[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
» Forum Gezgini ... Üye Ol / Giris Yap
FORUM.PATICIK.COM
[ FORUM ANASAYFA ]  

[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
bagli degilsiniz: | Giris Yap | Üye Ol |
|+ Paticik.com Forumları
|-- |+ / Aion
|-- |-- |+ f2p de son durum nasıl...
Yazar RSS Konu: f2p de son durum nasıl {3024}
Syf: ««/ 2 »»   [ A ]
Üye
medal 1k
ID § 17 Jan 2013, 15:09    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
2010 da bırakmıştım oyunu şimdi iş yerinden 5 kişi başlamış benide gaza getirdiler girip eşlik edeyim onlara dedim de benim zamanımda köpek gibi grid vardı quest ler hala ölemi yoksa bi azaltma oldumu varmı değişiklik oynayan kaldımı ?

2010da bırakırken Gorgos serverında Azmodian Assasindim nick de Fatali idi azmos comander

Ok thanks, bye.

1 defa güncellendi. Son güncelleme 17/01/2013 15:11 tarihinde Wolas tarafindan yapilmistir.
TW
medal 1k medal 5k medal 10k
ID § 18 Feb 2013, 17:30    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
ben girdiğimde f2p oyuncular özel mesaj bile atamıyorlardı, trial kafası

y
Üye
medal 1k
ID § 25 Feb 2013, 14:29    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
şuan f2p içinde en iyisi aion kesinde indirsemmi diyorum yorumları görünce vazgeçiyorum hep na ping var diyolar eu daki firma yeterli değilmiş filan aktif oynıyan varmı ?
Üye
medal 1k
ID § 28 Feb 2013, 19:35    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
abi oyun hala efsane
ama oyuncular deli ediyor hani raidlere aliskin degilsen oynama abi veya gitme yani
perentoda foreverturk diye bi legion var mesela deli ediyolar
adamlardan 1 tane iyi oynayan gormedim full item bide hepsi

pvpde belki alabiliyolar ama tek sebebi no lifer kasip itemlari olmasi yoksa taktik falan sifir

Pve de direk epic fail adamlar mesela root yediklerinde sprint basiyolar falan filan

arkadaslarinla basla oyuna baslicaksan
Üye
medal 1k
ID § 27 Mar 2013, 11:35    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
usa de oynuyorruz 6 kişi standart serverda lag yok faste geçince exp kasılacak fakat pvp yapılmayacak bir lag var

Ok thanks, bye.
Üye
medal 1k
ID § 29 Mar 2013, 05:59    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
benim o cumledeki pvp ve pve yerlerini degistirin sdf

lag olayi icin bi program yok mu idi?
Üye
medal 1k
ID § 30 Apr 2013, 20:36    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
wtfast falan var latency azaltan.
Üye
medal 1k
ID § 29 Sep 2013, 12:03    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
yeni 4.0 sürümde türkçe olmuş oyun, galiba ko tayfasını hedefliyo gameforge, indirsemmi diyorum muhtemel 2 gün oynar bırakırım varmı aktif oynayan?.

Aion free to play
TW
ID § 29 Sep 2013, 12:08    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Heyvan gibi patch var

Professional Procrastinator.
Üye
medal 1k
ID § 29 Sep 2013, 17:15    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Ben de dun aksam installiyordum nerdeyse. Turkler bunu oynuyor, oynayacak sanirim. Turk server'i bile acmislar ya da acacaklar. Tam kufurlu UO ortami olur aslinda. Deli hile yapar ama bizimkiler.

O.o
Üye
ID § 03 Oct 2013, 13:17    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
bende indiriyordum ama çok büyük boyutu ya grinning smiley hem günde max 2 saat falan oynarım zaman geçirmelik oynarım diyordum ama koreli oyunuymuş pek casual oynanabilcek bi oyun değil heralde grinning smiley
Üye
medal 1k
ID § 03 Oct 2013, 20:52    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
aion= gunde 6-8 saat en az oynamak gerekir 3-4 ayda biyerlere gelebilmek icin
Üye
medal 1k
ID § 04 Oct 2013, 15:01    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Ben lvl 24 oldum zumbaba Turk serveri var. Max lvl olup biraz item dizsem cok eglenceli olacak smiling smiley smiling smiley OooooOOOooOOO#$

O.o
Üye
medal 1k
ID § 05 Nov 2013, 14:49    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Bu ne lan!

formatdan sonra adblock eklemeden nete bi bakındım. Reklam gördüm twitch de. "Aion türkçe koş" diye tongue sticking out smiley.
Gerçi türk serverı denilen şey aslında türkiyede değil. Sadece adını öyle koymuşlarki millet burada karakter açsın. Hoş item konusunda geri kalmamak için yabancılarda burada açıyormuş (yeniler).

Oyundan bi haberim fakat takdir ettim, oturup türkçeye çevirmelerini. Gerçi skill ve item isimleride türkçe olmuştur ama neyse tongue sticking out smiley.

ek: yaratık isimleride türkçeymiş asdfgjhkl.

Yine gameforge imiş. Tera da bu heriflerden nefret etmiştim, burada da ilgilenmiyorlardır herhalde.

Bu arada araştırma kısmında şöyle birşey gördüm. Kore mantığından uzaklaşmış mı oyun ne olmuş. Eskisi gibi kasması felan zor değilmiş. Ne kadar doğrudur bilemeyeceğim ama 4-5 saat ile 15 günde kasmaktan bahsedilen mesajlar gördüm.
Üye
medal 1k
ID § 05 Nov 2013, 17:27    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
sorun grind değildiki, geçen sene indirdiğime lanet olsun deyip bu konuyu kapatmıştım sorun ise lag ve DCed vardı.
Syf: ««/ 2 »»   [ Y ]
[ Forum ] / [ Konu ]
=o=
[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
*Bu sayfadaki içerik, yazanların kiŞisel görüŞlerini belirtmektedir. KiŞiler, üye anlaŞmasında var olan Şartların bilincinde olmak yükümlülüğündedir. Üye anlaŞmasına göre, gönderilen her türlü içerik, içeriği göndermiŞ olarak görünen üye rumuz ismi ve üyenin kendisine aittir. Paticik.com ve yetkilileri, üyelerimizin göndermiŞ olduğu iŞ bu sayfada yazılı olarak bulunan içerik hakkında hiçbir yasal sorumluluk kabul etmemektedir. Yükümlülük altında olmasa dahi, var olan site içeriğinin bütünü veya bir kısmının site kurallarına uygunsuzluğu durumunda, iletiŞim sayfamızdan bize eriŞebilir, gereken düzenlemeleri yapmamızı sağlayabilirsiniz.
[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
Iletisim : info [at] paticik.com
Secereli Dobermann | Londra Rehberi Copyright 2001-2015 @ Paticik.com
This forum is powered by Phorum