[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
» Forum Gezgini ... Üye Ol / Giris Yap
FORUM.PATICIK.COM
[ FORUM ANASAYFA ]  

[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
bagli degilsiniz: | Giris Yap | Üye Ol |
|+ Paticik.com Forumları
|-- |+ / Aion
|-- |-- |+ Aion-bi' el atın arkadaşlar....
Yazar RSS Konu: Aion-bi' el atın arkadaşlar. {1611}
  [ A ]
Üye
ID § 06 Feb 2011, 20:43    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Öncelikle selamlar.
bi' özet geçeyim önce:
2 senedir WoW oynuyordum. bu 2 sene boyunca max levelda 6 farklı class oynadım hepsini sevdim,hepsine gereken vakti ayırdım ve birşeyler yaptım elimden geldiğince.Lakin şu günlerde oyunda artık gerçekden eğlenemiyorum.çünkü herşey artık çok ama çok sistematik. basıyorsun tuşa dungeon geliyor,level 85 olduğun gün offhand epic pvp weapon alıyorsun cart curt. ben artık wow'da eğlenemiyorum anlıyacağınız.
gelelim bunları neden burada yazıyorum;
duyduğum ve edindiğim bilgilere göre world pvp aion'un temeli ki buda benim ençok arzuladığım şey. çevremdeki insanların söylediği şey çok grind üstüne kurulu olduğu için oyun gelişmenin zor olduğu. bu benim için problem değil. fakat her başlayanın kasamadığını anlamam zor değil. bu yüzden server durumları nasıl? nekadar sürelik bi' emeğin ardından oyundan zevk almaya başlarım? level grindları grup olarak mı yapılıyor? ayrıca open zone pvp varmı oyunda? yani ko'daki cz gibi kafana göre girip çıkabildiğin kapışılan bölgeler. birşeyler yazarsanız çok mutlu olurum.
Üye
ID § 06 Feb 2011, 21:01    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
öncelikle Aion'da lvl almak grind'e dayanıyor ve 40 - 50 arası ömür törpüsüydü tabi 1 yıldır oynamıyorum ne değişti neler geldi bilmiyorum grinning smiley world pvp var evet ve çok keyifli gerçekten.KO oynamadım bilemicem ama Abyss diye bir yer var Aion da orda world pvp dönüyor uçaraka savaşıyorsun fln gayet eğlenceli ama item yapmak fln çok zor yani yürek ve ciddi zaman gerek.Ayrıca haritanın belirli yerlerinde belirli saatlerde diğer faction'ın bölgesine gidebilmen için riftler açılıyor oralardan girip karşı tarafta fink atabiliyorsun o da çok eğlenceli oluyor tabi adam akıllı güçlü bir grubun olursa grinning smiley şuan bu kadar söylebiliyorum elbette bir şeyler değişmiştir 1 yılda belki lvl almak fln kolaylaşmıştır bir fikrim yok grinning smiley

Did you ever see yourself,dancing on your grave with a smile on your face?
Üye
ID § 06 Feb 2011, 21:03    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
şunu sorayım ozman. wow'u bırakmamım en büyük sebeplerinden biri oyundaki gelişiminin başka adamlara çok fazla dayanması. dedin ya sağlam grubun olursa diye; şuan oyuna başlasam kimseye ihtiyacım olmadan o sağlam grupdaki adamların seviyesine gelirmiyim yoksa gelişimimde wowdaki gibi başkalarınamı dayalı?
Üye
ID § 06 Feb 2011, 21:06    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
sen neden bıraktın bidesmiling smiley
Üye
ID § 06 Feb 2011, 21:24    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
abi benim yüreğim dayanmadı grinde gelemiyorum.lvl 50 olana kadar 2 kere bıraktım oyunu grinning smiley sonra arkadaşlar oynuyor diye tekrar devam ettim fln. lvl 50 oldum ondan sonra dungeonlara başlıyorsun fenris diye bir set var onu yapabilmek için dungeon farmlaman lazım. bu sefer fenris için grind yapıyorsun grinning smiley ve hani kolay dungeonlarda değillerdi.dedigim gibi tek başına oynarsın ama lvl 50 olduktan sonra dungeon grubuna ihtiyacın olacak.ha onu istemiyorsan abyss de kasarsın orda kill aldıkça puan topluyorsun o puanlarla item alabiliyorsun onu zorlarsın ama tek başına o da çok zor bir olay çünkü gang yer durursun.2. bir seçeneğin olur abyss'de karşı faction'a ait kalelerin guardlarını keserek kasabilirsin onlarda kolay değil o da grind istiyor grinning smiley yani benim bırakmamdaki en büyük sebep oyuna çok fazla vakit ayırıyorsun fakat bazı şeyleri elde edemiyorsun ha tabiki çok basit olmayacak ama bu da aşırı yani o kadar vakit ayır ve kazancın olmasın zorladım ama olmadı sonunda patladım ve sildim oyunu o gün bugündür oynamıyorum ama bazı yönleriylede çok keyifli bir oyundu.

Did you ever see yourself,dancing on your grave with a smile on your face?
  [ Y ]
[ Forum ] / [ Konu ]
=o=
[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
*Bu sayfadaki içerik, yazanların kiŞisel görüŞlerini belirtmektedir. KiŞiler, üye anlaŞmasında var olan Şartların bilincinde olmak yükümlülüğündedir. Üye anlaŞmasına göre, gönderilen her türlü içerik, içeriği göndermiŞ olarak görünen üye rumuz ismi ve üyenin kendisine aittir. Paticik.com ve yetkilileri, üyelerimizin göndermiŞ olduğu iŞ bu sayfada yazılı olarak bulunan içerik hakkında hiçbir yasal sorumluluk kabul etmemektedir. Yükümlülük altında olmasa dahi, var olan site içeriğinin bütünü veya bir kısmının site kurallarına uygunsuzluğu durumunda, iletiŞim sayfamızdan bize eriŞebilir, gereken düzenlemeleri yapmamızı sağlayabilirsiniz.
[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
Iletisim : info [at] paticik.com
Secereli Dobermann | Londra Rehberi Copyright 2001-2015 @ Paticik.com
This forum is powered by Phorum