[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
» Forum Gezgini ... Üye Ol / Giris Yap
FORUM.PATICIK.COM
[ FORUM ANASAYFA ]  

[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
bagli degilsiniz: | Giris Yap | Üye Ol |
|+ Paticik.com Forumları
|-- |+ Oyunlar / Diablo 3
|-- |-- |+ Sezon 10 - 31 Mart...
Yazar RSS Konu: Sezon 10 - 31 Mart {1628}
Syf: ««/ 2 »»   [ A ]
Üye
medal 1k
ID § 31 Mar 2017, 13:35    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Beyler bilgisi olan yazsin en hizli waste seti nasil toplarim ?

Battletag Shadowfall#2516 ( Diablo 3 )
Üye
medal 1k
ID § 31 Mar 2017, 15:55    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Alinti
Densiz
armory ekleyerek iyi trollemişler. Sanki 1 den fazla build kullanan var P:

şu video çok iyi. Sanki diablo 3 yeni çıkıyor gibi olmuş. Hype a bak.

Öyle deme ya DB farm için ayrı, Solo Rift için ayrı Grup için ayrı karakterler açıyordum ben oynarken mesela.
Özellikle support oynayanlarda daha büyük sıkıntı solo için ayrı itemleri ve skilleri oluyor. Sonra tam grift e girince "lol skilli değiştirmeyi unuttum" diyorlardı tongue sticking out smiley
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 31 Mar 2017, 17:14    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Doğru bak onu unutmuşum. Supportlar iki karakter açardı.

blizzard oyuncu istatisliklerini gösteriyor mu bir yerde?
Üye
medal 1k
ID § 31 Mar 2017, 17:58    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
+2 var ile alalım gruba 2 kişi hazırda bekliyoruz giselda#2439 ekleyin
Üye
medal 1k
ID § 01 Apr 2017, 04:47    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
ilk defa d3'te sezon hero'su açıyorum. hani "d3 ney la filti kejyullar, gogo poe" diyenlere göre d3 casual'sa ben neyim bilemiyorum. campaign'i barbar ve crusader'la bitirmiştim geçen sene mi ne, 1-2 hafta önce de monk'a bakayım diye bi 3-4 saat falan oynadım. forumda diablo'yu hikayesi/lore'u için oynayan 3 kişiden biri olabilirim. gördüğüm her dungeon'a girip her köşeye bakıp, her yaratığı kesip, her urn'ü kırarak oynuyorum. seneler önce d2'de alakasız bi vazodan unique bulduğumdan beri böyleyim. lod, rune falan yoktu o zaman. versiyon 1.05 falan. barbar ya da paladin oynuyordum, bulduğum da alakasız bi dagger'dı sdf

arada youtube'de hede build vidyosu izliyorum, millet başka bi oyun oynuyo resmen. adam g-rift'te aradaki sub-boss'ların düşürdüğü (yanından geçerken kendi kendine ölen mini boss'lar) legendary'lere tenezzül etmiyor, garip garip sayaçlar doluyor boşalıyor, son 2 hp'si kalmışken crit çarpı yüz milyon vuruyor falan. ben normal üstüne tıklayarak öldürüyorum.

önceden "sezon ne abi gidiyormuş hepsi" diye hiç bakmamıştım bile lel. season journey olayına baktım, chapter 1'de artisan'ları upgrade et, level 70 ol falan gibi insancıl görevler var. 4'te TORMENT 76'DA GREATER RİFT KES (solo tongue sticking out smiley) diye coşmaz umarım.

hepinizi oyundan tiksindirdiğime göre artık yatabilirim smiling smiley

insane yet?

1 defa güncellendi. Son güncelleme 01/04/2017 04:50 tarihinde Cokomantis tarafindan yapilmistir.
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 02 Apr 2017, 18:43    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
level boost yapacak delikanlı var mı?

Sanat Güneşi
Üye
medal 1k
ID § 05 Apr 2017, 17:05    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Alinti
Cokomantis
ilk defa d3'te sezon hero'su açıyorum. hani "d3 ney la filti kejyullar, gogo poe" diyenlere göre d3 casual'sa ben neyim bilemiyorum. campaign'i barbar ve crusader'la bitirmiştim geçen sene mi ne, 1-2 hafta önce de monk'a bakayım diye bi 3-4 saat falan oynadım. forumda diablo'yu hikayesi/lore'u için oynayan 3 kişiden biri olabilirim. gördüğüm her dungeon'a girip her köşeye bakıp, her yaratığı kesip, her urn'ü kırarak oynuyorum. seneler önce d2'de alakasız bi vazodan unique bulduğumdan beri böyleyim. lod, rune falan yoktu o zaman. versiyon 1.05 falan. barbar ya da paladin oynuyordum, bulduğum da alakasız bi dagger'dı sdf

arada youtube'de hede build vidyosu izliyorum, millet başka bi oyun oynuyo resmen. adam g-rift'te aradaki sub-boss'ların düşürdüğü (yanından geçerken kendi kendine ölen mini boss'lar) legendary'lere tenezzül etmiyor, garip garip sayaçlar doluyor boşalıyor, son 2 hp'si kalmışken crit çarpı yüz milyon vuruyor falan. ben normal üstüne tıklayarak öldürüyorum.

