[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
» Forum Gezgini ... Üye Ol / Giris Yap
FORUM.PATICIK.COM
[ FORUM ANASAYFA ]  

[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
bagli degilsiniz: | Giris Yap | Üye Ol |
|+ Paticik.com Forumları
|-- |+ / Aion
|-- |-- |+ Aion - Türk Legionları...
Yazar RSS Konu: Aion - Türk Legionları {10779}
Syf: ««/ 4 »»   [ A ]
Alan Yetkilisi
medal 1k medal 5k medal 10k

ID § 21 Oct 2009, 07:48    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
şşşt
Üye
ID § 18 Nov 2009, 21:17    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Kahrun'da asmodian tarafında sanırım Saltar isimli guild tamamen Türk.Birde kahrun'da elyoslarda bir tane daha Türk guild'i olcaktı,ama garip bi isimleri vardı.Onları bulayım buraya eklerim.
Üye
ID § 05 Dec 2009, 22:34    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
* Legion İsmi: ANGELS
* Server: Kalil
* Irk: Elyos
* Web Siteniz: Yok.
* Guild Master: Leon

Herhangi level sınırlaması yok. Türk olsun yeterli. smiling smiley
Alan Yetkilisi

ID § 06 Dec 2009, 00:52    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Tamadır, başarılar.
Üye
ID § 21 Dec 2009, 17:34    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Selamlar tekrardan topiğe bizi de eklerseniz çok memnun olacağız..Peşinen teşekkürler.

İyi Oyunlar Dileriz.

* Legion İsmi:Heroes Of Elysea Guild
* Serverconfused smileypatalos
* Irk:Elyoss
* Web Siteniz:[heroesofelysea.mmoguildsites.com]
* Guild Master: Elross
Alan Yetkilisi

ID § 22 Dec 2009, 08:36    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Tamadır, başarılar.
Üye
ID § 07 Jan 2010, 20:19    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
öncelikle merhaba ben Heroes of Anatolia legion officer'ı erkan bugün Aion web sitesinde beni çok üzen bir şey gördüm spatalos serverında heroes of anatolia isimli bir legion gördüm ve çok üzüldüm. Biz bu oyuna başlarlen close betadan beri asmodian ırkı'nı seçeceğimizi belirtmemize rağmen bu tür bir olay ile karşılaşmak çok zoruma gitti. 3 yılı devirmiş 6 farklı MMO da şubesi olan ve üyelerini özenerek seçen oynadığımız oyunlardaki başarılarımız ile Türk guildleri arasında saygın bir yeri olan guildimiz adının bu şekilde taklit edilmesi ve bu durumdan guild yönetiminin haberdar edilmemesini tüm guild üyelerim adına yapılan bir saygısızlık olarak görüyor ve legion master Spritualforce'u bu konuda kınıyorum...bu legionun bizim ile hiç bir alakası yoktur...tüm saygıdeğer Aion oyuncularına duyrulur...
Üye
ID § 15 Feb 2012, 14:30    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
iki arkadaş başladık oyun bizce gayet güzel
Telemachus (EU) Asmodian tarafında türk Legions arıyoruz bu konuda bilgisi olanlar paylaşırsa memnun olurum
Syf: ««/ 4 »»   [ Y ]
[ Forum ] / [ Konu ]
=o=
[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
*Bu sayfadaki içerik, yazanların kiŞisel görüŞlerini belirtmektedir. KiŞiler, üye anlaŞmasında var olan Şartların bilincinde olmak yükümlülüğündedir. Üye anlaŞmasına göre, gönderilen her türlü içerik, içeriği göndermiŞ olarak görünen üye rumuz ismi ve üyenin kendisine aittir. Paticik.com ve yetkilileri, üyelerimizin göndermiŞ olduğu iŞ bu sayfada yazılı olarak bulunan içerik hakkında hiçbir yasal sorumluluk kabul etmemektedir. Yükümlülük altında olmasa dahi, var olan site içeriğinin bütünü veya bir kısmının site kurallarına uygunsuzluğu durumunda, iletiŞim sayfamızdan bize eriŞebilir, gereken düzenlemeleri yapmamızı sağlayabilirsiniz.
[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
Iletisim : info [at] paticik.com
Secereli Dobermann | Londra Rehberi Copyright 2001-2015 @ Paticik.com
This forum is powered by Phorum