[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
» Forum Gezgini ... Üye Ol / Giris Yap
FORUM.PATICIK.COM
[ FORUM ANASAYFA ]  

[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
bagli degilsiniz: | Giris Yap | Üye Ol |
|+ Paticik.com Forumları
|-- |+ / Aion
|-- |-- |+ F2P oynanır mı ?...
Yazar RSS Konu: F2P oynanır mı ? {1623}
  [ A ]
Üye
medal 1k
ID § 03 Nov 2012, 01:11    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
selam. şu sıkıntılı dönemde canım acayip mmorpg oynamak istiyor ve aion gözüme çarptı f2p olmuştu zaten yakın dönemde. size sorum f2p olarak oynanırmı nekadar eziliriz grind gerektirirmi nereye kadar f2p oynayabiliriz ?

Battletag: Oberyn#2694
TW
medal 1k medal 5k medal 10k
ID § 03 Nov 2012, 10:11    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
F2P olarak çok güzel oynanıyor. Vaktim olsa ben de oynamak istiyorum.

Magic: The Gathering Online = GERGE
Üye
medal 1k
ID § 05 Nov 2012, 11:50    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
oyunu nerden indirmek lazım?

aion olarak ncsoft a baktığımızda oyunda sadece amerika serverları görünüyor. avrupa tarafını başka bir yere mi satmış? kafam karıştı.
Üye
medal 1k
ID § 05 Nov 2012, 13:21    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
oyunun ncsoft la ilgisi kalmadı galiba

aion

birde şöyle bişey var

Why are people leaving AION EU?

1 defa güncellendi. Son güncelleme 05/11/2012 13:51 tarihinde GreenPeace77 tarafindan yapilmistir.
Üye
medal 1k
ID § 05 Nov 2012, 16:32    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Oyunun Us serverları Ncsoft'un elinde ve inanılmaz kaliteli.F2p ve nerdeyse hiç kısıtlama yok..;

[na.aiononline.com]

Eu serverlarıysa Gameforge'un elinde.Güncellemeler çok geç geliyor ve kısıtlamalar Us'a göre çok çok fazla..;

[www.aionfreetoplay.com]

Ben yazın başlarında baya bi oynamıştım Us serverında.Çokta güzeldi ancak geçen indirdiğimde giremedim nedense oyuna Ip block gelmiş olabilir Eu'ya emin değilim.Öylesine indirmiştim zaten sildim hemen.
Üye
medal 1k
ID § 05 Nov 2012, 17:51    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
us serverlarında oynarken ping falan ne oluyordu acaba? ip block da düşündürücü :/
Üye
medal 1k
ID § 05 Nov 2012, 18:01    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Ping sorunu hiç yaşamadım ben şahsen.Gameforge'dan bir farkı yok.Hatta Gameforge'un serverları biraz daha kötü bu konuda sanırım.Çünkü çok şikayet var genelde.
Ip block konusunda emin değilim.Bir iki denedim bağlantı hatası verdi.Öylesine indirmiştim zaten oynadığım oyun olduğu için sildim.Uğraşmadım.Ama denerseniz ve ip block yoksa eğer buraya yazarsanız sevinirim çünkü 4.0la bi geri dönmeyi düşünüyorum.Yeni gelicek classlar çok güzel duruyorda.
Üye
medal 1k
ID § 15 Nov 2012, 09:28    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
i wtp gunner
Üye
ID § 24 Dec 2012, 00:04    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
geçen yazdan beri oynuyorum hiç sıkıntı yaşamadım şu ana kadar ancak oyun 20 yada 30gb dı yanlış hatırlamıyosam.
  [ Y ]
[ Forum ] / [ Konu ]
=o=
[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
*Bu sayfadaki içerik, yazanların kiŞisel görüŞlerini belirtmektedir. KiŞiler, üye anlaŞmasında var olan Şartların bilincinde olmak yükümlülüğündedir. Üye anlaŞmasına göre, gönderilen her türlü içerik, içeriği göndermiŞ olarak görünen üye rumuz ismi ve üyenin kendisine aittir. Paticik.com ve yetkilileri, üyelerimizin göndermiŞ olduğu iŞ bu sayfada yazılı olarak bulunan içerik hakkında hiçbir yasal sorumluluk kabul etmemektedir. Yükümlülük altında olmasa dahi, var olan site içeriğinin bütünü veya bir kısmının site kurallarına uygunsuzluğu durumunda, iletiŞim sayfamızdan bize eriŞebilir, gereken düzenlemeleri yapmamızı sağlayabilirsiniz.
[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
Iletisim : info [at] paticik.com
Secereli Dobermann | Londra Rehberi Copyright 2001-2015 @ Paticik.com
This forum is powered by Phorum