım dolmak üzere.İyi yönlerine değindim,eksik ve giderilmesi gereken sıkıntılardan da biraz bahsedeceğim.Fighter charım bitmişti,bir tanede mage açtım ve kasıyorum şu an.Genelde mmolarda mage'lerin dps'si can yakar ve etraf mage doludur,mo'da durum tam tersi.Pure fighterlar imba olmuş.Dün tam olmamış mage charım ile bi fighter ile kapıştım ve kaçmasam ,kendimi heallemesem ölecektim hem de 2 vuruşla...Sorunlar şöle şu ;magelerde dmg spell kıtlığı var,thunderlash ve corrupt dışında elle tutulur kullanışlı büyü yok gibi.Bir kaç aoe spell daha var ama onlarda mana havuzunu nerdeyse tamamen boşaltıyor,o yüzden hiç girmiyorum..Mage'in hp'side çok düşük tabi.İşin komik tarafı dmg'ler de düşük lol..Yeni exp ile yeni mage okulları gelecekmiş.Demem oki mage sever biri olarak bu olay üzdü ama çözülemeyecek bi sorun değil.Bir de daha önceki yazılarımda karakter kasmak kolay demiştim,evet kolay ama fighter kasmak kolay ,mage kasma olayı abartılmış ve spam'a bağladım kendimi.Bunları dedim ama mage oynamak keyifli ve az kişi mage olduğu için zevki başka tabismiling smiley
Syf: ««/ 2 »»   [ Y ]
[ Forum ] / [ Konu ]
=o=
[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
*Bu sayfadaki içerik, yazanların kiŞisel görüŞlerini belirtmektedir. KiŞiler, üye anlaŞmasında var olan Şartların bilincinde olmak yükümlülüğündedir. Üye anlaŞmasına göre, gönderilen her türlü içerik, içeriği göndermiŞ olarak görünen üye rumuz ismi ve üyenin kendisine aittir. Paticik.com ve yetkilileri, üyelerimizin göndermiŞ olduğu iŞ bu sayfada yazılı olarak bulunan içerik hakkında hiçbir yasal sorumluluk kabul etmemektedir. Yükümlülük altında olmasa dahi, var olan site içeriğinin bütünü veya bir kısmının site kurallarına uygunsuzluğu durumunda, iletiŞim sayfamızdan bize eriŞebilir, gereken düzenlemeleri yapmamızı sağlayabilirsiniz.
[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
Iletisim : info [at] paticik.com
Secereli Dobermann | Londra Rehberi Copyright 2001-2015 @ Paticik.com
This forum is powered by Phorum