[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
» Forum Gezgini ... Üye Ol / Giris Yap
FORUM.PATICIK.COM
[ FORUM ANASAYFA ]  

[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
bagli degilsiniz: | Giris Yap | Üye Ol |
|+ Paticik.com Forumları
|-- |+ / Aion
|-- |-- |+ Asmo/Elyo Rift Noktalari...
Yazar RSS Konu: Asmo/Elyo Rift Noktalari {4620}
Syf: ««/ 2 »»   [ A ]
Alan Yetkilisi
medal 1k

ID § 01 Oct 2009, 22:12    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
aiondatabase.com yada aionarmory.com dan moblarin loot table ini gorebilirsin.

Tecrübe; yediğin kazıkların bileşkesidir.
Üye
medal 1k
ID § 13 Dec 2009, 23:27    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
ya bu riftler icin bi addon olsa cok super olur kac gundur delircem pre abyss questimi yapamıyorum bi turlu
Üye
medal 1k medal 5k medal 10k
ID § 13 Dec 2009, 23:34    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
pre abyss questinin yerini tekrar aldigin npc ye giderek degistirebilirsin.

bir sekilde hata ile ya da dedigin sebepten degistirmek istersen git tekrar baskentine degistir questin yerini.

bizde de ayni sorun olmustu.

hangi irk oldugunu bilmiyorum ama ornegin asmodian da pvp alanda yapiyorsun elyssa mi ne bizde, ya da morheim veya bir baska yeri seciyorsun. morheim secmistik biz.

Scalanova#2827

Kifflom!

2 defa güncellendi. Son güncelleme 13/12/2009 23:37 tarihinde Kanuni tarafindan yapilmistir.
Üye
medal 1k
ID § 14 Dec 2009, 09:54    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
asmodian ım ben de, gittim eltnen fortressteki questi sectim ne geregi varsa. kac gundur grind fln yapasım da yok 27 oldum abyss istiorm ama giremiyorum bi turlu =) abandon etme secenegi de cıkmıyor questte ama gidip konusmayı denicem bugun bi saol
Syf: ««/ 2 »»   [ Y ]
[ Forum ] / [ Konu ]
=o=
[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
*Bu sayfadaki içerik, yazanların kiŞisel görüŞlerini belirtmektedir. KiŞiler, üye anlaŞmasında var olan Şartların bilincinde olmak yükümlülüğündedir. Üye anlaŞmasına göre, gönderilen her türlü içerik, içeriği göndermiŞ olarak görünen üye rumuz ismi ve üyenin kendisine aittir. Paticik.com ve yetkilileri, üyelerimizin göndermiŞ olduğu iŞ bu sayfada yazılı olarak bulunan içerik hakkında hiçbir yasal sorumluluk kabul etmemektedir. Yükümlülük altında olmasa dahi, var olan site içeriğinin bütünü veya bir kısmının site kurallarına uygunsuzluğu durumunda, iletiŞim sayfamızdan bize eriŞebilir, gereken düzenlemeleri yapmamızı sağlayabilirsiniz.
[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
Iletisim : info [at] paticik.com
Secereli Dobermann | Londra Rehberi Copyright 2001-2015 @ Paticik.com
This forum is powered by Phorum