önceden "sezon ne abi gidiyormuş hepsi" diye hiç bakmamıştım bile lel. season journey olayına baktım, chapter 1'de artisan'ları upgrade et, level 70 ol falan gibi insancıl görevler var. 4'te TORMENT 76'DA GREATER RİFT KES (solo tongue sticking out smiley) diye coşmaz umarım.

Irk olarak herşeyin b.kunu çıkartabildiğimiz için oyundada bildiğin sanayileşiyorsun. Makine gibi gir çık gir çık yapıyor riftten çık goblinlere ordan çık oraya buraya itemları kır devam devam soluksuz oynadık.Torment 76 istemese de bikaç tık altı görevleri istiyor sezon boyunca casual oynarsanız çok rahat tamamlayacağınızı düşünüyorum. Bu arada support monk oynuyorum ben Giselda#2439 isteyen ekleyebilir bikaç tur rift grift atarız sosyalleşiriz.
Üye
medal 1k
ID § 07 May 2017, 11:09    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Sezon bitirmek icin gidip impale dh acin. Yada wizard. 2 gunde impale dh ile sezonu bitirdim yok boyle karakter. Yillarca bosuna barb oynamisiz.

Üye
medal 1k medal 5k medal 10k
ID § 11 May 2017, 10:07    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Alinti
Cokomantis

en güzelini yapıyorsun ya. herkes endgame kafasında oynamak zorunda değil. oyuncuların %95'i ilk günden grift 50 yapmaya kasıyor. anlamsız bir endüstriyelleşme var cidden.

bizden daha çok keyif alıyorsundur muhtemelen. he sen bunu yazalı 40 gün olmuş kaç günde bıraktın bilmiyorum sdfs.
Üye
ID § 11 May 2017, 10:07    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Alinti
ozii_x
Sezon bitirmek icin gidip impale dh acin. Yada wizard. 2 gunde impale dh ile sezonu bitirdim yok boyle karakter. Yillarca bosuna barb oynamisiz.

sezonu bitirmekten kastın grift 80 mi mesela. ben 80yapamadım barbla solo smiling smiley
Üye
medal 1k
ID § 11 May 2017, 15:19    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Alinti
goldbären

en güzelini yapıyorsun ya. herkes endgame kafasında oynamak zorunda değil. oyuncuların %95'i ilk günden grift 50 yapmaya kasıyor. anlamsız bir endüstriyelleşme var cidden.

bizden daha çok keyif alıyorsundur muhtemelen. he sen bunu yazalı 40 gün olmuş kaç günde bıraktın bilmiyorum sdfs.

valla hekensleş ve mmorpg'lerdeki o "%0.0001 demec vuran mega kılıcı düşürmeliyim" çukurundan tiksiniyorum gerçekten. o zaman da "bu oyun böyle oynanıyor, ben gelemem o işlere" deyip hiç girmiyorum. millet eşiyle dostuyla raid'e giderken uzaktan bakıyorum.

d3 sezonunda da chapter 4 görevlerine geldim, o ara single beklediğim bir oyun mu çıktı, overwatch'a mı event geldi bir şey oldu, kaldı öyle. bitiririm inşallah.

insane yet?
Üye
medal 1k
ID § 11 May 2017, 23:47    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Alinti
goldbären
Alinti
ozii_x

sezonu bitirmekten kastın grift 80 mi mesela. ben 80yapamadım barbla solo smiling smiley

Bütün görevleri bitiriyorsun guardian oluyorsun ya onu diyordum smiling smiley

GR 80 Yaptım DH ile. 85 e kadar giderim.

80 i 9 dakikada bitirdim.

Üye
ID § 18 May 2017, 16:01    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Ben de magiyle 770 paragon yaptım ama hala 80 yapamadım. 77 falan yaptım sanırım en son. Rift key'lerim bitti, rift yapmaya üşeniyorum. Artık düz rift'ten exp. falan gelmiyor :<

hihi
Üye
medal 1k
ID § 18 May 2017, 16:38    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Alinti
deadwoll
Ben de magiyle 770 paragon yaptım ama hala 80 yapamadım. 77 falan yaptım sanırım en son. Rift key'lerim bitti, rift yapmaya üşeniyorum. Artık düz rift'ten exp. falan gelmiyor :<

Aynen biraktim artik ben. Bu sezon yeter. Yeni sezonda gorusuruz winking smiley brraber oynariz hatta

Syf: ««/ 2 »»   [ Y ]
[ Forum ] / [ Konu ]
=o=
[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
*Bu sayfadaki içerik, yazanların kiŞisel görüŞlerini belirtmektedir. KiŞiler, üye anlaŞmasında var olan Şartların bilincinde olmak yükümlülüğündedir. Üye anlaŞmasına göre, gönderilen her türlü içerik, içeriği göndermiŞ olarak görünen üye rumuz ismi ve üyenin kendisine aittir. Paticik.com ve yetkilileri, üyelerimizin göndermiŞ olduğu iŞ bu sayfada yazılı olarak bulunan içerik hakkında hiçbir yasal sorumluluk kabul etmemektedir. Yükümlülük altında olmasa dahi, var olan site içeriğinin bütünü veya bir kısmının site kurallarına uygunsuzluğu durumunda, iletiŞim sayfamızdan bize eriŞebilir, gereken düzenlemeleri yapmamızı sağlayabilirsiniz.
[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
Iletisim : info [at] paticik.com
Secereli Dobermann | Londra Rehberi Copyright 2001-2015 @ Paticik.com
This forum is powered by Phorum